تعداد بازدید: 6110

توصیه به دیگران 1

چهارشنبه 21 فروردين 1387-0:0

احتمال تغییر قریب الوقوع استاندار مازندران

با نظر رئیس جمهور و با پیشنهاد وزیر کشور به زودی 4 استاندار(از جمله استاندار مازندران ) تغییر می کنند.


 تغییر و جابجایی استانداران به بعد از برگزاری دور دوم انتخابات مجلس و اعلام نتایج موکول شده تا در روند انتخابات خللی ایجاد نشود.

حکم استانداری رویانیان رئیس پلیس راهور برای استان مازندران صادر شده که البته تاکنون مخالفت نیروی انتظامی و اجرای طرح های نوروزی باعث تاخیر در معرفی او شده است.

به نوشتهAsriran  محمد حسین موسی پور -معاون پارلمانی وزیر کشور-  انتخاب رویانیان را قطعی ندانست.


 • جمعه 1 آبان 1394-20:57

  مگه .ربیع فلاح چه گلی به س استان سرسبز زد جز اینکه،فقط بلد بود حکم برای همشهریش بزنه ....بروید تحقیق کنید مازنی ها در تمام تخصصی کجا و چه میکنند ....مثال..فقط از سران سه قوه دوتاش مازنیند

  • دانشجوی کشاورزی ساریپاسخ به این دیدگاه 0 0
   چهارشنبه 28 فروردين 1387-0:0

   در مقابل استانداری و سطح شهر ساری پارچه نویسی مبنی بر تشکر از استاندار و فرماندار جهت تبدیل دانشکده کشاورزی ساری به دانشگاه از مصوبات سفر دکتر احمدی نژاد نوشته اند در حالیکه تصویب دانشگاه کشاورزی ساری در مجلس ششم و با تلاش آقایان روزبهی و مرحوم سلیم بهرامی و دولت خاتمی صورت گرفت و همان موقع بعنوان دانشگاه کشاورزی استان مازندران دارای ردیف مستقل بودجه شد که در گزارش عملکرد آن نمایندگان نوشته شده بود .
   چرا چیزی را که قبلا تصویب شده را به اسم این دولت مصادره و دروغ می گویید . اسناد موجود در مجلس ششم و لوایح بودجه دولت خاتمی و وزارت علوم را دقیقا بررسی کنید تا صحت مدعا روشن شود و مطبوعات نیز هوشیارتر عمل کنند .

   • شنبه 24 فروردين 1387-0:0

    اگر مطوئن هستيد بعدي بهتر از قبلي است در اين راه تلاش كنيد. من كه آمدن آقاي رويانيان را به هيچ وجه مفيدتر از آنچه هست نمي دانم. رويانيان چه تخصصي دارد كه به درد استان بخورد؟ آدم خوب بودن كه دليل تحميل آن بر استان مهمي چون مازندران نمي شود. آقاي دكتر احمدي نژاد اينجوري مي خواهند نخبه گزيني كنند؟ اين ها نخبه هاي آقاي رئيس جمهور محترم هستند؟ يك آدم خوشفكر با سابقه انقلابي و داراي تخصص مناسب براي استان مازندران پيدا نمي شود؟

    • جمعه 23 فروردين 1387-0:0

     چرا شايعات را تكرار ميكنيد كجاي خبر عصر ايران در خصوص تغيير استاندار مازندران ذكر شده كه از خودت ميبافي

     • جمعه 23 فروردين 1387-0:0

      استاندارفقط علی محمدشاعری

      • پنجشنبه 22 فروردين 1387-0:0

       Dar iek keshwar Demokratik ostandar tewasote hamehe mardom entekhab migardad

       • پنجشنبه 22 فروردين 1387-0:0

        درتاریخ9فروردین خبری راهم درقسمت استانهای صنایع نیوزدیدم بدنیست شماهم کارکنید


        ©2013 APG.ir