تعداد بازدید: 6086

توصیه به دیگران 6

يکشنبه 11 دی 1390-0:41

جدا افتاده

مهندس محسن نريمان-نماینده اصلاح طلب چهار دوره مردم بابل در مجلس-ترجيح داد در پله نهم،عطاي نمايندگي را به لقایش ببخشد و فرصت را به ديگران بدهد/او چندبار از سوي طرفداران تندروي امام جمعه شهرستان مورد تشر و اتهام قرار گرفت و بعد از ملاقات نوروزي معروفش با ميرحسين موسوي،جلوي دفترش تجمعاتي نيز برپا شد/مي گويند اين نماینده برای حمایت دو نامزد حوزه انتخابیه خود که مورد تایید وی هستند،وارد عمل خواهد شد.


مازندنومه؛زينب حبيب پور،بابل:محسن نریمان-نماینده اصلاح طلب چهار دوره مردم بابل در مجلس شورای اسلامی- در نهمین دوره انتخابات مجلس در هیچ یک از حوزه انتخابیه کشور ثبت نام نکرد.

 بر اساس اين گزارش،تلاش براي فهميدن دلایل حضور نيافتن نریمان یکی از بحث های داغ در بابل است.برخي براین تصورند که این نماینده اصلاح طلب-که در دوره گذشته بيشترين آرا را در بين نمايندگان مازندراني به دست آورد-در دیگر حوزه انتخابیه کشور ثبت نام کرده است.

 نريمان ترجيح داد در پله نهم،عطاي نمايندگي را به لقایش ببخشد و فرصت را به ديگران بدهد.او که عضو کميسيون عمران مجلس، نايب رييس اول دو فراکسیون"محيط زيست و توسعه پايدار"و" مدیریت شهری و روستایی" مجلس هشتم،نيز عضو فراکسيون هاي تعاون و سلامت مجلس است،چندبار از سوي طرفداران تندروي امام جمعه شهرستان مورد تشر و اتهام قرار گرفت و بعد از ملاقات نوروزي معروفش با ميرحسين موسوي،جلوي دفترش تجمعاتي نيز برپا شد.

البته امام جمعه بابل با هیچ یک از نمایندگان اين شهر رابطه خوبی ندارد و حتی در روز معارفه فرماندار فعلی بابل-که از قضا از نيروهاي سپاه است- در جلسه حضور نیافت و مخالفت خود را با نماینده رییس جمهوري در استان در مورد انتصاب فرمانداران این گونه اعلام کرد.

اما در ستاد انتخابیه بابل که در ساختمان فرمانداری مستقر بود هریک از داوطلبان نمایندگی مجلس نهم به محض ورود به دفتر ستاد، از حضور مهندس نریمان این نماینده پیشکسوت بابل خبر می گرفت.

برخي منابع مي گويند اين نماینده  برای حمایت دو نامزد حوزه انتخابیه خود که مورد تایید وی هستند،وارد عمل خواهد شد.

 از روز سوم دیماه سالجاری همزمان با آغاز ثبت نام نامزدهای نمایندگی نهمین دوره مجلس شورای اسلامی، تعداد 18 نفر در حوزه انتخابیه بابل ثبت نام کردند که از این تعداد یک نفر انصراف و 17 نفر دیگر داوطلب نمایندگی مجلس شدند.

 "زهره احدی نژاد" به عنوان تنها زن داوطلب، با 31 سال سن جوان ترین و "حسن فلاح زاده" با 73 سال مسن ترین نامزد نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در بابل هستند.

حجت اسلام "علی اکبر ناصری" ،سفیر ایران در واتیکان که در دوره مجلس هفتم نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی بوده یکی از کاندیداهای مورد حمایت امام جمعه بابل است که در روز آخر با حضور در ستاد انتخابات فرمانداری با استقبال گرم حراست فرمانداری(داماد دختری امام جمعه بابل ) مواجه شد.

