تعداد بازدید: 3052

توصیه به دیگران 2

شنبه 20 آبان 1391-22:21

محمدی کیادهی:کنسرت خواسته مردم بود

در حاشیه کنسرت مختاباد/از جداسازی بین خانم ها و آقایان عذرخواهی می‌کنم و امیدوارم متاهل‌ها ما را ببخشند/بلیط رایگان این کنسرت را در اختیار اقشار آسیب‌پذیر قرار دادیم و اصحاب رسانه هم از بلیت رایگان برای حضور در این برنامه بهره بردند.

 


مازندنومه،کلثوم فلاحی:پنج شنبه و جمعه گذشته در دو شب کنسرت موسیقی عبدالحسین مختاباد در ساری برگزار شد.

در شب دوم برنامه با تاخیر حدود یک ساعته آغاز شد. عضو شورای شهر ساری در سالن به سخنرانی پرداخت تا گروه اجراکننده از راه برسد.

 محمدحسن محمدی کیادهی اظهار داشت:‌ در اجرای وظایف قانونی شورا و شهرداری ، برگزاری برنامه‌های فرهنگی خالی بود.

وی ادامه داد: این برنامه از خواسته‌های مردم بود و شورا و شهرداری ساری هم برای برگزاری این مراسم که البته با تاخیر انجام شد، گام برداشتند.

کیادهی با بیان اینکه مردم از همه شهرهای استان در این مراسم حضور دارند، تصریح کرد: برگزاری این کنسرت روندی را طی کرد که البته مشکلاتی هم داشتیم و امیدواریم در برنامه‌های بعدی، کار سریع‌تر انجام شود.

 وی به دلیل جدا شدن سالن به قسمت بانوان و آقایان متذکر شد:‌ از این جداسازی عذرخواهی می‌کنم و امیدوارم متاهل‌ها ما را ببخشند.

 این عضو شورای شهر ساری، خاطرنشان کرد: به دلیل اینکه هنوز آقای مختاباد وارد سالن نشده، من این قدر حرف می‌زنم.

کیادهی افزود: از تاخیر در اجرای این کنسرت هم عذرخواهی می‌کنم هرچند که برنامه دیشب هم با تاخیر آغاز شد و تاخیر امشب بیشتر است.

 وی با بیان این که مردم استقبال خوبی از این برنامه داشتند، یادآور شد: بلیط رایگان این کنسرت را در اختیار اقشار آسیب‌پذیر قرار دادیم و اصحاب رسانه هم از بلیت رایگان برای حضور در این برنامه بهره بردند.

 در ادامه مختاباد به همراه گروه موسیقی وارد سالن سید رسول حسینی شد و مورد تشویق مردم قرار گرفت.

 وی در چند جمله از شورا و شهرداری ساری و استاندار مازندران تشکر کرد و گفت: دیشب هم این نکته را عرض کردم که هیچ جا خانه آدم نمی‌شود.

 وی با اشاره به استقبال مردم از برگزاری این کنسرت،تصریح کرد:‌ استقبال خوب مردم نشان‌دهنده استقبال از فرهنگ و هنر است.

مختاباد با ذکر نام تنی چند از هنرمندان استان، افزود:‌امیدوارم ساری شهر فرهنگ و هنر باشد و این کنسرت، مقدمه‌ای بر اجرای برنامه‌های بزرگتر در ساری باشد.

 مختاباد در ابتدای بخش دوم برنامه هم از اعضای شورای شهر ساری، شهردار و استاندار مازندران تشکر کرد.

 ‌به گزارش مازندنومه،مسعود مختاباد که مجری برنامه از وی به عنوان مدیر اجرایی این کنسرت یاد کرد، بارها قصد داشت که مانع از کار عکاسان و خبرنگاران شود که با تذکر محمدی کیادهی مجبور به عذرخواهی شد.

بر اساس این گزارش،کنسرت مختاباد که گفته می شود به نفع سیل زدگان بهشهر برگزار شد،با درآمد میلیونی برای اجراکندگان همراه بوده و قرارداد میلیونی مختاباد و گروهش برای اجرای کنسرت،حرف و حدیث هایی را به جای گذاشته است.

محافل رسانه ای و آگاه استان منتظر شفاف سازی عواید حاصله از این کنسرت برای سیل زدگان هستند و امیدوارند پاسخ شفافی را از سوی برگزارکنندگان دریافت کنند.

این در حالیست که برنامه ستاد مردمی هنرمندان برای جمع آوری کمک به نفع سیل زدگان بهشهر بدون بلیت فروشی و با حداقل هزینه ها و بدون پرداخت خاصی برپا شد که مختاباد به دلیل آن چه خود تداخل برنامه عنوان کرد،در آن برنامه حضور نیافت!

