تعداد بازدید: 2511

توصیه به دیگران 1

چهارشنبه 24 بهمن 1386-0:0

شورای نگهبان تنها 25 اصلاح طلب را تایید کرده است

سخنگوی حزب اعتماد ملی گفت:اكثریت تأیید صلاحیت‌شدگان چهره‌های شاخص سیاسی نیستند.اسماعیل گرامی‌مقدم به isna گفت: از مجموع 280 تایید صلاحیت شده شورای نگهبان تنها 25 نفر اصلاح طلب هستند.

سخنگوی حزب اعتماد ملی با بیان این‌كه اكثریت این تأیید صلاحیت‌شدگان چهره‌های شاخص سیاسی نیستند و به نظر می‌رسد بیش‌ترین دلایل رد صلاحیت آن‌ها، كمبود مدارك بوده و نه دلایل سیاسی مثل ماده 28 بند 1 و 3، افزود: اصلاح‌طلبان با این تعداد كاندیدای تأیید صلاحیت شده، توان رقابت در كم‌تر از 60 كرسی مجلس را دارند و به این ترتیب برای 230 كرسی مجلس هشتم رقابت برای جبهه اصلاح‌طلبان امكان‌پذیر نیست.

وی اظهار امیدواری كرد كه با تأیید صلاحیت تعداد بیش‌تری از داوطلبان كاندیداتوری مجلس، اصلاح‌طلبان بتوانند همانند رقیب اصولگرای خود برای 290 كرسی رقابت داشته باشند و شاهد انتخاباتی سالم و رقابتی جهت كسب افتخار بیش‌تر برای نظام و كشور باشیم.

در مازندران هم شنيده مي شود صلاحيت تناني از اصلاح طلبان از جمله عشوري از ساري وبزرگ نيا از قائم شهر تاييد شده است،اما در تماس تلفني ما با آن ها،اين نامزدها از تاييد خود ابراز بي اطلاعي کردند.    ©2013 APG.ir