در این دوره از انتخابات "حسین نیازآذری"- فرماندار زمان هاشمی رفسنجانی- و نیز "علی کریمی فیروزجايی" نماینده فعلی مردم بابل در مجلس، دو رقیب اصلی "علی اکبر ناصری" هستند که این سه نفر را نامزدهاي منتسب به اصولگرا و طيف دولت قلمداد مي کنند.

 همچنین دکتر "شمسعلی هادی زاده معلم"، دکتراي دامپزشکی و رییس شورای نظام دامپزشکی استان مازندران ،"عباس تیموری" ،کارمند وزارت آموزش و پرورش و "عابدین مومنی" ،عضو هیات علمی دانشگاه تهران در ردیف بعدی قرار دارند.

 "سید احمد طالبیان" و "حسن فلاح زاده" دبیر بازنشسته، "محمد خورشیدی" و "فردوس مکان" پزشک،"چنگیز قربان زاده ارمکی" پاسدار(بازنشسته نیروی دریایی سپاه) و مدرس دانشگاه، "مهدی رسولی" پاسدار بازنشسته، "رمضان ذبیح پور"حسابدار یک شرکت خصوصی و" سید عیسی حسینی"معلم از دیگر داوطلبان ثبت نام شده در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه بابل هستند.

 در این میان "حسن عموزاده" بعد از ثبت نام انصراف خود را اعلام کرد.

 عده ای از نامزدها هم سعی کردند با فشار برخی از اطرافیان از تشابه اسمی افرادی که در راس امور قرار دارند سوء استفاده کرده و وارد صحنه شوند که به عنوان مثال "حسن فلاح زاده" با تشابه اسمی با "حسن فلاح" رییس شورای اسلامی شهر بابل که تا چندی قبل زمزمه حضور وی به عنوان داوطلب نمایندگی مجلس مطرح بود، وارد صحنه شود تا بتواند رای را به سمت خود بکشاند.

همچنین یکی از شخصیت های بلندپایه روحانی منطقه شخصا" با رایزنی های خود و تماس با برخی افراد که فعالیت خاصي در جامعه نداشتند،از آنان دعوت به ثبت نام در نهمین دوره مجلس شورای اسلامی کرده بود.

 در ستاد انتخابات بابل از تعدادی از نامزدها، درباره اهداف و برنامه های آنها برای حضور در مجلس پرسیدم که در جواب گفته شد: برای ثبت نام مجلس، آنی تصمیم گرفتيم و به اصرار دوستان پا پیش گذاشتيم و تا روز انتخابات وقت برای ارایه برنامه زیاد است!

يادآور مي شويم حوزه انتخابیه شهرستان بابل با جمعیت نیم میلیون نفر، دو كرسی مجلس شورای اسلامی را در اختیار دارد.


 • قربانیانپاسخ به این دیدگاه 0 0
  چهارشنبه 26 بهمن 1390-0:0

  بدون نریمان انتخابات معنا ندارد ، مهندس عزیز فعلت ماندگار و قدومت پایدار خواهد ماند.

  • شنبه 17 دی 1390-0:0

   درود بر نریمان که الحق و والانصاف فتنه گریان بابل را که فرافکنی می کنند به مردم معرفی کرد .
   اصلاح طلبی روش و منش نریمان است چون پیغمبر خدا ائمه اطهار و امام خمینی اینگونه بود .
   درود خدا بر او و آل او باد

   • نقویان .امیر کلا بابلپاسخ به این دیدگاه 0 0
    پنجشنبه 15 دی 1390-0:0

    دکتر فاطمی همچنان می تازد .دیشب چند چهره ملی رسما از دکتر احمد فاطمی کاندیدای حوزه اتنخابیه بابل حمایت کردند ...فاطمی دیروز با حضور در محل وزارت کشور حوزه انتخابیه خود را از تهران به بابل تغییر داد.نریمان دوم دکتر احمد فاطمی .

    • پنجشنبه 15 دی 1390-0:0

     مادیگه نه به نریمان نیاز داریم نه به کریمی این رو به چه زبانی بیان کنیم

     • پنجشنبه 15 دی 1390-0:0

      اینا همش فیلمه!

