تعداد بازدید: 4551

توصیه به دیگران 1

پنجشنبه 18 اسفند 1390-0:22

با منتخبان خانه ملت/احمدی لاشکی:فضا را مسموم نکنید

در گفت و گوی مازندنومه با قاسم احمدی لاشکی مطرح شد:مایلم در کمیسیونی فعالیت کنم که به رشته تحصیلی ام نزدیکی داشته باشد/بنا نداریم که دخالت کنیم/اگر مدیری که 9 شب موبایل خاموش کند و در اتاقش به روی مردم بسته باشد،نماینده باید ورود پیدا کند.


مازندنومه:قاسم احمدی لاشکی که در لیست اصلاح طلبان معتدل قرار داشت توانست با یارگیری مناسب و تبلیغات مطلوب،در میدان رقابت با انوشیروان محسنی پیروز شود و به مجلس نهم راه یابد.با منتخب نوشهر و چالوس گفت و گو کردیم.

* برای مردم حوزه انتخابیه تان چه دارید که بگویید؟

- پیام من فقط سپاس است از مردمی که در انتخابات مشارکت حداکثری داشتند و با مشارکت 78 درصدی رکورد شکستند.

* مایل به عضویت در کدام یک از کمیسیون های مجلس هستید؟

-فعلا سه کمیسیون را بررسی کرده ام و با توجه به رشته تحصیلی ام که جامعه شناسی است ، علاقه مند و آشنا به مسائل فرهنگی هستند و از طرفی دیگر ، سمت فرمانداری را داشته ام و کارهای اجرایی انجام داده ام و در این حوزه هم آمادگی دارم اما مایلم در کمیسیونی فعالیت کنم که به رشته تحصیلی ام نزدیکی داشته باشد.

*عزل و نصب مسئولان در کجای کار نماینده قرار دارد؟

- حوزه نظارت بر اجرای قانون ، بخشی به اعمال مدیریت برمی گردد که باید نظارت شود. اگر معیار شایسته سالاری باشد بنا نداریم که دخالت کنیم در غیر این صورت نماینده باید به امور اشراف داشته و نظرات مردم را پیگیری کند تا شعار شایسته سالاری در عمل هم تحقق یابد و مردم مدیریتی را ببینند که از دغدغه ها بکاهد. اگر مدیری که 9 شب موبایل خاموش کند و در اتاقش به روی مردم بسته باشد،نماینده باید ورود پیدا کند.

* مجلس نهم باید به دنبال چه موضوعی باشد؟

- امروز هیچ کاری در جامعه مهم تر از مشکلات جوانان و در راس آن بحث اشتغال جوانان نیست.تمام رویکرد مجلس نهم باید در موضع ایجاد اشتغال باشد تا دغدغه جوانان را کم کنیم و رضایتمندی مردم تقویت شود.

* پس از ورود به مجلس از گروه مشاوران بهره خواهید برد یا می گویید همه چیز را خودم می دانم؟

-قطعا بحث مشورت در اصل کارم قرار دارد. کار شورایی زیاد انجام داده ام و به این کار اعتقاد دارم.باید از مشورت ها استفاده کنیم ولو کسانی که کاندیدا بودند و انتخاب نشدند و یا افرادی که اکنون نماینده هستند و توفیق حضور در مجلس نهم را ندارند. در عمل نشان می دهم که بحث مشورتی را چگونه به کار خواهم گرفت.

*برخی شکست خورده های انتخابات مجلس نهم، انگ تخلف را به رقبای پیروز می زنند و قصد دارند مشارکت حداکثری مردم را زیر سوال ببرند،در این زمینه چه نظری دارید؟

- تا مستند نباشد بهتر است که از این موضوع صحبت نشود. برای مستندات هم راهکار قانونی وجود دارد و معترضان باید از آن طریق پیگیری کنند. به همه دوستان پیشنهاد می کنم فضای انتخابات را با این گونه صحبت ها مسموم نکنند.


 • جمعه 4 بهمن 1392-13:4

  با سلام و خسته نباشد خدمت شما آقای احمدی
  نمیدانم دیدگاه من به عنوان یک شهروند معمولی کلاردشتی(فرزند یکی از فعالان در جهت پیروزی شما در انتخابات به امید روزی که در پیشبرد اهدافمان کمکمان خواهید کرد البته فعالیت های شما قابل تحسین بوده و قصد خدای نکرده توهین ندارم) به چه اندازه مورد بررسی قرار میگیرد من لیسانس کامپیوتر بی کار هستم و خیلی مایلم در یکی از بانکهای کلاردشت فعالیت نمایم اصلا به این امید رشته دانشگاهیم را کامپیوتر قرار دادبودم اما تا به حال این فرصت را نداشته و همچنان ناامید هستم در این که نمیتوانم از دانسته های خود در جهت کمک مردمی بهره بگیرم در استخدامی های گوناگون بانکی شرکت کرده اما بی حاصل بوده اند آیا من که لیاقت نداشته ام جزو خانواده شهید باشم با آنچنان هم پولدار نیستم پدرم که کشاورز و چرو قشر معمولی است در کل پارتی هم ندارم باید همینطور حسرت بکشم؟یا از پدر خود خرده بگیرم؟(البته هیچگاه چنین نبوده و همیشه به داشتن پدرم افتخار میکنم اما خواهشمندم من را در رسیدن به آرزویم کمک کنید تا شرمنده خانواده و خود نشوم)

