تعداد بازدید: 2081

توصیه به دیگران 1

شنبه 10 دی 1390-0:9

قرار نیست برای استان ها تصمیم بگیریم

مدیرکل تعزیرات استان،رئیس دانشگاه علمی کاربردی مازندران و نماينده بابل از جمله مهمانان همايش بودند/با 7+8 بارها مذاکره کردیم اما از طرف آنها استقبال نشد/ما خودمان عین علما هستیم/علی اصغر زارعی آن قدر تلاش کرد که دچار سکته گوش شد/تعلل در برکناری مشايی و خانه نشینی احمدي نژاد ما را به فکر راه اندازی جبهه انداخت/فقط به درد جنازه شدن در تعزیه می خورم/می بینید که هیچ اختیاری از خودمان نداریم/(حاشيه هاي مازندنومه از همايش جبهه پايداري-ساري)


-اين همايش صبح روز جمعه در سالن هلال احمر ساري برگزار شد.ساعت آغاز مراسم 8:30 صبح اعلام شده بود اما برنامه دقايقي بعد از 10ساعت  و با تاخير زياد شروع شد.

- روح الله حسینیان ، علی اصغر زارعی و حجت الاسلام سید محمود نبویان از مهمانان خارج استاني این مراسم بودند که پس از پایان سخنرانی ها به سئوال هاي حاضران پاسخ دادند.

عباسی مدیرکل تعزیرات مازندران، لحمیان رئیس دانشگاه علمی کاربردی مازندران و علی کریمی فیروزجایی از مسئولان استانی حاضر در این نشست بودند. خبرنگار مازندنومه از نماينده بابل پرسید آیا حضور شما در این همایش به معنای پیوستن به اين جبهه است؟که کریمی با لبخندی ، حسینیان را نشان داد و گفت توضیحات لازم را دادند!البته حضور مديرکل تعزيرات مازندران در يک جلسه انتخاباتي پرابهام  وسئوال برانگيز است.

- حسینیان در پاسخ به سوال یکی از حاضران در خصوص اعلام موضع در برابر 7+8 گفت: جبهه پایداری قصد وحدت شکنی و جدایی را نداشته و برای ارائه لیست با 7+8 بارها مذاکره کردیم اما از طرف آنها استقبال نشد.

-وي گفت: نباید از وحدت شکنی بترسیم بلکه باید بر اصول خود پافشاری کنیم،اگر بناست در معادلات سیاسی زود تسلیم شویم پس جبهه پایداری چه مزیتی می تواند بر گروه های دیگر داشته باشد.؟!

-نماینده مردم تهران در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه جبهه پایداری مورد حمایت علما قرار نگرفته، ادامه داد:ما خودمان عین علما هستیم.

 -وی یادآور شد: هیچ جبهه ای به اندازه جبهه پایداری دارای روحانی نیست،اگرچه توقع و انتظار ما این بود که علما هم حمایت کنند که نشد، بسیاری از علما ما را تحت فشار گذاشتند و در خصوص جبهه پایداری نظر منفی دارند.حسينيان البته توضيح نداد که چرا علما آن ها را تحت فشار قرار داده اند و اين گروه نيز چرا علي رغم مخالفت علما،به کار خود ادامه داده و در مواضع شان پافشاري مي کنند! او فقط اظهار داشت:ذات جبهه پایداری بر علم ، علما و روحانیان شکل گرفته است.

-عضو شورای مرکزی جبهه پایداری با بیان اینکه ما در انتخابات از همه چیز خودمان گذشتیم ، گفت:علی اصغر زارعی آن قدر تلاش کرد که دچار سکته گوش شد و یکی از گوش هایش 70 درصد شنوایی را از دست داد.

 -حسینیان با اشاره به اینکه در مجلس متهم به وکیل الدوله شدیم ، بیان داشت: نماینده ها ما را دست می انداختند.

 -وی ادامه داد: 2 عمل از احمدی نژاد یعنی تعلل در برکناری مشايی و خانه نشینی اش ما را به فکر راه اندازی جبهه انداخت.

-حسینیان با بيان اين که تصور ما بر این است حالا که احمدی نژاد مرتکب خطا شده اما تفکر سوم تیر نباید از بین برود، یادآور شد: به ما اتهام زدند که با جریان انحرافی هستیم که این بسیار غیرمنصفانه است.

- علی اصغر زارعی در رابطه با دیدگاه های مختلف نسبت به جبهه پایداری ، اظهار داشت:تبلیغات منفی زیادی علیه جبهه پایداری صورت گرفته که با جریان انحرافی رابطه داریم و یا اینکه احمدی نژاد این تشکیلات را به راه انداخته است،بنابراين اعلام می کنیم که همه این شایعات بی حساب است.

- این نماینده مجلس در خصوص سوالی که گفته شده بود علما از جبهه پایداری حمایت نکردند،به حضور آیت الله مصباح در صدر این جبهه اشاره کرد و گفت:آیت الله جنتی هم در شورای نگهبان است و برای اینکه ایجاد شبهه نشود ، کمتر درخواست حضور داشتیم.

- وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه در استان به ویژه در بابل لیست ارائه می کنید یا نه ، اضافه کرد:حبهه تاکنون در هیچ استانی کسی را تایید نکرده و قرار نیست برای استان ها تصمیم بگیریم.

-زارعی با اشاره به اینکه آماری که تا 2 شب قبل به من دادند این بود که سرشناس های اصلاح طلب ثبت نام نکرده اند، بیان داشت:معمولا اصلاح طلبان در حوزه ها بالا می آیند چون تعداد اصولگرایان زیاد است و رای یکدیگر را می شکنند و باید این را درمان کرد.

 -وی با بیان اینکه قبل از رای گیری،همه کاندیداهای اصولگرا تصور می کنند رای اکثریت را دارند، یادآورشد: اما پس از اعلام آرا متوجه می شوند که تصور درستي نداشته اند.

-زارعی در پاسخ به این سوال که آیا حجت الاسلام حسینیان برای حضور در انتخابات ثبت نام کرده ، اظهار داشت:حسینیان جراحی قلب باز انجام داده ، در مجلس فشار وارد می شود و تحمل فشار مجلس هم سخت است.

- وی با بیان اینکه برخی دوستان شرط را بر این گذاشته بودند که اگر حسینیان ثبت نام کند آنها هم حضور خواهند داشت ، اضافه کرد:برای ثبت نام با آقا تهرانی و حسینیان به وزارت کشور رفتیم اما حسینیان رفت و ثبت نام نکرد و ما مورد هجمه دوستان قرار گرفتیم اما در نهایت دیروز در رشت راضی به ثبت نام شد.

-حسینیان در همین رابطه گفت: فکر کردیم جزء با رگ های عالم هستی ام اما ظاهرا رگ نداشتیم!

-وی با بیان اینکه پنج رگ قلبم شامل سه رگ اصلی و 2 رگ فرعی دچار گرفتگی شد، ادامه داد: پس از جراحی، یکی از رگ ها مجددا بسته شد که این از برکات مجلس است، از نظر قند خون هم وضع من خراب است، آرتروز دارم و فقط به درد جنازه شدن در تعزیه می خورم.

-حسینیان با اشاره به اینکه متاسفانه دوستان به حرفم گوش نکرده و من را مجبور به ثبت نام کردند، یادآور شد:می بینید که هیچ اختیاری از خودمان نداریم و مثل مردهای زن ذلیل که هرچه همسرشان بگوید عمل می کنند ، من هم هرچه دوستان گفتند عمل کردم.

- وی در پاسخ به سوالی مبنی بر موضع جبهه متحد اصولگرایان در خصوص جبهه پایداری ، بیان داشت:فکر نمی کردیم آقایان بر نظرهای خود اصرار داشته و به نظرهای ما بی تفاوتی نشان دهند.

- زارعی گفت: این 2 جبهه در انتخابات هدف شکل گیری درست مجلس نهم را پیگیری می کنند و نگرانی دوم خردادی ها و اظهاراتی که در روزنامه ها و سایت ها دارند ، این مسئله را بزرگ کرده است.

- وی در پاسخ به این سوال که چرا مشایی مدتی است در رسانه ها دیده نمی شود، یادآور شد: اینکه مشایی رسانه ای نیست و این روزها کمتر در رسانه مشاهده می شود لابد حساسیت بچه های حزب اللهی را حس کرده اند و حداقل کار عاقلانه ای که کردند این بود که حساسیت ها را کم کنند.

- حسینیان در رابطه با ارائه لیست برای استان ها و حمایت های مالی ، تصریح کرد: قصد نداریم از تهران در کار استان ها دخالت کنیم و اگر مشورت داشته باشیم به استان ها اعلام می کنیم.

- وی ادامه داد:کمک ما به استان ها کمک مادی نیست ، ما وابسته به هیچ قدرتی نیستیم و رفت و آمدها هم با پول خودمان انجام می شود،تازه می خواستیم بگوییم دوستان در شهرستان ها به ما هم کمک کنند تا کاری انجام دهیم.

- حجت الاسلام نبویان در خصوص جریان انحرافی گفت: فقط به ذکر این نکته بسنده می کنم که آیت الله مصباح در سال 84 افرادی را فرستاده بود که ببینند مشایی کیست، از همان موقع به انحراف پی برده بود.


 • سه شنبه 13 دی 1390-0:0

  خدايا مملكت ما را از شر تندروها حفظ كن

  • سرمایه دارپاسخ به این دیدگاه 0 0
   يکشنبه 11 دی 1390-0:0

   آقاجان مگه ما سرمایه دارها مرده ایم؟شماره حساب بدید از همین ساری براتون پول حواله میکنیم!اصلا پول رایانه ما تا قطع نشده مال شما!بردارید خوش باشید!