      • چهارشنبه 14 دی 1390-0:0

       آبروی استانی . . آهای محسن نریمان

       • چهارشنبه 14 دی 1390-0:0

        با سلام کدام منبع در خصوص عدم نیامدن اقای نریمان تا کنون اظهار نظر کرده است این یک شیوه تبلیغ برای کسی است که 4 سال تمام هیچ کاری برای بابل انچام نداده است نریمان دنبال جلب افکار عمومی است این یک ترفند است مانند دوره قبل قبل که دقیقه نود امد کسی که تا دیروز در این سایت گفته بود که من جز نمایندگی کار دیگری بلد نیستم کسی که یک ماه پیش حامیانش در یک شب به دادن کباب دعوت می کند واقعا نمی اید مرور ایام خیلی چیزهارا ثابت می کند مردم بابل بدانند که این یک ترفند است

        • چهارشنبه 14 دی 1390-0:0

         افتخاراتش را ما دیدیم!!!!!!چقدر زیاد است و چقدر هم شجاع است!!!!! واقعا حیف شد. یک نمایشگاه از افتخارات ایشان برگزار کنید. تا همه ببینند.؟!؟!؟!؟

         • سه شنبه 13 دی 1390-0:0

          نريمان افتخاري براي بابل و مازندران بود. صد حيف كه مجلس از وجود چنين نمايندگان حق طلب و شجاع خالي شود

          • کلانشهر بـابـــل بـزرگپاسخ به این دیدگاه 1 0
           سه شنبه 13 دی 1390-0:0

           استان مازندران یک نماینده با ابهت و با شخصیت و با پرستیژ داشته باشد ، آنهم مهندس محسن نریمان میباشد .
           مهندسی که بارها و بارها به عنوان نماینده اول استان و پرچم دار نماینده های استان در مجلس بوده و انشاالله در دوره های بعدی نیز همینگونه خواهد بود .
           ولی به نظر بنده نریمان محبوب از یک استان دیگر ثبت نام کرده و بعد از صلاحیت و عبور از فیلتر شورای نگهبان به بـابـــل بـزرگ نقل مکان کند و دوباره شور و هیجان را به دیار همیشه سبز بهارنارنج تزریق نماید .
           بـابـــل بـزرگ . . نماینده ایی بـزرگ میخواهد . .نماینده ایی از جنس نریمان محبوب

           • شهروند بابلي مقيم تهرانپاسخ به این دیدگاه 0 0
            سه شنبه 13 دی 1390-0:0

            با سلام من به عنوان يک بابلي مقيم تهران در خصوص فرمايشات کاربر غلط انداز خواستم نکته هايي را عرض کنم :
            غلط انداز شما با اين قلم انشايي که مرقوم فرموديد نشان داديد که از چه جناحي هستيد و سنگ چه کساني را به سينه مي زنيد .
            غلط انداز شمايي که دم از معرفت و به اصطلاح حمايت از امام جمعه شهر مي زنيد و از آقاي ناصري حمايت ميکنيد يک سوال از شما دارم و آن اينکه الحق و لانصاف در خصوص آقاي ناصري و روحاني اين چيزي که گفته شد يعني تبديل شدن نماز جمعه به ستاد انتخاباتي آقاي ناصري و حمايت بي چون و چراي امام جمعه شهر از ناصري و بسيج کردن تمام نيروهاي به اصطلاح حزب اللهي هاي بابل براي اين بنده خدا و مخالفت با تمام فرمانداراني که تا به حال به بابل آمدند و مخالفت جکشي و غير منطقي با نماينده سه دوره مجلس آقاي دکتر قاسم زاده و .... يعني اينها همه دروغ است ؟؟؟؟؟
            من از خانواده معظم شهدا هستم (برادرم شهيد است و سنش 16 سال بود و داوطلب بسيجي بود ) و دايي بنده نيز شهيد مي باشد و پسر عموي بنده هم نيز جانباز است و يک پاي خود را از دست داده و تمام بدنش پر از سموم شيميايي... اينها را گفتم و خواستم بگم که من هم طرفدار شمايي که اينچنين تفکري داريد هستم و به نظر بنده به اين سبک پيش رفتن و به اين سبک تبليغات و طرفداري کردن از يک شخص به صلاح شهر و امام جمعه و نيروهاي ارزشي شهر نيست .
            به نظر من شرکت نکردن آقاي نريمان هيچ لطمه اي به شهر بابل نمي زند ولي به نظر شما شرکت نکردن آقاي دکتر قاسم زاده در انتخابات بابل ضرر نکرده ؟؟؟؟؟

