تعداد بازدید: 4856

توصیه به دیگران 9

دوشنبه 29 ارديبهشت 1393-23:29

آمل، فرماندار آملی می خواهد

دو بیانیه/ بیانیه حامیان جوان دولت تدبیر و امید در شهرستان آمل+ بیانیه جمعی از اهالی فرهنگ و هنرآمل


مازندنومه، سرویس سیاسی: امروز دو بیانیه از سوی حامیان جوان دولت تدبیر و امید در آمل و جمعی از اهالی فرهنگ و هنر این شهرستان صادر شد که در متن آن از استاندار مازندران درخواست شده نسبت به انتصاب فرمانداری بومی در این شهرستان همت بگمارد. متن دو بیانیه به این قرار است:

*بیانیه حامیان جوان دولت تدبیر و امید در شهرستان آمل

ما باید ازآمل و مردم  فداکار آن تشکر کنیم. امام خمینی (ره)
             
         آمل ، ققنوس شهری که چون نگین بر انگشتری مازندران می درخشد. سرزمینی به وسعت تاریخ و بلندای دماوند، شهری اساطیری که از کهن تاکنون، پهلوانان، دلیران،‌ انیران، اندیشمندان و عالمانی بس صاحب نام در آن با افتخار زیستند و نام ایران را در آسمان مردانگی و علم و دانش به طنین انداختند؛ از آرش کمانگیر تا سرلشگر منفرد نیاکی در پهلوانی و سربازی وطن، از محمدبن جریر طبری تا حضرات آیات جوادی آملی و حسن زاده آملی در دانش و اندیشه اسلامی، آمل تنها شهری است که نامش در وصیت نامه سیاسی و الهی حضرت امام (ره) به روشنی می درخشد.

       آمل در سال 1392 یکی از اولین شهرهای شمالی کشور محسوب می شد که ستاد دکتر حسن روحانی در آن استقرار یافت و با زحمات شبانه روزی همه دوستان حامی دکتر روحانی، آیت الله هاشمی رفسنجانی و سید محمد خاتمی، موفق به کسب 131000 رای در سبد رییس جمهور منتخب شد. این در حالی بود که کاندیدای رقیب که تبلیغاتش رویت دیواری سفید در شهر را غیر ممکن کرده بود، تنها 29000 رای را به خود اختصاص داد.

      در فردای استقرار دولت تدبیر و امید و انتصاب دکتر ربیع فلاح جلودار به سمت استاندار مازندران، موجی از شعف بین حامیان دولت تدبیر امید ایجاد شد که متاسفانه به دلایلی که همه می دانند دیری نپایید این شعف در آمل جایش را به شوک نا گهانی داد، انتصاب شخصی که رویه اش هیچ تناسبی با اعتدال گرایی دولت روحانی نداشت، اما یقینا این بخشی از تدبیر مردی بود که همه از حسن نیت و تلاش بی وقفه اش در راستای پیاده سازی اهداف دولت آگاهی داشتند، ربیع فلاح استاندار محبوب مازندران.

     اما در این گاه حساس بر خود فرض دانستیم تا یکبار دیگر ضمن تاکید بر حمایت همه جانبه خود از دولت تدبیر و امید و استاندار زحمت کش مازندران، به صراحت بیان داریم که این بار در برابر شایعات انتصاب فرماندار غیر بومی برای شهرستان بزرگ هزار سنگر آمل، ایستادگی کرده و هرگز زیر بار این بی تدبیری نخواهیم رفت.

فرماندار غیر بومی را آمل هرگز نخواهد پذیرفت. هرچند این مسئله را در حد شایعه می دانیم اما نگرانی و ناخرسندی اکید خود را از بروز چنین خطایی نابخشودنی اعلام نموده تا استاندار معزز و مدبر مازندران با تصمیمی اشتباه آمل را دچار بحران سیاسی ننماید که آمل مرکز ثقل تحولات سیاسی مازندران و شمال کشور است و بروز بحران در آن هزینه های سنگینی دارد.

