تعداد بازدید: 2920

توصیه به دیگران 1

جمعه 9 ارديبهشت 1390-0:44

بابايي:اصولگرا هستم

مديرعامل سازمان همياري شهرداري هاي استان مازندران گفت:کارخانه زباله سوز ساری و نوشهر هفته آینده با حضور مقامات وزارت کشور ، رئیس سازمان انرژی های نو ایران و رئیس سازمان محیط زیست کشور به بهره برداری خواهد رسید/اصولگرا هستم اما روش خودم را دارم/سوء استفاده از مسئولیت و منابع دولتی را قبول ندارم.


مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری هاي استان مازندران به مازندنومه گفت:کارخانه زباله سوز ساری و نوشهر با اعتبار 60 میلیارد تومان دوشنبه و چهارشنبه هفته آینده با حضور محمد زاده ، رئیس سازمان محیط زیست کشور افتتاح می شود.

 علی بابایی کارنامی ، با بیان اینکه با افتتاح این دو کارخانه،نخستین پروژه تولید انرژی های نو با تکنولوژی های جدید به بهره برداری می سد ، اظهار داشت:همکاری همه مسئولان استانی ، نمایندگان و شهرداری و شورای شهر ساری در اجرایی شدن این دو پروژه موثر بوده است.

وی افتتاح این دو پروژه را نقطه عطفی برای حل مشکل زباله در استان دانست و یادآور شد:کارخانه زباله سوز آمل هم با همکاری یک شرکت روسی ، در حال تامین اعتبار است که این کارخانه هم سوم خرداد به بهره برداری می رسد.

به گزارش خبرنگار ما بابایی با بیان اینکه به موازات افتتاح پروژه کارخانه های زباله سوز ، طرح کمپوست را هم با اصلاحیه ای در حال پیگیری هستیم ، خاطرنشان کرد:مبلغ دو میلیارد تومان اعتبار در سال 90 برای کارخانه کمپوست شهرهای نور ، قائم شهر و بهشهر تخصیص یافته که این سه کارخانه هم در هفته دولت به بهره برداری می رسد.

 کارخانه زباله سوز ساری و نوشهر در روزهای دوشنبه و چهارشنبه هفته آینده با حضور مقامات وزارت کشور ،رئیس سازمان انرژی های نو ایران و رئیس سازمان محیط زیست کشور به بهره برداری خواهد رسید.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری در ادامه اين گفت وگو با اشاره به اینکه با حضور در اين سازمان،تجربه جدیدی کسب کرده ام  افزود: نگاه صنعتی و توسعه ای به مسائل دارم.

بابایی با بیان اینکه یک اصولگرا هستم اما روش خودم را دارم،تصریح کرد: صداقت و پاکی را قبول دارم اما سوء استفاده از مسئولیت و منابع دولتی را قبول ندارم.

خاطرنشان مي کنيم نایب رئیس شورای بخش چهار دانگه ، رئیس شورای بخش چهار دانگه ، بخشدار چهار دانگه ، معاون فرماندار ساری ، رئیس کانون هماهنگی شورای اسلامی کار استان ،عضو کانون هماهنگی شورای اسلامی کار کشور و عضو شورای عالی اشتغال ، مناصبی هستند که در پرونده کاري بابايي وجود دارد. او هم اکنون مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری هاي استان مازندران است.

شنیده ها حاکی از آن است که وی یکی از گزینه های جدی تصدی سمت فرمانداری مرکز استان است اما تاکنون در این زمینه هیچ گونه اظهار نظری نکرده است.


 • سه شنبه 13 ارديبهشت 1390-0:0

  بابائی درمتن بالا : کارخانه زباله سوز ساری و نوشهر در روزهای دوشنبه و چهارشنبه هفته آینده با حضور مقامات وزارت کشور ،رئیس سازمان انرژی های نو ایران و رئیس سازمان محیط زیست کشور به بهره برداری خواهد رسید. بابائی درتیتراول روزنامه بشیرمورخه 26/10/89پس ازبرگشت از مسافرت چین :مشکل زباله مازندران را باهمکاری چینی ها وسوئدیها تا یک سال دیگر حل میشود وبرق هم با زباله تولید می کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خبرها راپیگیری کنیدتابه ایشان بالاترین پست اجرائی کشور را پیشنهاد نمائید.ادامه داستان راتا تاریخ26/10/90پیگیری کنیم تا سرنوشت پنجاه میلیارد تومان سفر ریاست جمهوری درارتباط باحل معضل زباله راتوسط ایشان ببینید. لطفا به اصطلاح افتتاح وبهره برداری کاملا توجه فرمائید .

  • ساروي ريكاپاسخ به این دیدگاه 0 0
   شنبه 10 ارديبهشت 1390-0:0

   جز تاسف چيزي نبايد گفت.
   در اين استان چه خبر شده؟
   بابا اينجا مركز استانه ! ساري دنيايي مشكل داره! آقايان نماينده، واقعا شماها منافع شخصي خود را بر مشكلات مردم ساري ترجيح داده ايد؟ ايشون هم بياد چندوقتي صندلي فرمانداري دستش باشه تا انتخابات به نفع آقايان نماينده شود!
   دريغ از يك مديريت قدرتمند.دريغ.دريغ.

   • جمعه 9 ارديبهشت 1390-0:0

    همه آماده تغییرات در فرمانداری مرکز استانند.امیدواریم این انتصاب بتواند باعث رونق گردشگری و صنعت و رفع مشکلاتی از جمله مشکلات ترافیکی در شهرمان شود.

    • جمعه 9 ارديبهشت 1390-0:0

     سازری به هوای تازه نیاز دارد.امیدواریم فرماندار اينده هر کسی هست بتواند در ساری تحول ایجاد کند.

     • پناه بر خداپاسخ به این دیدگاه 0 0
      جمعه 9 ارديبهشت 1390-0:0

      مازندنومه معلوم نیست چه هدفی را دنبال می کنی! این همه بزرگ کردن یک آدم چه دلیلی داره؟ اینها هم شد سوابق؟... ایشون اگر توان داشت در عرصه مدیریت بخشداری و فرمانداری می ماند!!... آن دنیا جای جواب دارد! مسئولیت فرمانداری مرکز استان کار سنگینی است، هرکسی می تواند آن را بگیرد، ... ظاهراً برای کسی مهم نیست! در دولت خاتمی ، هر کسی را گیر می آوردند فرماندار مرکز استان می کردند. فکر می کردیم در این دولت آن انتصابات تکرار نشود،‌اما ظاهرا... بیچاره ساری...بیچاره مردم ساری...


      ©2013 APG.ir