تعداد بازدید: 2063

توصیه به دیگران 1

دوشنبه 7 مرداد 1392-13:30

آقایان شهر،مرجع شخص نیستند-فاطمی

مدیرمجمع عالی نخبگان مازندران گفت:تعصب ساری و بابل ندارم،ولی به دلیل مشغله کاری ، شرط استقرار دفتر مرکزی را در بابل پذیرا شدم/مازندران از لحاظ بیکاری در وضعیت بحرانی قرار دارد/ برای حدود 200 نفر از نخبگان کارت شناسایی صادر شده است.


مازندنومه،فریبرز سیفی:دکتر "احمد فاطمی" روز دوشنبه در نشست با شوراهای اسلامی شهرهای تابعه بابل گفت:خوشبختانه امروز در همه شهرهای مازندران با وجود ائمه جمعه،نماز جمعه برگزار می شود و بسیاری از مردم می توانند آنها را به عنوان پناهگاهی بر ای رفع مشکلات منطقه بدانند.

وی با بیان اینکه آقایان و پدران شهر،مرجع شخص نیستند،افزود: تعصب ساری و بابل ندارم،ولی به دلیل مشغله کاری ، شرط استقرار دفتر مرکزی را در بابل پذیرا شدم.

مدیرمجمع عالی نخبگان مازندران ضمن بیان این که مازندران از لحاظ بیکاری در وضعیت بحرانی قرار دارد،اظهارداشت:بی توجهی به اشتغال جوانان در آینده ای نزدیک مشکلات زیادی را برای جامعه به خصوص خانواده ها به وجود خواهد آورد.

فاطمی بابیان اینکه تنها در شهرستان بابل طی بررسی های انجام شده، بیش از 11 هزار تحصیل کرده بیکار وجود دارد؛ بیان داشت:تعیین تعداد بیکاران در رشته های مختلف با راه اندازی بانک اطلاعاتی تسهیل داده می شود.

وی اظهارداشت: متاسفانه عده ای در شهرک های صنعتی با دریافت وام های کلان از طریق رابطه ، به جای ایجاد اشتغال، سرمایه ها را در جاهای دیگر هزینه کرده،خرابه تحویل مردم دادند.

فاطمی با اشاره به اینکه مجمع عالی نخبگان، بیناد کاریابی نیست؛ گفت: این مجمع می تواند در شناسایی و ایجاد ظرفیت و زمینه سازی برای اشتغال جوانان گام هایی اساسی بردارد.

وی تجاری سازی ایده ها را از رویکرد های مهم مدیرمجمع عالی نخبگان مازندران برشمرد و افزود: تاکنون بیش از شش هزار نفر در سطح استان ثبت نام کردند.


فاطمی گفت:طی بررسی های صورت گرفته ، تاکنون برای حدود 200 نفر از نخبگان کارت شناسایی صادر شده است.


 • ناشناسی از دیار باقیپاسخ به این دیدگاه 0 0
  دوشنبه 4 شهريور 1392-0:0

  اصلا چه ضرورتی داره هر امکاناتی تو ساری باشه؟

  بنده خدا با لابی هایی که داشت پیگیر این موضوع بود.این بحث هم مربوط به الانها نیست.خیلی وقته که دنبال این کاره.تقریباً5 سالی میشه.

  چه ربطی به دامادی و بقیه داره؟ خوب شد طرف گفته قراره تو هر شهری یک شعبه زده بشه.

  چقدر دایره افکارمون کوچیکه

  • جمعه 11 مرداد 1392-0:0

   مثل اینکه این بنیاد قائم به شخص شماست ، اگر فردا مجبور باشید بروید آمل یا نکا ،بنیاد را هم باید به همان شهر ببرند یا بنیاد جدیدیبه همین نام بسازند...باید مسئولین جدید آملی وبهشهری و چالوسی ...هم یاد بگیرند: برای موسسات جدیدالتاسیس دولتی و ملی ،شعبه مرکزی استانی را هر چه زودتر به نام شهر خود ثبت کنند. حالا که هرکی هر کی است ...نه استاندار داریم .نه مجمع نمایندگان داریم و...

