تعداد بازدید: 4006

توصیه به دیگران 20

جمعه 11 مرداد 1392-16:37

یاران روحانی با کانون تدبیر و امید می آیند

گزارش+گزارش تصویری مازندنومه از همایش مردمی حامیان دکتر روحانی در آمل/حامیان دکتر روحانی در مازندران،کانون تدبیر و امید تشکیل می دهند+اسامی اعضای هیئت موسس این کانون.


مازندنومه:پنج شنبه شب گذشته همایش مردمی حامیان روحانی در آمل برگزار شد و طی آن کانون تدبیر و امید استان مازندران اعلام موجودیت کرد.

در این همایش مردمی بیش از 200 نفر از فعالان ستادی دکتر روحانی،هم چنین مسوولان ستادهای انتخاباتی دکتر روحانی در مازندران ،جمعی از مسوولان و شخصیت های سیاسی و فرهنگی و اجتماعی آمل و مازندران حضور داشتند.

 مراسم پس از صرف افطار و شام با تلاوت قرآن و خیر مقدم از سوی مرتضی ولایی-از مسوولان ستاد انتخاباتی دکتر روحانی شهرستان آمل- آغاز شد.

 سردار بهزاد حسنی -معاون ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در مازندران- نخستین سخنران این همایش بود.

وی در بخشی از سخنان خود با تجلیل  از نقش مردم در انتخاباتی که به پیروزی دولت تدبیر و امید انجامید ،آنان را صاحبان اصلی دولت تدبیر و امید خواند.

حسنی با اشاره به فضیلت ماه رمضان و تکریم شخصیت و فضایل امام علی (ع) همه مردم  را به همدلی و همفکری برای حمایت از دولت و رییس جمهور منتخب فراخواند.

دکتر ربیع فلاح -رییس ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در مازندران- نیز با تاکید بر نقش مردم در انتخابات و ضرورت حمایت از رییس جمهور منتخب،از انسجام فعالان سیاسی حامی دکتر روحانی در استان در چارچوب رویکرد گفتمان عقلانیت، اعتدال و فراجناحی بودن در راستای مصالح و منافع استان مازندران خبر داد.

لطف الله آجدانی نیز آخرین سخنران همایش بود که در سخنان خود با تجلیل از نقش ارزنده مردم و قدردانی از فعالان حامی رییس جمهوری منتخب در آمل و مازندران تصریح کرد: مسوولان ستادهای انتخاباتی رییس جمهوری منتخب و فعالان حامی دکتر روحانی در مازندران با انسجام روزافزون،پی گیر مطالبات مردم مازندران در حوزه مدیریت اجرایی استان با رویکرد فراجناحی و مبتنی بر عقلانیت و اعتدال و بهره مندی از خرد جمعی خواهند بود.

 

آجدانی تاکید کرد: در این راه خواهان و مدافع مصالح و منافع استان مازندران بوده و با هرگونه افراطی گری و زیاده طلبی های مغایر با  گفتمان رییس جمهور منتخب مخالفیم.

این مدرس دانشگاه بر ضرورت همدلی و همکاری برای پیشرفت ایران و مازندران تاکید کرد و توجه بیشتر به ضرورت سلامت  و کارآمدی در سیستم مدیریت اجرایی دولت رییس جمهور منتخب در مازندران را با رویکرد حفظ مصالح و منافع استان خواستار شد.

بر اساس گزارش خبرنگار مازندنومه، در این همایش  که مسوولان  و روسای ستادهای پیشین انتخاباتی رییس جمهور منتخب در استان و شهرستان های مختلف مازندران از جمله ساری،بابل،قائم شهر،نور،آمل،نکا،چالوس،نوشهر،عباس آباد،رامسر،تنکابن،شیرگاه،زیراب ،سوادکوه،بهشهر،گلوگاه،بابلسر و فریدونکنار،سیمرغ،محمودآباد و نیز جمعی از شخصیت ها و فعالان نام آشنای سیاسی حامی رییس جمهور منتخب از جمله مهندس ناییج پور شرکت داشتند،از اقدام برای تشکیل کانون تدبیر و امید در استان مازندران خبر داده شد.

