تعداد بازدید: 3426

توصیه به دیگران 19

شنبه 20 مهر 1392-13:38

آجدانی در استانداری/ مشاور فرهنگی و رسانه ای استاندار حکم گرفت

طی حکمی از سوی ربیع فلاح -استاندار مازندران- لطف الله آجدانی -مورخ و روزنامه نگار آملی- به عنوان مشاور فرهنگی و رسانه ای استاندار معرفی شد+رزومه آجدانی


مازندنومه: امروز استاندار مازندران برای مشاور دوم خود نیز حکم زد و لطف الله اجدانی را به عنوان مشاور فرهنگی و رسانه ای تعیین کرد. در این حکم آمده:

«آقای لطف الله آجدانی

نظر به سوابق و فعالیت های جنابعالی در امور فرهنگی و رسانه ای در سطوح ملی و منطقه ای، شما را به عنوان مشاور فرهنگی و رسانه ای خود منصوب می نمایم.

امید است در راستای تقویت مصالح نظام و منافع ملی و پیشبرد اهداف دولت تدبیر و امید در انجام مسئولیت ها و وظایف محوله موفق باشید.

ربیع فلاح جلودار، استاندار مازندران»

به گزارش مازندنومه، لطف الله اجدانی متولد 1343 آمل است او مدرک فوق لیسانس تاریخ را سال 1374 از دانشگاه شهید بهشتی تهران دریافت کرد و از سال 1370 به استخدام رسمی آموزش و پرورش درامده است.

آجدانی از سال 1374 در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان تدریس می کند و از سال 1373 نیز صاحب امتیاز و مدیر مسوول نشریه سراسری دریچه بوده است.

در رزومه او سردبیری هفته نامه استانی هراز در سال 1378 ، مشاور رییس سازمان آموزش و پرورش استان مازندران در سال 1388، برگزیده معلم نمونه کشور در سال 1387 ، برگزیده مفاخر و نخبگان علمی و فرهنگی مازندران در سال 1388 ، برگزیده نویسنده بهترین کتاب سال فرهنگیان استان مازندران در سال 1388 ، نامزد بهترین نویسنده مقالات سیاسی کشور در نهمین و سیزدهمین جشنواره بین المللی مطبوعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و برگزیده بهترین نویسنده و رتبه اول  مقالات سیاسی کشور در دومین جشنواره مطبوعات کشور وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دیده می شود.

او کارشناس ارشد مسایل تاریخی و سیاسی و فرهنگی در رسانه ملی است و دهها سخنرانی در مراکز دانشگاهی کشور و همایش های ملی و بین المللی انجام داده است.

آجدانی ده ها مناظره رادیویی و تلویزیونی در رادیو گفت و گو ، شبکه 4 سیما و شبکه جهانی پرس تی وی انجام داده، از جمله مناظره با پروفسور منوچهر آشتیانی، پروفسور احسان نراقی، عباس سلیمی نمین ، دکتر موسی نجفی ، دکتر موسی حقانی ، دکتر یعقوب توکلی، دکتر حجت الاسام احمد رهدار و دکتر غلامعلی حداد عادل.

تالیف و انتشار بیش از 400 مقاله، مصاحبه و نقد در مطبوعات کشور، نیز تالیف و انتشار کتاب های علما و انقلاب مشروطیت ایران {نشر اختران و نشر کتاب آمه } روشنفکران ایران در عصر مشروطیت {نشر اختران} اندیشه های سیاسی در عصر مشروطیت {نشر علم} و احترام نامه {نشر سپنتا} از جمله فعالت های علمی و فرهنگی آجدانی محسوب می شود.

او به صورت داوطلبانه حدود 23 ماه در جنگ حضور داشت و در انتخابات اخیر هم رییس ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی در شهرستان آمل بود و هم اکنون عضو هیات رییسه و سخنگوی کانون تدبیر و امید استان مازندران است.

گفتنی است لطف الله آجدانی جدی ترین گزینه مدیرکلی فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در دولت تدبیر و امید محسوب می شود.


 • رضاتهرانیپاسخ به این دیدگاه 1 0
  جمعه 26 مهر 1392-0:0

  آقای محمدی فولادی کارشناس روابط عمومی!، شما که از مریدان آقای ... نمایندۀ محترم ساری هستید!! ...شما توی ستاد آقای قالیباف تشریف داشتید،حالا از طرف ستاد مرکزی دکتر روحانی در ساری پیام میدی؟!!.ضمناً پسوند فولادی رو از فامیلیتون حذف کنید یا در کامنتتون ازش استفاده نکنید،چون اونوقت این شائبه بوجود میاد که از اقوام دکتر احمدی فولادی هستید!!!!!!!!!!!.

  • سه شنبه 23 مهر 1392-0:0

   عرض تبریک ویژه دارم. مازندران به خود خواهد بالید. دریچه ای نو در فرهنگ و هنر باز خواهد شد.

   • دوشنبه 22 مهر 1392-0:0

    باسلام باید ازسایت مازند نومه تشکرکنید مقاله هاتون وچاپ کرد واز شماحمایت کرد باز مثل دوره قبل سایت ونبندند!!!!

