تعداد بازدید: 2125

توصیه به دیگران 19

پنجشنبه 4 شهريور 1389-14:25

خيلي زود دير مي شود

...شايسته است برادر آقاي فرماندارکه ادعاي اصولگرايي دارد،اين چنين به خدمات نماينده اصولگراي مجلس-که خودعضو شاخص ستاد احمدي نژاد در کشور بوده و روزنامه بامداد را همزمان باشروع به فعاليت انتخاباتي دکتراحمدي نژاد منتشر کرد-نتازد.(يادداشت رسيده)


*مازندنومه:بعد از به پايان رسيدن ماجراي روز خبرنگار و حاشيه سازي يکي ازسايت هاي استان نسبت به برگزاري اين مراسم در دانشگاه آزاد ساري،اخيرا" همين سايت،تخريب چهره يکي ازنمايندگان اصولگراي مجلس را آغاز کرده است.يادداشت زير در انتقاد از عملکرد اين سايت و تخريب برخي چهره هاي موجه استاني نگاشته شده،به دست ما رسيده که با امضاي محفوظ از نظرتان مي گذرد.

--------------

خبرها حاکيست که فرماندار يکي ازشهرهاي مرکزي استان به زودي برکنار مي شود.برادر آقاي فرماندار که يکي از پايگاه هاي خبري استان را مديريت مي کند،به صرافت افتاده و در اقدامي عجيب و غيرمنصفانه حملات شديدي را عليه سيدرمضان شجاعي-نماينده اصولگراي ساري-و نيز هادي ابراهيمي-معاون سياسي وامنيتي استاندار-آغاز کرده است.

اين پايگاه خبري به ظاهر اصولگرا و تخريب گر، پيش تر به استاندار مازندران نيز تاخته بود که چرا ميهمان مراسم رييس دانشگاه آزاد ساري شده است!

اين سايت که شجاعي را تماميت خواه و خارج از جريان اصولگرايي معرفي کرده،اخيرا" در اقدامي شتاب زده،نظرسنجي اي را در پايگاه خود مبني بر عدم رعايت اصل تفکيک قوا قرار داده است.

جالب اين که جناب فرماندار به همراه برخي مديران ديگر،فعاليت هاي گسترده اي را براي انتخابات مجلس شوراي اسلامي آغاز کرده بودند که اين اقدام با عکس العمل استاندار مواجه شد.

البته آن چه که استاندار مازندران در جريان انتصابات چندماه گذشته انجام داده است،خلاف ادعاي برادر آقاي فرماندار است؛براي مثال نماينده آمل سه ماه تمام تلاش کرد که پس از آقاي اکبريان،گزينه مورد نظرش را فرماندار آمل کند اما با اصرار و مقاومت استاندار و معاون سياسي وامنيتي اش وي به نتيجه دلخواه نرسيد و گزينه استانداري-اکبرزاده-که برادر شهيد و فرمانده سابق سپاه است،به عنوان فرماندار آمل منصوب شد.

در شهرستان محمودآباد نيز نماينده اين شهر بعد از جابه جايي آقاي قاسمي هرگز نتوانست گزينه مورد نظرش را به عنوان فرماندار معرفي کند.در نهايت با توجه به ديدگاه استاندار و معاون سياسي وي که بارها اعلام کرده اند تحت فشارهاي سياسي قرار نمي گيرند،واحدي را براي فرمانداري اين شهر انتخاب و معرفي کردند.

بنابراين شايسته است برادر آقاي فرماندارکه ادعاي اصولگرايي دارد،اين چنين به خدمات نماينده اصولگراي مجلس-که خودعضو شاخص ستاد احمدي نژاد در کشور بوده و روزنامه بامداد را همزمان باشروع به فعاليت انتخاباتي دکتراحمدي نژاد منتشر کرد-نتازد.

اين مدعيان اصولگرايي خدمات معاون سياسي و امنيتي استاندار را نيز ناديده گرفته اند و بر او تيغ مي کشند!کسي که به اذعان دوست ودشمن چيزي جز کار وتلاش و پيگيري از او مشاهده نشده و هنرش اين است که سعي مي کند،ضمن ارايه مواضع اصولگرايانه،رابطه اش با همه خوب باشد و کسي از دستش ناراضي نباشد.

استان مازندران به وحدت و يکپارچگي و آرامش نياز دارد و به اين اصولگرايان تازه کار ومدعي توصيه مي کنيم بر سر بن شاخ نبرند و عينک خودبزرگ بيني را از چشم شان دربياورند،که خيلي زود دير مي شود.


 • عبداله خير خواهپاسخ به این دیدگاه 0 0
  شنبه 6 شهريور 1389-0:0

  بسمه تعالي- براساس كدام اصول علمي- مكتبي اخلاقي و... كسي 30 سال براي اين انقلاب زحمت كشيده با كوله باري از تجربيات و جانبازي و حضور درجبهه و از همه مهمتر هميشه در خط ولايت بايستي مديري را تحمل كند كه سنش 30سال است اين افراد به وفور در استان و كشور وجود دارد كه گاها مدرك تحصيلي بالاتر نيز دارند

  • شنبه 6 شهريور 1389-0:0

   من اولا برای خود هادی ابراهیمی متاسفم که معاون سیاسی امنیتی استاندار است ولی اجازه می دهد آقای ... بی سواد تندرو و تخریبگر افراطی آبرو برای اصولگراها نگدارد ... این فرد ... با تندروی ها و شدت تخریبهایشان علنا الفاظ تند به نام اصولگرا بر ضد هر کسی می برند و هرکس با بی سوادی و تند مزاجی شان مخالف باشند بسرعت انگهای مختلف می زند .... آقای ... مگر برادر شما از فعالان ستاد موسوی در ستاد زمان در میدان امام ساری نبود که حالا خودتان را اصولگرا می دانید ... بیش از این تندروی نکنید اصولگرایی قداست دارد...

   • شنبه 6 شهريور 1389-0:0

    ازحرف تاعمل ره بسیاراست با تخریب ره بجایی نخواهیم بردتا کی تخریب بجای حرفهای صدتا یه غازبه فکرکمک به استان گام بردار "برادر

    • حسین زادهپاسخ به این دیدگاه 0 0
     جمعه 5 شهريور 1389-0:0

     یکی باید به این آقایان اصولگرای تازه به دوران رسیده و مدعی بگه می خواهید غوره نشده مویز بشید؟!

     • جمعه 5 شهريور 1389-0:0

      ديکته نانوشته غلط ندارد.شجاعی چون وارد عرصه کار شده طبيعي است که کارهاي بعضا"اشتباه هم داشته باشد.اما هر چه باشد مثل بعضیها دروغگو و پيرو مکتب شارلاتانيسم نیست.


      ©2013 APG.ir