            • طیبی.بابلپاسخ به این دیدگاه 0 0
             دوشنبه 12 دی 1390-0:0

             این دوره اقبال فقط با دکتراحمد فاطمی کاندیدای خوش فکر و دلسوز و از دوستان و یاران نریمان است .مطمئنا او بانفوذ و ارتباطی که در حال حاضر دارد شانس اول از حوزه انتخابیه بابل خواهد بود ..حمایت از او حمایت از نریمان است ..

             • شهروند بابليپاسخ به این دیدگاه 0 0
              دوشنبه 12 دی 1390-0:0

              آقاي حسن عموزاده سماکوش اين دوره به تشخيص خود و مصالح مردم شهرستان بابل از کانديداتوري مجلس نهم انصراف داد.
              تا عرصه براي ديگران مهيا شود.ايشان کماکان در صحنه خواهد بود و اگر عمري باقي باشد و مورد اقبال مردم شريف بابل قرار بگيرددر آينده نزديکبيشتر در خدمت مردم خواهد بود.انشاالله در انتخابات مردم در خدمت مردم خواهد بود.

              • دوشنبه 12 دی 1390-0:0

               مهندس نريمان همان جواناني كه دوره گذشته دعا كردند وشما دقيقه 90به انتخابات برگشتيد چون ديدنددراين 4سال فقط شما ازبيت المال حقوق گرفتيدوبه قول خودعمل نكرديدنفرين انها شما را به اين روز انداخت بهرحال موفق باشيد

               • بابلی ریکاپاسخ به این دیدگاه 0 0
                دوشنبه 12 دی 1390-0:0

                این آقا هم به شهرش خیانت کرد و هم به کشورش . دلیل اینکه ثبت نام نکرد این بود که اونقدر مدارک ( وطن فروشی و ... ) بر علیه این آقا وجود داره که تایید صلاحیت نمیشه .
                مازند نومه شما هم لطفا سنگ وطن فروشان رو به سینه نزنید .

                • شهروندی از شهروندان بابل بزرگپاسخ به این دیدگاه 0 0
                 دوشنبه 12 دی 1390-0:0

                 یعنی انصافا مهندس نریمان نخواهد آمد ؟
                 این یک شوک خبری برای سیاسی دانان استان مازندران خواهد بود ؟
                 نماینده اول استان و شهرستان بـزرگ بـابـــل از کاندیداتوری مجلس انصراف داد .
                 مرکز سیاسی استان مازندران ، نریمانش را از دست داد .
                 بنده خدا مطمئن بود اگر شرکت نماید آبرویش را خواهند برد و با رد صلاحیت کردن بی آبرویی میشود خود جایش را به دیگری ( حاج حسین نیاز ) داد .
                 مهندس نریمان هرجا که باشد ، بابلی ها و مازندرانی ها با تمام وجود دوستش دارند .
                 زنده باد مهندس محبوب و محجوب دیار بهارنارنج

                 • دوشنبه 12 دی 1390-0:0

                  خوب فکر مسئولین رو بکار گرفتی ای ناقلا واقعا سیاسی کاری نریمان!!!!!همه از آمدن و نیامدن شما دارن تحلیلگر میشن.