   • پنجشنبه 10 مرداد 1392-0:0

    بنیاد نخبگان ؟؟؟؟!!!

    مجمع نخبگان ؟؟؟؟!!!!

    .............؟؟؟؟!!!!

    • مرکز استانپاسخ به این دیدگاه 3 1
     چهارشنبه 9 مرداد 1392-0:0

     با پیشنهاد انتقال مرکز استان موافقم

     ساری با مرکز استان خیلی فاصله داره!

     • چهارشنبه 9 مرداد 1392-0:0

      مشکل اصلی اینکه که مرکز استان افتاده یه گوشه در شرق استان و بهانه داده به شهرهای غرب که استان جدید درست کنند. عاقلانه اینه که مرکز استان منتقل بشه به شهردیگه تا این مشکلات حل بشه.

      هم آمل و هم بابل این پتانسیل رو داره.

      • امید چالوسیپاسخ به این دیدگاه 4 2
       چهارشنبه 9 مرداد 1392-0:0

       چه لزومی دارد که همه امکانات و ادارات توی ساری متمرکز بشن؟

       خیلی مسخره است

       استان رو از تمرکزگرایی شدید در بیارین

       امکانات رو توی شهرهای مختلف توزیع کنید

       • چهارشنبه 9 مرداد 1392-0:0

        بنده از نماینده ولی فقیه در استان و نمایندگان ساری و استاندار هر وقت مازندران خواهش می کنم جهت داشتن مرکز استانی قوی و جلوگیری از تشتت مراکز مادر تمام ادارات، نهادها و..چه قبلا" ایجاد شده و چه طبق قانون جدیدا" تاسیس میشود ، مثل تمام استانها حتما" در مرکز استان قرارگیرد .ولو اگر پیگیر کار آن یک نفر از شهر دیگر باشد. مگر ساری تا قائم شهر ونکا چقدر فاصله دارد؟مگر آیا چقدر از مدیران کل استان ساروی هستند ؟ مگر ما دیگران را به ساری راه نداده ایم و یا بودجه آنها را مصادره کرده ایم ؟ اگر کرده باشیم که وضع ساری این نبود !

        • سه شنبه 8 مرداد 1392-0:0

         هرچه زودتر ببرين مركز استان ازاين ننه من غريبن بازي در نيار بچه ...

         • علوی تبارپاسخ به این دیدگاه 6 9
          سه شنبه 8 مرداد 1392-0:0

          کدام عاقل می پذیرد که مرکزیت نخبگان را با هر بهانه ای به دلخواه و یا ضرورت شغلی به بابل ببری و بعد با گفتن اینکه اصلاً تعصب بابل ساری نداری مسئله را حل کنی...

          • دوشنبه 7 مرداد 1392-0:0

           اگر مشغله کاری دارید کاررا به دیگران بسپارید مرکز اداری واستانی ساری است چه معنی داردکه مشکل شخصی آقای فاطمی باردیگر این توقع رابرای بابلیها ایجادکند وتنش ساری وبابل ایجاد کند قحط الرجال که نیست .دست شجاعی ودامادی درد نکند از اینگونه دفاع کردن ازحقوق مردم ساری؟واقعا خجالت دارد

           • ازدرونکلاپاسخ به این دیدگاه 5 6
            دوشنبه 7 مرداد 1392-0:0

            مدیرمحترم مازندنومه این شخص محلی ما است به این شخص میدان نده...

            باتشکر

            • قایمشهریپاسخ به این دیدگاه 5 3
             دوشنبه 7 مرداد 1392-0:0

             ما که خودمون میدونیم بابلی ها و ساروی ها با هم کینه و دشمنی ندارند و خیلی هم با هم خوبند آقای دکتر . . !

             فقط امیدوارم دفتر مجمع نخبگان رو به جلو حرکت نماید .

             • دوشنبه 7 مرداد 1392-0:0

              مرجع نیستند پس مقلدند؟


              ©2013 APG.ir