  مسوولان ستادهای انتخاباتی دکتر روحانی در استان مازندران به صورت یکپارچه و هماهنگ و با تدوین و تصویب منشور و میثاق همدلی ،در صدد  تاسیس وتقویت کانون تدبیر و امید در مازندران برای پی گیری مطالبات مردم و دفاع از مصالح و منافع استان مازندران هستند.

 هیات موسس این کانون در مازندران عبارتند از : دکتر ربیع فلاح، سردار بهزاد حسنی،دکتر محرمعلی خداوردی،مهندس کاظم فولادی سوادکوهی و لطف الله آجدانی.

 همچنین از سوی این کانون  لطف الله آجدانی به عنوان سخنگوی کانون در مازندران انتخاب و معرفی شد.


 • جمعه 18 مرداد 1392-0:0

  بنام خداوند خالق راستی

  جناب آقای فلاح لطفا به این سئوالات پاسخ دهید

  اول اینکه چرا تمام همایش شما در آمل برگزار می شود؟

  دو چرا فقط اعضای ستاد آمل به حساب می آیند و بقیه نه ؟

  سه شما که برنامه وزارت کشاورزی داده بودید چه شد ؟

  چهار آنچه که مطلع هستم مسئولین ستاد با حکم امضای شما که در ستاد کشور ثبت است غیر از اینان هستن دنبال چه هستید ؟

  پنج واقعا شما تمام اعضای ستاد و جمع کردید ؟

  شش امید است شما مسئول سایت این مطالبات را از ایشان بخواهید برای تنویر افکار عمومی

  با تشکر

  • ن.ف زیرابی موقیم تهرانپاسخ به این دیدگاه 0 0
   پنجشنبه 17 مرداد 1392-0:0

   با سلام خدمت بازدیدکنندگاه مهندس کاظم فولادی سوادکوهی باعث افتخار و سربلندی سوادکوهی ها بویژه زیرابی ها کسی که ذاکر اهلبیت باشد شایستگی همه عناوین را دارد به امید موفقیت همه سوادکوهی ها

   • یک فرد سر صندوقپاسخ به این دیدگاه 0 0
    دوشنبه 14 مرداد 1392-0:0

    این فردی که در هر دو مراسم بود احتمالا" از آن دست آدمائی است که فکر می کند تصلاح طلب هست و با توهم خود بزرگ بینی و ندیدن تفکر خاتمی و بی تدبیری باعث شدند خاتمی عزیز نتواند در مراسم تحلیف نباشد .

    در مراسم خودشان به دلیل ضعف ارتباط تعداد خانمها اندک بود. و حضور خانمها را در جلسه ی کانون تدبیر و امید به عروسش تشبیه میکند ..    مراسمی که آقای آجودانی و طرفداران روحانی برگرار کنند تقریبا"همه ی افرادی که سر صندوق بودند و درستاد دکتر روحانی آمل فعال بودند در این مراسم دعوت بودند مسلما" نیروهای مردمی متفاوت هستند و یک کسی که دم از اصلاح طلبی می زند باید طیف مردم را بشناسد.

    من واقعا" از حامیان دکتر روحانی که ارتباطشان با طرفداران قطع نکرد ند تشکر می کنم .

    از اینکه بعضی ها این مدل تنگ نظری دارند بخشی ار جامعه هستند که باز هم علی رغم توهین کردنشان باید بهشان توجه کرد تا اصلاح طلب واقعی شوند.

    • دوشنبه 14 مرداد 1392-0:0

     این اقایان هیچ سابقه ای در استان ندارن من در هر دو جلسه در امل بودم جلسه دانشگاه شمال واقغا یه وزانتی داشت مخصوصا حضور افرادی همچون رحمانزاده کشاورزیان کریمی میری رجائی و اقای لاری و جلسه اقای اجودانی شبیه عروسی بود

     • مجيد مربي از ساريپاسخ به این دیدگاه 1 0
      يکشنبه 13 مرداد 1392-0:0

      حجت الاسلام قاسمي يكي از چهره هاي مبارز و پر تلاش اصلاحات در مازندرانه. خدوم با وقار و مظلوم. لطفا وجدان و انصاف رو به خاطر دلخوشي بعضي ها از دست ندهيم. از 76 تا حالا سينه در مقابل نوظهورها ستبر كرده و مردانه ايستاده است. شما آقاي" نقطه يا صفر"بفرماييد كي هستيد و كجا بوديد؟ داشتن حيا مي فروختند برخي ها دير رسيدند!!!!.