   • شنبه 10 دی 1390-0:0

    اصلا به شما چه ربی دارد که میروید همایش جبهه ناپایداری را پوشش میدهید؟اینها صدتا تریبون برای خودشان دارند.شما بروید تریبون آنهایی باشید که کسی را ندارند

    • مـــعجزه خامــوشپاسخ به این دیدگاه 0 0
     شنبه 10 دی 1390-0:0

     سلام
     يعني جناب حسينيان انتظار دارند حرفهايشان را قبول كنيم؟!
     باور كنيم كه دوستان وي را مجبور به ثبت نام كرده اند و ايشان علاقه اي نداشتند؟!
     ياد اون جمله ي معروف شهيد بهشتي افتادم. "ياعلي"

     • غلط اندازپاسخ به این دیدگاه 0 0
      شنبه 10 دی 1390-0:0

      هر دم از این باغ بری می رسد. غلط انداز آنقدر تحت تاثیر آه و ناله های جبهه پایداری قرار گرفت که از همین الآن رنگ عوض کرده و خود را عضوی از جبهه پایداری اعلان می کند و حاضر است هرگونه کمک و مساعدتی را از این جبهه بی امکانات دریافت نماید. اما چند مورد لاینحل باقی مانده که عرض می شود اگر جبهه این شروط را بپذیرند غلط انداز هم خود را وقف جبهه می کند.
      1- تائید علما اصلاً مهم نیست و لابد خطا از دیدگاههای خودشان است و بعداً به این تشخیص خواهند رسید که حق با جبهه پایداری است و گوش عناصر تصمیم گیر در جبهه متحد مشکل داشته و شرط و شروط جبهه را نشنیده انگاشتند.
      2- احمدی نژاد در کل فقط دو خطا داشته که یکی تعلل در برکناری مشائی بود و دیگری قهر و خانه نشینی. شما بگید مگر خطای دیگری هم مرتکب شده. ما که اهل غیبت و تهمت نیستیم و نخواهیم گفت. اون خطاهایی هم که رهبری معظم انقلاب به آن اشاره داشتند مثل بداخلاقی های انتخاباتی در مناظره که اصلاً مهم نبود چون طرفش هاشمی بود و ایشون هم چوب عمل خودش رو خورده و لابد حقش بود ما علیرغم نظر رهبری این حق را داریم که بگوئیم احمدی نژاد خیلی هم کار خوبی کرده که گناه پسر را به پدر چسبانده و حسابی اون رو از سکه انداخته. آخه تا کی باید آقای هاشمی رو توی این مملکت تحمل می کردیم. یک نکته رو یواشکی به شما بگم که جون حضور قوی هاشمی در محافل و مساند مانع بزرگی بر سر راه علماء بزرگوار یزد همانند مصباح یزدی، آیت الله یزدی، راشد یزدی بود، ما از ته دل به آقای احمدی نژاد آفرین گفتیم و خیلی هم از رهبری دلگیر شده بودیم که چرا این فرمایش را داشتند ولی نباید به گذشته ها بر گردیم ولذا این را از خطاهای آقای احمدی نژاد به حساب نمی آوریم.
      3- ما اصلاً قصد وحدت شکنی نداریم و اساس حرکت ما در جهت ایجاد وحدت است. البته همانطور که گفتیم وحدت اصل نیست و نباید از وحدت شکنی ترسید. اصل این است که ما حرف خودمون را بزنیم و این دیگران هستند که اگر وحدت می خواهند باید با ما وحدت کنند. جبهه متحد شروط ما را بپذیرد و لیست ما را قبول کند تا ما با آنها وحدت کنیم. غلط انداز با این استدلال کمی دلش لرزید و پاهاش شل شد که طفلکی ها جبهه پایداری اصلاً توقع زیادی ندارند و شب و روز به دنبال وحدت هستند هرچند که از شکستن آن هم ترسی ندارند.
      4- بابا صد بار گفتیم اینهمه آدم هست توی این مملکت چرا ما را ول نمی کنید که به 5 تا رگ بسته خودمون برسیم و نقش جنازه را در تعزیه بازی بکنیم. اینهمه اصرار برای نگهداشتن ما در مجلس یعنی چه؟ البته ترس ما این است که با این بی پولی و وضع جسمانی و بی علاقگی به ورود در انتخابات چه جوری مردم تهران را قانع کنیم به ما رای بدهند. البته مردم وظیفه شرعی بر گردن دارند که به ما رای بدهند ولی ما که نمی توانیم دست روی دست بگذاریم تا مردم هر کاری که دلشان بخواهد انجام بدهند. ما مسئول هدایت مردم هستیم و نباید حرف علما را گوش بکنند و فقط باید حرف ما را گوش بکنند چون ما عین علما هستیم و حضور ما در جبهه یعنی علما و بس.
      5- زیاده عرضی نیست ولی دوری دوستان خیلی احساس بدی را در ما ایجاد می کند که غلط انداز را به چه کنم چه کنم می اندازد.


      ©2013 APG.ir