  • سلیمانپور از چالوسپاسخ به این دیدگاه 0 0
   جمعه 15 دی 1391-0:0

   ضمن خسته نباشید در عرصه خدمت درحوزه انتخابیه وملت شریف ایران عزیز
   خاطر نشان می سازم شهرستان شدن کلاردشت را از یاد نبرید منتظر اقدام شایسته شما هستیم

   • پونه خواجوندپاسخ به این دیدگاه 5 0
    دوشنبه 22 آبان 1391-0:0

    حاج قاسم احمدی درایت و شایستگی این سمت را دارند ایشان توان خود را بارها در صحنه های سیاسی و اجرایی ثابت کردن چه در دوره شهرداری و چه در دوره فرمانداری و باید خدمت اقای فرهاد که متن ایشان را در پایین صفحه خواندم عرض کنم که پیغام شما کاملا از روی حسادت بود به گمانم کاندیدای مورد نظر شما حذف شدند که این گونه نظر تان را نوشتید

    • یداله شمس ناتریپاسخ به این دیدگاه 1 0
     پنجشنبه 9 شهريور 1391-0:0

     با کمال تشکر از حاج قاسم احمدی نماینده محبوب شهر ما

     • سه شنبه 9 خرداد 1391-0:0

      سلام بر همگی. اقای محسنی عملکرد بدی نداشتن هرچند به محسنی رای دادم ولی برای اقای احمدی هم ارزوی موفقیت دارم و یک نکته مهم احمدی به مردم داری شهرت دارد امیدوارم در دوران نمایندگی خودش را گم نکند

      • جمعه 29 ارديبهشت 1391-0:0

       با سلام و عرض خوش آمد به دکتر احمدی و خسته نباشید به دکتر محسنی. امیدواریم آقای دکتر احمدی با تمام توان خود مشکلات منطقه را حل کنند و از همه ی مردم شهرستان های تابعه به عنوان یک شهروند درخواست دارم با همکاری و دست در دست گذاشتن این عزیز فضا را برای کمک به فرزندان خودمان که شاید بخشی از این بار در آینده بر دوش آنان باشد هموار سازند. با آرزوی توفیق

       • دوشنبه 7 فروردين 1391-0:0

        تا چشم بهم بزنیم 4 سال تمام میشه. من بعید میدانم احمدی با اون سابقه اش توان اجرای شعارهایش را داشته باشه همین الانشم به اطرافیانش کلی بدهکاره

        • بادتاکجا میبردمرا!!پاسخ به این دیدگاه 0 1
         دوشنبه 22 اسفند 1390-0:0

         گاهی به یمین، گهی به یسار باد می برد مرا ،گهکاهی اگر بادی نیست هوای سرم عجب معتدل است! اینست فرق من بید مجنون و سرو آزاده سرشت! حال بگذر ازمن!و بگو گل شبدر چه کم از لاله قرمز دارد؟!

         • يکشنبه 21 اسفند 1390-0:0

          اگر امروز دوباره انتخابات برگزار شود احمدی 80000 رای می آورد، خیلی از مردم بعد از انتخابات او را بهتر شناختند.

          • در جواب قمیپاسخ به این دیدگاه 1 0
           شنبه 20 اسفند 1390-0:0

           نظرتان خیلی خنده دار است، من که خیلی از طنز شما لذت بردم، البته در اینکه دکتر محسنی کمتر هزینه کردند شکی نیست چون چاپخانه اخویشان 3 ماه مشغول چاپ کتاب و پوسترهای ایشان بود و هزینه نمی گرفت.

           • جمعه 19 اسفند 1390-0:0

            بهترین جمله همان است که یکی از کاربران گفتند:
            احمدی خوش آمدی/
            محسنی دوست داریم

            • پنجشنبه 18 اسفند 1390-0:0


             آقاي دكتر محسني آه معلولان و زنان سرپرست خانوار تو را گرفت با آوردن ردايي...

