تعداد بازدید: 2883

توصیه به دیگران 4

شنبه 29 تير 1392-12:58

در جست و جوی مهربانی/سینا همچنان چشم به راه است

تاکنون(ساعت 12 ظهر شنبه) مبلغ یک میلیون و 255هزار تومان از طریق خودپرداز(شماره حساب مادر سینا)و یک میلیون و 300 هزارتومان از طریق شماره حساب کانون فرهنگی امام محمدباقر(جمعا" دو میلیون و 555 هزارتومان)دریافت شده است.+تازه ترین گزارش از کمک های مردمی


مازندنومه:پس از انتشار خبری در مازندنومه مبنی بر نیاز کودک نابینای 6 ساله ساروی به نام سینا به پیوند کلیه و مبلغ ده میلیون تومان برای خرید کلیه،خوشبختانه سیل کمک های مردم نوع دوست استان و کشور به شماره حساب های اعلام شده جاری شد.

سینا همراه با نارسائی های کلیوی،به طور مادرزاد نابیناست و هم اکنون برای ادامه زندگی به پیوند کلیه نیازمند است.

 پدر او که به جهت ازکارافتادگی در ناحیه دست، امکان فعالیت و تحصیل معاش کافی را برای خانواده ندارد، به ناچار، در یک شرکت خصوصی با حقوق اندک و گهگاهی نگهبان شب است؛مادر سینا نیز دردمند و پیگیر نگهداری و مراقبت از کودک نابینا و عهده دار امور دیالیز مستمر او.

سینا به جهت وضعیت خاص خود در مجتمع استثنائی امام جواد( ع) ساری نگهداری می شود و دارای پرونده دیالیز و کارت دیالیز به شماره 58507 در انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی ایران در ساری است که پس از چند سال دیالیز، کاندیدای پیوند کلیه ، بنا به تجویز پزشکان وی در ساری و تهران شده است تا شاید اندکی از آه دل این پدر و مادر کاسته شود و کودک شان سلامت نسبی خود را بازیابد.

دهنده کلیه نیز، خانمی محروم و نیازمند از یکی از شهرهای مجاور است که به جهت نیاز فراوان مالی، به ناچار در مقام فروش کلیه خود برآمده است.

بناست سینا پس از دریافت کمک های مردمی به مبلغ 10 میلیون تومان(برای اعطا به دهنده کلیه)در بیمارستان حضرت رسول(ص) تهران پیوند شود.

به گزارش مازندنومه تاکنون(ساعت 12 ظهر شنبه) مبلغ یک میلیون و 255هزار تومان از طریق خودپرداز(شماره حساب مادر سینا)و یک میلیون و 300 هزارتومان از طریق شماره حساب کانون فرهنگی امام محمدباقر(جمعا" دو میلیون و 555 هزارتومان)دریافت شده است.

در همین راستا دکتر جمال باقری-عضو شورای شهر ساری-گفت:جلسه شورا روز سه شنبه گذشته تشکیل نشد و در جلسه فردا-یک شنبه- در مورد کمک دو میلیون تومانی شورا و شهرداری ساری تصمیم گیری نهایی خواهد شد و به احتمال شنبه آینده این وجه از سوی خانواده سینا قابل دریافت است.

در دو روز گذشته نیز عزیزانی با تلفن، ایمیل یا کامنت از شهرهای مختلف کشور برای کمک به سینا اعلام آمادگی کرده اند و امیدواریم با نوعدوستی شما پول پیوند کلیه این کودک بیمار تامین شود.

حال از شما تقاضا داریم به شکرانه سلامتی خود و فرزندان دلبندتان،هر چه در بضاعت تان است برای تامین هزینه های درمان سیناکوچولو اقدام کنید:

رمضان ماه آیین‌های مهرورزی است و سینا کوچولو هم چنان منتظر نیکی شماست.

شماره حساب خودپرداز برای کارت به کارت کردن(مادر سینا)

6104337058709039 به نام خانم زهرا محمودی پروری(بانک ملت)

شماره حساب از طریق پرداخت در بانک:

شماره حساب903812184 کانون فرهنگی امام محمدباقر(بانک تجارت)

تلفن ها:

شماره تلفن مادر سینا(زهرا محمودی) 09115887387

شماره تلفن مجتمع استثنایی امام جواد ساری(محل تحصیل سینا): 0151-2234349

شماره همراه خانم عربی،مدیر مجتمع استثنایی امام جواد که پیگیر امور مربوط به سیناست:09119532027

سینا مهربانی شما را نمی بیند؛حس می کند.

*خبر مرتبط:

- در جست و جوی مهربانی/به این کودک کمک کنیم http://www.mazandnume.com/?PNID=V15710

-در جست و جوی مهربانی/همت مردمی برای کمک به سینا  http://www.mazandnume.com/?PNID=V15724


  • دوشنبه 31 تير 1392-0:0

    با سلام و آرزوی قبولی طاعات: اینجانب از کلیه عزیزانی که تا کنون پی گیر تامین کمک هزینه سینا جان بوده و در اجرای امر خیر خانواده سینا را مورد تفقد قرار داده اند بسیار سپاسگزارم بی شک نتیجه و بازخورد نبت خیر را در زندگیتان احساس خواهید کرد


    ©2013 APG.ir