                  • دوشنبه 12 دی 1390-0:0

                   آنهائي كه براي آقاي نريمان پيراهن چاك ميزنند همانهائي هستندكه ازناحيه اوبهمه چيزرسيدند.خدائي اين نريمان 4 دوره نماينده بابل بودوعضوكميسيون راه هم بود بابل هنوزكمربندي نداردوتوخوحديث مفصل بخوان ازاين مجمل

                   • دوشنبه 12 دی 1390-0:0

                    می دونی چیه؟ آخه دلم برای نریمان خیلی تنگ میشه نه اینکه نبینمش ، می بینم بلکه برای همشهریهای خودم وقتی او برای پیگیری کارهای مردم به وزارت می رود وزیر تا دم درب به استقبالش می آید [ اعضاء شورای شهر بابل شاهد هستند] و عموما با اون قیافه و سخنان جذابش توانایی پیشبرد کار مردم را دارد . در مجلش جنجال نمی کنه ولی بلده کارهاش را چطور به پیش ببره .امیدوارم همیشه سلامت باشد، دوستش دارم برای همیشه

                    • دوشنبه 12 دی 1390-0:0

                     اطلاع رسانی های مازند نومه جهت دار هست
                     در حالی که برخی کاندیدا در بطن جامعه مورد استقبال اند ولی چون به کانون های قدرت وصل نیستند در خبر ها در رده های انتهایی قرار می گیرند
                     به این عبارت مازند نومه توجه کنید
                     ".........عابدین مومنی ،عضو هیات علمی دانشگاه تهران در ردیف بعدی قرار دارند."
                     در کدام رده بندی در رده بعدی قرار گرفته اند؟

                     • دوشنبه 12 دی 1390-0:0

                      نریمان احتیاج به دفاع نداره کافی است نیم ساعت بین مردم باشید. نریمان هیچ وقت با های و هوی 10 20 تا تندرو خراب نمیشه. نریمان از معدود نمایندگان بابل بود که در قد و قواره یک وزیر ظاهر می شد. برای مخالفان نریمان همین آقای کریمی مناسبه

                      • امیر سلیمانی.بابلپاسخ به این دیدگاه 0 0
                       دوشنبه 12 دی 1390-0:0

                       آقای نریمان مطمئنا گزینه اولش حمایت از دکتر فاطمی چهره فرهیخته و علمی شهربابل خواهد بود .فاطمی چهره ای دانشگاهی و علمی است و مسلما همچون نریمان برای بابل کارهای موثری انجام خواهد داد .

                       • يکشنبه 11 دی 1390-0:0

                        نریمان به دودلیل ثبت نام نکرد1-احتمال میدادرای نمی اورد 2-احتمال میدادردصلاحیت بشود.وبااین کارخواست خودراقهرمان نگه دارد