     در پایان مجددا حمایت قاطع و کامل خود را از دولت خدمتگزار و نماینده صادق آن در مازندران دکتر فلاح، اعلام نموده و صمیمانه در انتظار انتصاب فرمانداری کار آمد ، اعتدال گرا و بومی برای هزار سنگر آمل هستیم.

*بیانیه جمعی از اهالی فرهنگ و هنر آمل

** این بیانیه بیش از 70 امضا دارد که اسامی امضاکنندگان نزد مازندنومه محفوظ است

آمل شهری بربلندای تاریخ، پایتخت مشاهیر جهان، دومین کهن شهر ایران، مرکز اولین حکومت شیعه ، شهری که همواره بر بلندای قله های رفیع علم و فقاهت و فرهنگ و اندیشه درخشیده است، شهری که زمانی به عنوان پایتخت ربع مسکون شهره آفاق بوده است و اینک همچنان از پس اعصار و قرون نام آمل با نام های بزرگانی همچون حضرت علامه جوادی آملی و علامه ذرالفنون حسن زاده آملی درهم تنیده شده است .

در وصف اهمیت این شهر همان بس که حدود نیمی از صنعت استان را به خود اختصاص داده و نبض اقتصادی استان در آن می تپد .

آمل همواره در طول تاریخ موقعیت استراتژیک خود را حفظ نموده و بالنده و نامیرا به رشد خود ادامه داده است و به اذعان اصحاب اندیشه به عنوان پایتخت فرهنگی مازندران صاحب جایگاه رفیعی است .

اینک که با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید، جان تازه ای در کالبد جامعه دمیده شده است، این جانبان -جمع کثیری از اهالی فرهنگ و هنر- بر آن شدیم تا با گوشزد نمودن جایگاه ویژه ی شهرستان آمل که صد البته به یک از هزاران بسنده نموده ایم، از استاندار خردمند و فاضل مازندران بخواهیم تا با انتخاب فردی اصلح، مدیر، مدبر ، کاردان و در عین حال آشنا به حوزه ی فرهنگ و هنر و تاکید موکد بر مهمترین اصل یعنی بومی بودن ، به عنوان فرماندار شهرستان هزارسنگر آمل، بر رفع نگرانی مردم این شهر گامی بلند بردارد، چرا که بر این باوریم ، شهرمان آن قدر غنی است که نیازی به انتخاب فرماندار و مسئولی غیر بومی نداشته باشد .  


 • شنبه 17 خرداد 1393-16:58

  فرماندار باید آملی باشه

  • پنجشنبه 1 خرداد 1393-20:10

   باید فرماندار آمل ساروی باشه نه آملی! :)

   • فرماندار چه خوب چه بد بـــــــــــــــــــایــــــــــد آملی باشـــــــــــــــــــه ****پاسخ به این دیدگاه 38 2
    چهارشنبه 31 ارديبهشت 1393-16:34

    دوستان عزیز اگر باری دگر میخواهید سروصدایی همچون دهه اول شاهد باشید فرماندار غیر بومی انتخاب کنید
    فــــــــــــــــــرماندار آملی باید باشد
    چون زبون یک آملی رو آملی میفهمه

    • سینا هدایت پاسخ به این دیدگاه 38 2
     چهارشنبه 31 ارديبهشت 1393-16:24

     فرماندار آملی باشد
     مسئولین یادتان باشد فرماندار باید آملی باشد

     • چهارشنبه 31 ارديبهشت 1393-15:17

      اقای آجودانی بافرمانداربومی به دنبال پرکردن چاله چوله های... خوداست

      • بور کنار لوو گیرمهپاسخ به این دیدگاه 36 1
       چهارشنبه 31 ارديبهشت 1393-16:27

       جناب دکتر آجدانی برخلاف بعضی ها ،
       بدنبال پاک کردن چالو چوله های شهرمون بودنو هستن
       شما بجای این حرفا و حاشیه ساختن اگر آملی هستین برین و از حق شهرتون دفاع کنین

