تعداد بازدید: 2686

توصیه به دیگران 2

يکشنبه 16 بهمن 1390-23:45

چرا وقتي مسئولي مي آيد، جوگير مي شويم؟!

درحاشیه حضور معاون اول رییس جمهوري در بابل؛يکي از ماموران حفاظت،در اقدامی نامناسب به سمت راننده دوید و ناجوانمردانه وی را با الفاظ رکیک(حتی در حضور خبرنگاران خانم) مورد اهانت قرار داد.در این لحظه مدیر روابط عمومی سریعا" از پنجره خودرو بیرون آمد و خود را به مامور متخلف معرفی کرد،ولی او بدون توجه به توصیه های خبرنگاران و مدیر روابط عمومی،حالت حمله به خود گرفت تا راننده را تحریک به درگیری کند!


مازندنومه؛زينب حبيب پور،بابل: برخورد نامناسب یکی از نیروهای امنیتی،قبل از ورود معاون اول رییس جمهوري در بابل،باعث اعتراض تعدادی از خبرنگاران شد.

 همزمان با افتتاح فاز اول تصفیه خانه فاضلاب بابل،تعدادی از خبرنگاران خبرگزاری ها و مطبوعات این شهرستان،با وسیله نقلیه ای که از سوی فرمانداری بابل تهیه شده بود،عازم محل بهره برداری از طرح در منطقه مقری کلا شدند که در 50 متری در ورودی،مورد اهانت یکی از ماموران لباس شخصی نیروی انتظامی قرار گرفتند.

 به دلیل تجمع آب های سطحی و دشوار بودن عبور خبرنگاران و عابران، مدیر روابط عمومی فرمانداری بابل از راننده خواست تا خودرو را برای خیس نشدن خبرنگاران چند متری جلوتر متوقف کند که راننده هم بلافاصله بعد از گذشتن از آب در اولین مکان توقف کرد تا خبرنگاران از خودروي ون پیاده شوند.

همین هنگام يکي از ماموران حفاظت،در اقدامی نامناسب و غیراسلامی به سمت راننده دوید و ناجوانمردانه وی را با الفاظ رکیک(حتی در حضور خبرنگاران خانم) مورد اهانت قرار داد.

در این لحظه مدیر روابط عمومی سریعا" از پنجره خودرو بیرون آمد و خود را به مامور متخلف معرفی کرد، ولی او بدون توجه به توصیه های خبرنگاران و مدیر روابط عمومی حالت حمله به خود گرفت تا راننده را تحریک به درگیری کند!

اين در حاليست که همچنان به فحاشی خود ادامه داد و با مشت های گره کرده مدام می کوشید تا راننده را تحریک به درگیری فیزیکی کند.

  راننده در عين حال با خونسردی گفت:"هرفحشی که دادی به خودت دادی؟"

در این لحظه به اصرار خبرنگاران و مدیر روابط عمومی ، راننده از معرکه خارج شد.

 البته خبرنگاران بعد از مراسم افتتاح طرح تصفیه خانه بابل ، بلافاصله موضوع را به "محمد مهدوی" -فرماندار بابل -اطلاع دادند و او نيز دستور پیگیری را به معاونش ابلاغ کرد.

يک نکته:نمي دانيم چه سري است که وقتي مسئول بلندپايه اي از مرکز استان يا تهران براي مراسمي مي آيد برخي ماموران جوگير مي شوند و بالاتر از وظيفه ذاتي خود حرکاتي انجام مي دهند که درباره آن،جز واژه تاسف چيزي نمي توان گفت.

برخي ماموران به شدت به آموزش و کلاس و فرهنگ سازي نياز دارند.برخورد نامناسب گروهي از ماموران را با مردم و خبرنگارها بارها ديديم و نوشتيم ، اما آن چه البته به جايي نرسد فرياد است!


 • چهارشنبه 19 بهمن 1390-0:0

  برخی از ماموران نظام می خواهند با حرکت های نادرست خودشان نظام را زیر سوال ببرند. این شاید یک حرکت جریان دار از سوی برخی از نظامیان باشد که خبرنگاران با هوشیاری به افشاگری می پردازند آفرین به جسارت خبرنگار که رسالت خود را فراموش نکرده است.

  • سه شنبه 18 بهمن 1390-0:0

   بعضی ازخبرنگاران فقط دنبال اشکال گیری ازماموران امنیتی ونظامی هستند اما بدنبال عیب یابی ازرفتارخودنیستند وچه بسا ماموران امنیتی خیلی ازرفتارهای خبرنگاران رانادیده میگیرند من رفتارنامناسب راتایید نمیکنم اما بعضی هاباجریانی هدف دارمی خواهند ماموران نظام رابه مردم خاطی جلوه دهند تا اقتدارماموران نظام شکسته شود

   • یکی از مردم بابلپاسخ به این دیدگاه 0 0
    دوشنبه 17 بهمن 1390-0:0

    سلام خیلی حرکات زشتی بود من متاسفم

    • b.parastehسوادکوهیپاسخ به این دیدگاه 0 0
     دوشنبه 17 بهمن 1390-0:0

     از دشمنان شکایت بریم به دوست
     چون دوست دشمن است شکایت کجا بریم ؟؟؟و صد!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

     • دوشنبه 17 بهمن 1390-0:0

      از ماموران انتظامی ساری چه خبر آخ.آخ.آخ

      • دوشنبه 17 بهمن 1390-0:0

       چه کسی مسئول پاسخگویی به حرکات غیر اخلاقی ماموران نیروی انتظامی است طی ماههای اخیر چندین بار این حرکت هایی که ممکن است مردم را نسبت به برخی از مسئولیت های اصلی نیروی انتظامی سردکند، اتفاق می افتد اما همچنان متولیان امر بی تفاوتند!!!!!

       • بابل "مهدوی" پاسخ به این دیدگاه 0 0
        دوشنبه 17 بهمن 1390-0:0


        داد از ماموران نیروی انتظامی بابل...


        ©2013 APG.ir