                        • غلط اندازپاسخ به این دیدگاه 0 0
                         يکشنبه 11 دی 1390-0:0

                         برای نماینده ساری که نوشتم متهم شدم که می خواهم رای آن ها را خراب بکنم. آخه عزیزان من مگه من حسود و بخیل و چشم تنگم که نتوانم رای آوردن این دوستان را ببینم. برعکس با برخی خیلی هم دوست هستم. مثلاً اگر الآن راجع به بابل بخواهم غلط اندازی بکنم چیکار باید بکنم؟ نیم توانم از کنار نریمان رد بشوم و سلام نکنم. این سلام غلط اندازانه آخر یک جور خاصی است. خود غلط انداز از بدترین آدم های روی زمین است و لزومی نداره برخی از خوانندگان بهش تف بندازند و لعنت بفرستند. مگه میشه آدم اینقدر به خودش جرات بده که توی او شلوغ پلوغی فتنه با موسوی دیدار بکنه و تاوان هم پس نده؟ مگه امام جمعه شهر آدم بیکاره ای است که هر کسی بخواهد با فتنه گران دم خور بشه و اون فریاد نکشه و مردم رو بر علیه اون نشورانه. پس امر به معروف و نهی از منکر رو برای چه روزهایی گذاشتند؟ هر کسی داره کشته خویش می درود و نریمان جون هم چوب اشتباهات فتنه گرانه خودش رو می خوره. ظریفی می گفت حالا جا برای آقای ناصری بازتر شده و نیازی نداشت که اینهمه پول رو خرج بکنه و شورای اسلامی شهر رو ببره اونجا که از معماری های واتیکان در شهرسازی بابل استفاده بکنند تا مثلاً جبران محبت هاشون رو توی انتخابات بکنند. امام جمعه رو متهم به هواداری و طرفداری نکنید و از استقبال و گرم گرفتن داماد ایشون به عنوان پس کاسه ای زیر نیم کاسه است استفاده نکنید. امام جمعه فقط خون این آقای کریمی رو توی شیشه بکنه هم حق داره. یادتون هست که به شدت پیگیر بود که بندپی عزیز رو از بابل جدا بکنه و بابل رو تکه پاره بکنه. امام جمعه چه تشری به مسئولان زد که همین آقای کریم چند روز خواب توی چشمش نمی رود و حتی من با تمام غلط اندازی خویش دیدم که زهره استاندار ترکید و معاونش ...گفتند بابا ولش کنید این بابل رو که ... اصلاً پیشرفت سرش نمی شه. ساری رو بچسب که میاندرود رو فی الفور جدا کرد و الآن طبق گفته هر دو نماینده دارند حالشو می برند. اما حسین آقا نیاز آذری که شوهر خواهر آقای کیومرث نیاز آذری ولی نعمت و بزرگ خاندان نیاز آذری می باشند البته تا زمانی که غلط انداز اطلاع داشت لیسانس را هم زوری گرفته بود و بعد با پشتکار و همت والایی که داشت فتح الفتوح به خرج داد و فوق لیسانس را هم نمیدانم از کجا دشت کرد که باید همانند اون آقای ساروی که بعداً رئیس جمهور را عزادار خودش کرد تست شود که آکسفورد یا برخی از دانشگاههای دیگر همینطوری آن را با مقداری اخذ وجوه رایج ناقابل و واسطه های قابل آن را صادر نکرده باشد که مجدداً عزای دیگری را شاهد باشیم. بابا این کاغذ پاره ها ارزش ندارند که آدم خودشو برای این چیزها کوچیک بکنه. در هر صورت انتخابات هستش و لابی کردن ها و دم این و آن رو دیدن ها. باید خرج آن را در آورد که در می آید و رابطه های احسن را برقرار کرد که برقرار می شود. البته یک مشکل هست و اون اینکه توی تهرون خودمون توی سازمان آب که آقای نریمان اونجا برو و بیا داشت همین آقای حسین آقای شاخ و شمشاد معاون ایشان در دوره اصلاحات بود که اصلاً اصلاح طلب نبود و چون بابلی بود آقای نریمان اون رو برد اونجا تا زیر پایش را خالی بکند. به غلط انداز چه مربوط که گوش خر درازه و با بقیه هم که کاری نداره چون عددی نیستند که اهل رای آوردن باشند.

                         • يکشنبه 11 دی 1390-0:0

                          خواهش می کنم افرادهایی مانند ایشان که لیاقت و توانایی و کارایی لازم را ندارند اصلا شرکت نکنند تا مانع پیشرفت و آبادانی شهر و مملک شان نشوند. خواهش می کنم . . . . . . . . .

                          • يکشنبه 11 دی 1390-0:0

                           درود بر اصلاح طلب واقعی

                           • يکشنبه 11 دی 1390-0:0

                            نریمان انصافا وجهه بابل بود دیگه انتخابات آن شور رو نداره!!!

                            • يکشنبه 11 دی 1390-0:0

                             واقعا آقاي نريمان دراين چهاردوره كه نماينده بودچه كاراساسي براي استان وبابل انجام دادجزاينكه براي راي جمع كردن براي عده اي ازنزديكانش تاكسي گرفت وازاين كارها كوچك ودم دستي كه درشان نماينده شهري مثل بابل نيست .
                             نريمان دراين چهاردوره فقط بفكرراي جمع كردن بودهركجا كه فكرمي كرد راي است آنجاحضورفعال داشت

                             • شهروند بابلیپاسخ به این دیدگاه 0 0
                              يکشنبه 11 دی 1390-0:0

                              این نماینده چه کار های مثبتی برای این شهر انجام داده اند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

                              • يکشنبه 11 دی 1390-0:0

                               حیف که مهندس نریمان نیامد تا مابابلیهای غیور یکبار دیگر ایشان را روانه مجلس کنیم تا جلوی روداری بعضیها درشهر گرفته ود.


                               ©2013 APG.ir