      • چهارشنبه 31 ارديبهشت 1393-15:15

       متاسفانه این کامنتها که ازجای خاصی هدایت میشود نشان دهنده آن است که دوستان ازکمترین درک ودانش سیاسی برخوردارهستند.فرمانداربودن معیاروپارامترهای خاصی نیاز دارد که ربطی به بومی بودن ندارد.مگر فرمانداران قبلی ،اکبریان ،اکبرزاده وهمین رسولی آملی نبودند.نه تنها مفید نبودند بلکه باعث وهن آملی ها بودند

       • درمه كلاي آملپاسخ به این دیدگاه 42 4
        چهارشنبه 31 ارديبهشت 1393-1:7

        ...
        امل نيروي اصولگرا دارد
        اصلاح طلب دارد
        مستقل دارد
        اعتدال دارد
        شايسته دارد
        ...

        • به امید تدبیرپاسخ به این دیدگاه
         پنجشنبه 1 خرداد 1393-22:39

         امل فرمانادر شایسته میخواهد نه املی
         در نه 9 سال اخیر بزرگترین ضربه به اعتماد مردم امل فرماندران ضیعف املی زده اند کافی است امل منتظر تغییر است هر ایرانی ضایسته که باشد

        • چهارشنبه 31 ارديبهشت 1393-0:40

         جناب استاندار دو قوه از سه قوه ی کشور به دست مدیران توانمند آملی اداره میشه اونوقت این شهر با اینهمه پتانسیل فرماندار غیر بومی میخواد چیکار؟ فکر نمیکنین اینکار زیره به کرمان بردنه؟! لطفا با یک تصمیم درست و منطقی اجازه ندین آرامش این شهر دستخوش تغییر بشه و مردم خدای نکرده مجبور به تقابل بشن. امیدوارم هزنه ی تصمیمتون رو پایین بیارین

         • آفتاب لب بومپاسخ به این دیدگاه 46 2
          چهارشنبه 31 ارديبهشت 1393-0:11

          تا زمانی که بدون شاخص و متری درست و حسابی اظهار نظر کنیم و از روی حب و بغض صحبت کنیم و منافع آنی را بر منافع آتی ترجیح دهیم نمی توانیم شایستگان را بر منصب خدمت بگماریم و قطعا این فرصت طلبان اقتصادی هستند که از سیاسیون به عنوان ابزار پیشبرد اهدافشان استفاده میکنند.

          • آرمین عمرانی نیاکیپاسخ به این دیدگاه 46 4
           سه شنبه 30 ارديبهشت 1393-23:22

           این اجازه رانمیدیم که یک غیر بومی برما حاکم شه

           • سه شنبه 30 ارديبهشت 1393-21:5

            فرماندار باید آملی باشه

           • چند ایثارگر و جمعی ازخانواده شهیدپاسخ به این دیدگاه 3 33
            سه شنبه 30 ارديبهشت 1393-18:35

            ما جمعی از ایثارگران و خانواده شهدا بیانیه بی سندی که بعنوان خانواده شهدا و با سوء استفاده از نام شهدا برای مطامع سیاسی تحت نام فرماندار آمل بودن تهیه می شود را قبول نداریم ما خود ایثارگر و خانواده شیهدیم از چندین خانواده های شهدای اولین آمل و رزمندها جویا شدم کسی از این نامه نگاری حمایت نمی کند. بلکه مهم این ایست پس از بلای که احمد نژاد با همین عوامفریبی سر ملت آورد. بگذاریم فردی با تجربه سر کار بیآید. مگر ما چند کارمند با سابقه فرمانداری داریم که موافق روحانی و اصلاح طلب باشد و آملی هم باشد الا احمد منفرد. بلاخره استانداری حق انتخاب دارد. این حرکات احساسی که غیرت آملی و شهدا و اسلام برای کسب کرسی مجلس است بی تقوایی است .