             • پنجشنبه 18 اسفند 1390-0:0

              باسلام-با تشکر و آرزوی موفقیت برای حاج قاسم احمدی.
              در جواب "نوشهری" و " در جواب نوشهر" باید یک نکته ی کوچیک رو بگم:
              اول اینکه در این موضوع که قاسم احمدی هزینه زیادی کرده و تبلیغات هدفمند و زیرکانه داشته ، شکی نیست. ایشون در این دوره به مراتب بالاتر و بیشتر از دکتر محسنی هزینه کرده ، البته ایشون که هزینه نکردند، کسانی که امروز دورو برشون جمع شدند، هزینه کردند!!!!
              اما در اینکه در شورای شهر و فرمانداری ، ایشون کاری کرده باشند ، خیر! ایشون در این مسئولیت هایشان خیلی نتوانستند بدرخشند و رای ایشان در کلاردشت و مرزن آباد و چالوس و نوشهر با تبلیغات و هزینه های آنچنانی بوده .
              اما به نظر من بیشتر لج و لجبازی بوده و بعضی از سر لج و لجبازی بین ایشون و دکتر محسنی رای دادند.
              البته بی انصافیست ذکر نکنم که اخلاق و تواضع دکتر محسنی و زحمات ایشون واقعا مشهود بود و من ایشون را واقعا انسان وارسته ای میدونم.
              ضمنا فراموش نکنیم که قاسم احمدی به حمایت همین دکتر محسنی شد فرماندار!
              پس حالا حالاها کار داره که به تجربه و توانمندی دکتر محسنی یا خیلی از نیروهای دیگر برسه!
              احمدی خوش آمدی
              محسنی دوستت داریم

              • در جواب نوشهرپاسخ به این دیدگاه 1 0
               پنجشنبه 18 اسفند 1390-0:0

               امیدوارم انسانی باشید که وجدان در شما بیدار باشد، مطمئنا در پیشگاه خداوند باریتعالی شرمنده خواهید شد، قاسم احمدی چه خرجی کرد؟مردم او را دوست داشتند، برایش ستاد مردمی زدند، به میدان امدند، جلسات خانگی گذاشتند و او با مراقبت از 42000 رای دوره گذشته خود این بار حدود 17000 رای را هم به آرای خود افزود و به مجلس رفت.کاندیداهای این دوره انصافا انسانهای خوبی بودند،حتی دکتر محسنی که رقیب ایشان بود نیز در حد توان 12 سال زحمت کشید، خنده دار است که می گویید عملکرد احمدی در شورای شهر خوب نبود، احمدی در دوره اول شورای شهر دوم شد و اگر در دوره دوم اول شد بدلیل عملکرد خوبش بود.
               اگر در فرمانداری چالوس بد عمل کرد چرا مردم چالوس، کلاردشت، مرزن آباد و هچیرود به وی رای اول دادند!!
               در مجموع ضمن تشکر از شخصی که نام نوشهر را برای خود قرار داد بابت ارائه نظرش هر چند غیر منصفانه بود نظر شخصی ام این است که باید برای آرای مردم احترام قایل شد.

               • علامعلی رنجبرپاسخ به این دیدگاه 1 0
                پنجشنبه 18 اسفند 1390-0:0

                ضمن تبریک به آقای احمدی لاشکی نامبرده به عنوان نامزد جبهه ایستادگی ایران اسلامی بودند و در صدر این مصاحبه این موضوع از قلم افتاده و از ایشان فقط به عنوان کاندیدای اصلاح طلبان معتدل نام برده شد.

                • پنجشنبه 18 اسفند 1390-0:0

                 خداقون جناب احمدی.موفق باشید.مردم را فراموش نکنید

                 • پنجشنبه 18 اسفند 1390-0:0

                  درود بر احمدی عزیز.امیدوارم کارهای برجامانده دکتر محسنی را به اتمام برسانند.برای ایشان موفقیت آرزو میکنم

                  • پنجشنبه 18 اسفند 1390-0:0

                   با سلام و خسته نباشید.
                   باید عرض کنم که با این هزینه های سنگینی که آقای قاسم احمدی کردند ، هرنفر دیگری هم میامد، رای میاورد!
                   ایشون با پول منتخب مردم شدند، این حقیقتیست. نه اینکه خدای نکرده رای خریده باشند! نه! یعنی با هزینه های هنگفت تبلیغاتی به نمایندگی رسید!
                   البته متاسفانه در اکثر نقاط به این شکل شده و هرکسی بیشتر خرج کنه ، رای میاره!
                   قاسم احمدی ، آدم خوبی هستش! اما ایشون در فرمانداری هم که بودند و هم در شورای شهر ، کارنامه ی جالبی به جا نگذاشتش، و واقعا نمایندگی یه کمی برای ایشون زیاده!
                   در هرصورت انتخاب مردم هستند و موفق باشند.

                   • يکشنبه 11 اسفند 1392-9:22

                    با سلام و احترام خدمت همه عزیزان
                    ما نباید فقط به یک بعد قضیه نگاه کنیم همه انسانهای خوبی هستند اما آیا یک میکانیک فنی خوب و امین میتواند کار یک دکتر متخصص را انجام دهد فقط بهخاطر سلامت و درستی کار در میکینیکی نه ......جناب اقای احمدی هم همینطور. ..آقای محسنی چه در زمان نمایندگی شان و چه حالا همیشه در پی حل مشکلات مردمند...


                   ©2013 APG.ir