خاطرنشان می کنیم مجمع خیران ماهک در راستای اجرای برنامه‌های فرهنگی برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی جهت ساخت بیمارستان کودکان مبتلا به سرطان ماهک در همین تاریخ یعنی هجدهم و نوزدهم آبان‌ماه همراه گروه موسیقی هزار دستان، کنسرتی در استان سمنان برگزار کرد که این گروه برای برگزاری این برنامه خیریه ریالی دریافت نکرد و اجرا هم مورد استقبال فوق‌العاده مردم نوع‌دوست سمنان قرار گرفت.


 • دوشنبه 13 آذر 1391-0:0

  هیچ معلوم شد غلط انداز چی بلقور کرد ؟جز اثبات روان پریشیش با دلایل قوی ومعنوی 1_دیدن مفاسد زیاد در بسیاری ازکانون های موسیقی 2_ندیدن چهارتا آدم سالم در این عرصه . لطف بفرمایید این مطلب شون را به چهارتا آدم آبروخوا ه مسلمون یه دوتا روحانی اهل قلم یه روانشناس نشون بدین ببینید این شخص در طول عمرش لای نهج البلاغه راباز کرد ایا حکایات بوستان و گلستان سعدی را یک بار خونده که آبروی خلقی را اینگونه به بازی میگیره و باد تو غب غبش مینداز ه که بله من روان پریشم که کسی وارد این مقوله نشه . تو ناگفته نوشتارت فریاد میزنه / از این راه لقمه ای هم به زن و بچه ات میدی ؟خدا عاقبتشونو بخیر کنه . خدایا برسان صاحب ولایت را

  • غلط اندازپاسخ به این دیدگاه 0 0
   دوشنبه 22 آبان 1391-0:0

   آقای کیادهی می فرمایند مردم خواهان برگزاری اینگونه مراسم فرهنگی هستند. 1. این مردم چند نفر هستند؟ 2. آیا مختاباد مردمی هستند؟ 3. ... 4. مازندنومه هم دچار موضع گیری شده و به دنبال تعقیب درآمدهای میلیونی این مراسم برای واریز شدن به حساب سیل زدگان بهشهر هستند. 5. تلویحاً متصدیان امر برگزاری این مراسم آواز خوانی را متهم به حساب پس ندادن کامل و تمام به سیل زدگان بهشهر نموده و اینجوری برداشت میشه که این مراسم به نام سیل زدگان و به کام برگزار کنندگان بوده است. 6. آقای کیادهی نقش ... را بازی می کند و خیلی دلش میخواست بالای سن ... واقعی باشه 7. آیا بین شورای شهر و شهرداری و مازندنومه رقابتی در کمک به سیل زدگان بهشهر وجود داشت؟ 8. در این رقابت دست شهرداری پرتر بود و مختاباد هم نشان داد از هوش زیادی برخوردار است و بویایی اش حسابی کار می کند و میداند به کدام طرف بیشتر بچسبد. 9. ...10....آقای کیادهی این برنامه را فرهنگی نامگذاری کرد و جای آن را در شورای شهر خالی دید. آیا واقعاً‌این برنامه فرهنگی بود؟ گروه کنسرت و نوازندگان بخصوص زنان نوازنده غیر از روسری اجباری که بر سر داشتند ... 11... یادتان رفت که برگزاری کنسرت ها در همین ساری با چه مقاومت هایی رو به رو بود و آن زمان آقای کیادهی نمی توانست این نوع فعالیت ها را جزء فعالیت های فرهنگی بداند... من در بسیاری از کانون های موسیقی مفاسد زیادی را دیده و شنیده ام که نگو و نپرس. باور کنید من چهار تا آدم سالم در این عرصه پیدا نکردم که آنها را جزء اهالی فرهنگ قلمداد کنم. شاید من دچار بیماری غلط اندازی شده باشم و نیاز به درمان روان پریشی دارم. مازندنومه و شورای شهر و شهرداری در این خصوص می توانند به جای مقابله و جدال لفظی و اتهام زدن و انگ زدن به هم افزایی برسند و اعانات لازم را برای درمان این بیماری خطرناک حقیر جمع آوری کنند. حتماً‌مردم ما کمک های شایان توجهی را به غلط انداز مستاصل و کلافه خواهند نمود و آنگاه رسانه های مجازی دیگری به میدان خواهند آمد و خواهند گفت که مازندنومه و شهرداری و شورای شهر عواید جمع آوری شده را بالا کشیده و بخش کمی را به غلط انداز دادند. الهی کوفتتان بشود.


   ©2013 APG.ir