            • جمعی از دوستان روستای مطهر ازهواداران وغلاقه مندان روحانیپاسخ به این دیدگاه 29 4
             سه شنبه 30 ارديبهشت 1393-17:53

             خانه دوم یوسف شکری مرزنگو مطهر است بهترین گزینه برای فرمانداری امل ما کشاورزان شما را حمایت میکنیم

             • محمد محمدزاده ( پایین بازار )پاسخ به این دیدگاه 30 2
              سه شنبه 30 ارديبهشت 1393-17:28

              از جناب آقای دکتر ربیع فلاح استاندار محترم استان مازندران که یکی از با تدبیرترین مسئولین دولت تدبیر و امید هستند انتظار داریم که آملی با این همه قدمت و فرهنگ و هنر می تواند یک فرماندار بومی داشته باشد و از شما تقاضا می شود که در این ضمینه حداکثر همکاری را با مردم غیور آمل داشته باشید .

              • ﻛﺎﻣﻴﺎﺏپاسخ به این دیدگاه 29 2
               سه شنبه 30 ارديبهشت 1393-15:48

               ﺍﻣﻞ ﺍﻣﻠﻲ ﺧﻮﺍﻧﻪ ﻧﺎ ﻏﺮﻳﺒﻪ

               • سه شنبه 30 ارديبهشت 1393-14:43

                تغاري بشكند ماستي بريزد
                شود دنيا به كام كاسه ليسان

                • سه شنبه 30 ارديبهشت 1393-14:26

                 آمل به تنهایی بیشتر از تمامی شهرهای استان شخصیت های مهم و تاثیرگذار داشته و این نص صریح تاریخه و فرزندان این شهر با قدمت و تمدنی چندهزار ساله حتی اجازه ورود فرماندار غیر بومی به شهر را نخواهند داد چه برسد به برگزاری جلسه معارفه!!!

                 • بیانیه ی خانواده شهدا ، جانبازان و ایثارگران آملپاسخ به این دیدگاه 42 3
                  سه شنبه 30 ارديبهشت 1393-13:46

                  ... بسان فرزندانی که یک روز تمام قد در سنگر دفاع از اسلام و قرآن ایستادند، امروز نیز ما در سنگر دفاع از هزار سنگر آمل ایستادگی می کنیم،....
                  خانواده های شهدا ، ایثارگران و جانبازان آمل به صراحت اعلام می کنند که هرگز انتصاب یک غیر بومی که به شهر آمل و بافت اجتماعی آن علمی ندارد را نخواهند پذیرفت و با تمام توان از کیان آمل و حیثیت آملی های عزیز حراست می نمایند.
                  متن بیانیه تا ساعتی دیگر در رسانه های مازندران...

                  • سه شنبه 30 ارديبهشت 1393-13:36

                   وقتی دیدگاه و اندیشه ای در کار نباشد عصبیت و قومیت گرایی معیار می شود. وقتی عقل سیاسی به کنار رود، مکان و فیزیک تعیین کننده تصمیمیات خواهد بود و به عبارتی عصبیت و عوام فریبی ابزار شیادان سیاسی برای رسیدن به نقشه ها و مطامع شخصی و قدرت طلبی است. طلبان و احمدی نژاد با همین ابزار که تنها ساده دلان خردیدار آن اند. شانتاژ ابزار مطامع فرصت طلبان بی هنر است

                   • مقلد جوادی آملیپاسخ به این دیدگاه 36 3
                    سه شنبه 30 ارديبهشت 1393-13:2

                    اگر لازم باشد از مراجع عظام آملی استقتا نموده و به ایشان استغاثه می کنیم و با حمایت ایشان در مقابل این رسوایی خواهیم ایستاد.

                    • سه شنبه 30 ارديبهشت 1393-12:34

                     فرماندار باید آملی باشه :|

                     • قاسم زاده کارمند ادارهپاسخ به این دیدگاه 30 3
                      سه شنبه 30 ارديبهشت 1393-12:21

                      ...امل یک ادم که بتونه فرمانداری اداره کنه نبود...یک تانیه فکر کنید این حرکت اوردن غیر بومی یعنی.....