      • شنبه 12 مرداد 1392-0:0

       هنوز نگاه مردسالاری حاکم است از انجا که مطلعم جمعی از بانوان هم حضور داشتند ام تصویری نیست

       • یکی از شرکت کنندگان در همایشپاسخ به این دیدگاه 0 2
        شنبه 12 مرداد 1392-0:0

        اینکه ستاد آمل برای مجموعه و افرادی که سر صندوق بودند چنین جلسه گذاشت متشکریم        ..

        • شنبه 12 مرداد 1392-0:0

         جناب شیخ صفر بفرمایند که نقش شما فقط به صورت اسمی مسئول ستاد رامسر است یا حرفی هم برای گفتن دارید

         چطور مسئول ستادی هستید که کسی از حوزه شما برای این جلسه دعوت نشد...

         • شنبه 12 مرداد 1392-0:0

          با سلام

          از اينكه جمعي از فعالان سياسي استان در صدد تشكيل يك تشكل با شناسنامه اند، جاي اميدواري است كه انشاا.. افكارعمومي بتواند از طريق تطبيق عملكرد گذشته ،حال و آينده با اساسنامه اين تشكل امكان ارزيابي توام با مشاركت در يك ظرف مدرن مدني و سياسي را داشته باشد.

          • شیخ صفر قاسمیپاسخ به این دیدگاه 4 0
           شنبه 12 مرداد 1392-0:0

           بنام خدا

           با سلام و احترام

           از شهرستان رامسر هیچ کس برای این جلسه دعوت نشد.

           شیخ صفر قاسمی -مسول ستاد شهرستان رامسر

           • رضايي - ساري پاسخ به این دیدگاه 0 4
            شنبه 12 مرداد 1392-0:0

            درورد بر مهندس كاظم فولادي سوادكوهي كه اولاً باعث افتخار سوادكوهي ها و ثانياً هميشه و در همه حال منشاء خدمات ارزنده و خير براي منطقه و استان مي باشد. انشاا... خداوند متعال بيش از پيش بر توفيقات روز افزون ايشان بيافزايد. ارادتمند

            • شنبه 12 مرداد 1392-0:0

             مهندس کاظم فولادی سوادکوهی مهندس!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

             • شنبه 12 مرداد 1392-0:0

              خداوردی دکترا دارد؟!!!!!!!!!!!

              • شنبه 12 مرداد 1392-0:0

               لطفا در رابطه با خداوردي بيشتر تحقيق کنید...

               • علی احمدیپاسخ به این دیدگاه 1 0
                شنبه 12 مرداد 1392-0:0

                از گردهمایی اصلاح طلبان در آمل هم خبری دارید با عکس کار کنید

                • علی از ساری پاسخ به این دیدگاه 4 1
                 جمعه 11 مرداد 1392-0:0

                 کانون تدبیر و امید چیزی رو جلوی چشم خود میبیند به نام آرای مردم و به دنبال جبران زحمات مردم مطمئنا می باشند سهم خواهان کسانی هستند که پیش از تشکیل کانون دنبال پست و مقام و استانداری که مثل همیشه فقط خود را میبیند.

                 • مازندرانیپاسخ به این دیدگاه 2 2
                  جمعه 11 مرداد 1392-0:0

                  خدا عاقبت استان را بخیر کند چه خواب هائی برای این استان فلاکت زده دیده اند.مطمئنا دنبال ÷ست جور کردن برای خودشان هستندالان هستیم ومیبینیم

                  • استاد دانشگاهپاسخ به این دیدگاه 5 0
                   جمعه 11 مرداد 1392-0:0

                   از این پس برای انتخاب استاندار مازندران و مدیریت های اجرایی در استان و شهرستانهای مازندران نمی توان نقش مهم مسوولین ستادهای پیشین انتخاباتی دکتر روحانی در مازندران و بدنه اجتماعی نیرومن آنها را دست کم گرفت. معادلات در مازندران تغییر کرده و می توان امیدوار به شایسته سالاری و تحقق مطالبات مردم بود.

                   • جمعه 11 مرداد 1392-0:0

                    آقاجان یک فکری بحال بدبختی مردم بکنید شما که فقط دنبال همایش و کنفرانس هستید. کی میخواهید عمل کنید؟


                    ©2013 APG.ir