تعداد بازدید: 1806

توصیه به دیگران 1

شنبه 16 خرداد 1388-0:0

خواهر شهید شیرودی حمایت خود را از احمدی نژاد اعلام کرد

خواهر شهید خلبان شیرودی با حضور در ستاد مردمی حمایت از دکتر احمدی نژاد شهرستان تنکابن ، حمایت خود را از رییس جمهور دولت نهم اعلام کرد.


به گزارش کمیته اطلاع رسانی و روابط عمومی ستاد مردمی حمایت از دکتر احمدی نژاد استان مازندران ، علیرضا جانبازی با اعلام این خبر افزود:خانم صبورا قربان شیرودی با توجه به اعتقادی که به دکتر احمدی نژاد داشته و دارند با حضور در این ستاد و اعلام حمایت و همکاری با این ستاد مسئولیت کمیته امور بانوان ستاد مردمی حمایت از دکتر احمدی نژاد را در شهرستان تنکابن به عهده گرفته اند.

رییس ستاد مردمی حمایت از دکتر احمدی نژاد استان مازندران با اشاره به اینکه دکتر احمدی نژاد تهمت ها و دروغهای دشمنان و کاندیداهای رقیب را که طی این سه سال و مخصوصا در سه ماه اخیر شدت یافته بود در 45 دقیقه مناظره به خوبی پاسخ داده است اظهار داشت:علی رغم سعی و تلاش دشمنان داخلی و خارجی که در جهت تخریب و خدشه دار کردن ایران و رییس جمهور ارزشی تلاش کرده اند خوشبختانه انعکاس مردم و جهانیان بعد از مناظره نشان از موفقیت حق و دکتر احمدی نژاد بوده است.

جانبازی با بیان اینکه با برگزاری برنامه مناظره بسیاری از مردم و کارشناسانی که ناخود آگاه نسبت به عملکرد دولت نهم دچار شک شده بودند به حقانیت و عملکرد خوب این دولت واقف شده اند خاطر نشان کرد:امیدواریم مردم ایران در روز 22 خرداد بار دیگر با شرکت گسترده خود در پای صندوق های رای و انتخاب کاندیدا ارزشی و اصولگرا در جهت سربلندی و عزت ایران و رفاه خود مشارکت خوبی داشته باشند.    ©2013 APG.ir