    • دوشنبه 22 مهر 1392-0:0

     برادر اجدانی سرور کرامی تبریک قلبی ستاد دکتر روحانی ازساری را بزیرا با ش ارتمند شما محمدی فولادی ا

     • بنده خدا ح. عپاسخ به این دیدگاه 2 4
      يکشنبه 21 مهر 1392-0:0

      بادرود: مسلمااین نه لیاقت استادبلکه اززیرکی استاندارمحترم بوده که باکیاست خاصی بااین انتصاب خودراازانواع آفتهاو...مصون نگه داشتندزیراحضورانسانهای داناوآگاه به تاریخ وسیاست درکنارسیاسیون آنهارابه نوعی واکسینه خواهدکردومهمتراینکه توجه کنیدبه سیل پیامهای مثبت وبعضاتبریک به استادیااستاندارویااصحاب فرهنگ وهنربه یکدیگرواین همان طلوع امیدوحرکت وپویایی است که ان شالله ادامه داشته باشدومنصب بعدی استادآجودانی بحق مدیرکلی فرهنگ وارشادخواهدبود

      • موافقین؟؟؟پاسخ به این دیدگاه 4 2
       يکشنبه 21 مهر 1392-0:0

       بابلی و املی ها استان گرفتن ...


       • يکشنبه 21 مهر 1392-0:0

        درود بر دکتر آجدانی. عرض تبریک دارم.امیدوارم عملی شود. انشالله. هر چند قد و قامت جنابعالی فراتر از مدیرکلیست ولی قبول پست نمایید تا به استان خدمت نمایید. ارزش و اعتبار فرهنگ و هنر مازندران را ارتقا ببخشید.

        • روح اله مهدی پورعمرانپاسخ به این دیدگاه 4 4
         يکشنبه 21 مهر 1392-0:0

         امیدوارم موفق باشند .

         • شهروند مازندرانيپاسخ به این دیدگاه 4 3
          يکشنبه 21 مهر 1392-0:0

          اميد است كه مشاوره هاي شما بتواند با تعديل رويكرد هاي واگرايانه ،زمينه رفتارهاي همگرايانه اي مقوم توسعه در استان را فراهم سازد. پايدار و پيروز باشيد.

          • بابک شمس ناتریپاسخ به این دیدگاه 5 4
           يکشنبه 21 مهر 1392-0:0

           ضمن عرض تبریک، امیدوارم که ایشان موفق باشند...البته در این راه شایسته است که همه ی اصحاب فرهنگ و رسانه به این بزرگوار کمک کنند تا شاهد اتفاقات خوبی در این حوزه باشیم...

           • شنبه 20 مهر 1392-0:0

            واقعا" انتصاب شایسته ای است ..

            آقای آجدانی چهره ملی سرفراز و پیروز باشند.

            • شنبه 20 مهر 1392-0:0

             با آرزوي موفقيت براي آقاي آجوداني!

             • شنبه 20 مهر 1392-0:0

              ارزوی توفیق روز افزون برای ایشان

              • شنبه 20 مهر 1392-0:0

               ... دم مازندنومه گرم هرکه تو این سایت گرد وخاک کرد بهش پست دادند

               • شنبه 20 مهر 1392-0:0

                انشا الله موفق باشند فردی است با سابقه فرهنگی امیدوارم مازندران ازانفعال فرهنگی نجات یابد

                • شیخ صفر قاسمی-رامسرپاسخ به این دیدگاه 6 3
                 شنبه 20 مهر 1392-0:0

                 خدمت جناب آقای آجدانی عزیز تبریک عرض مینمایم

                 • غلط اندازپاسخ به این دیدگاه 2 5
                  شنبه 20 مهر 1392-0:0

                  اصلاً آقای استاندار باید بداند که همینکه مرکز استان در ساری است کافی است و نیازی به گماردن ساروی ها در پست معاونت، مشاورت، مدیرکلی و غیره وجود ندارد. ساروی های عزیز باید بدانند که در صورتی که تمایل داشته باشند مرکز استان به شهر دیگری منتقل شود آنوقت بر روی گزینه های ساروی برای استانداری گرفته تا هر یک از معاونت ها فکر خواهد شد و در صحنه رقابت در صورتیکه امتیاز خیلی بالاتری داشته باشند و جو سازی های رسانه ای را بلد باشند و از حمایت های تهران و لابی های وزین و قوی برخوردار باشند به عنوان معاون، رئیس سازمان و مدیرکل انتخاب خواهند شد. مهم این است که آقای عشوری هم اشتباهاً توی گزینه ها اسمش آمده و باید روند حذف یا عدم اعلام و تغییر نظر وزیر را برای ایشان تعقیب کرد.

                  • شنبه 20 مهر 1392-0:0

                   ...تا بود چنین بود

                   • شنبه 20 مهر 1392-0:0

                    استاد عزیز علی رغم بی مهری های زیاد عده ای معلوم الحال،استاندار محترم با علم به دشمنی ها و کینه ها که ناشی از حسادت بی حد وحصر این عده است،شما را به عنوان یکی از تصمیم سازان استان منصوب نمودند که آیه ای ست مصرح از درایت دکتر ربیع فلاح و صلاحیت و لیاقت حضرتعالی.

                    این انتصاب شایسته را به شما استاد گرامی تبریک گفته و آرزوی توفیق و بهروزی برایتان داریم.

                    • جمعی از خانواده های شهدا - آملپاسخ به این دیدگاه 5 3
                     شنبه 20 مهر 1392-0:0

                     این حضور را بر استاد آجودانی تبریک گفته و امید است بزودی ایشان را در مدیریت اداره کا فرهنگ و ارشاد مازندران ببینیم. لیاقتشون بالاتر از این حرفهاست. درود بر درایت استاندار مازندران

                     • شنبه 20 مهر 1392-0:0

                      عزیزان مازندنومه ...ان شاء الله عقلانیت بیشتری در عرصه فرهنگی ببینیم. سیستم را اصلاح کنید آقای آجدانی.


                      ©2013 APG.ir