                      • من یک آملیمپاسخ به این دیدگاه 34 3
                       سه شنبه 30 ارديبهشت 1393-12:21

                       فــــــــــرمــــــــــــتاندار باید آملییییییییییی باشه

                       • مدرس دانشگاهپاسخ به این دیدگاه 33 2
                        سه شنبه 30 ارديبهشت 1393-12:14

                        من به عنوان یک آملی واقعا شرمندم از این که حتی این موضوع بخواد مطرح شه..واقعا برای ما کسر شأنه...آقای استاندار لطفا پیگیری کنید و حداقل از آبروی شهر تحت سرپرستی خودتون حمایت کنید..

                        • جمعی از طایفه اسکی پاسخ به این دیدگاه 33 3
                         سه شنبه 30 ارديبهشت 1393-12:12

                         خواستار فرماندار بومی ولاغیر

                         • هانیه هاشمیپاسخ به این دیدگاه 34 3
                          سه شنبه 30 ارديبهشت 1393-12:7

                          فـــرماندارررر باید آملی باشــــــــــــــه
                          ************غیر آملی ورووووووووووود مـــمـــــــــنـــــــــــــــــوع ***************

                          • رضا عسگریپاسخ به این دیدگاه 33 2
                           سه شنبه 30 ارديبهشت 1393-11:58

                           ...فرماندار املی خامییییی... فقط املیییییییییییی

                           • مطیع محض مقام ولایتپاسخ به این دیدگاه 33 2
                            سه شنبه 30 ارديبهشت 1393-11:58

                            شیطنت ممنوع حواسا جمع است ...د امل این خبرها نیست فقط فرماندار بومی

                            • یک لیتکوهیپاسخ به این دیدگاه 32 2
                             سه شنبه 30 ارديبهشت 1393-11:54

                             فرماندار فقط بومی...

                             • سه شنبه 30 ارديبهشت 1393-11:47

                              چرا بیخود مردم امل را ازار میکنید ما بجز فرماندار بومی رضایت نمیدیم

                              • رضا لسانی آمـلـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی پاسخ به این دیدگاه 35 3
                               سه شنبه 30 ارديبهشت 1393-11:42

                               آقای فلاح فکر کنم آمل..خودش به شهرهای دیگه گزینه پیشنهاد میده ! حالا خودمون از یک غیر بومی استفاده کنیم ؟ آیا نیاز به ذکر هست (قوه قضائیه ، مجلس شورای اسلامی و ..)مردم شهر من از نظر قدرت سیاسی و فرهنگی درجات بالایی دارن که اگر نیرویی قرار باشه بعنوان فرماندار معرفی بشه باید آملی باشه چون انتخاب فردی غیر آملی خسارت و ضررهایی در پیش داره که غیر قابل جبران هست
                               لذا خواهشمندیم یک بار دیگر تدبیر و درایت خود را به مردم فهیم آمل نشان دهید

                               • شایان قصابیپاسخ به این دیدگاه 34 3
                                سه شنبه 30 ارديبهشت 1393-11:37

                                فقط فرماندار املی میخواهیم

                                • فرشـــــــــــــــــــــید پاسخ به این دیدگاه 34 2
                                 سه شنبه 30 ارديبهشت 1393-11:31

                                 فقط یه آمـــــــــــــــــــلی میتونه دل سوخته واسه آمـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــل داشته باشه

                                 • یک دانشجوی آملیپاسخ به این دیدگاه 35 3
                                  سه شنبه 30 ارديبهشت 1393-11:23

                                  یعنی شهر آمل به این عظمت و قدمت یک آدم وجود ندارد که بتواند فرماندار شود . آمل ز نظر علمی نسبت به شهر های مازندران فوق العاده غنی است . این شهر از علمایی چون حسن زاده آملی و جوادی آملی و دیگر فقه دانان و دکترانی فراوانی است ...
                                  فرماندار آمل باید یکی از رنگ خوده شهر آمل باشد و باید آملی باشد نه غیر بومی ، برای شهر به این افت دارد که یک غیر بومی برای آنان فرمانداری کند ... لطفا بررسی کنید . مرسی

                                  • سه شنبه 30 ارديبهشت 1393-11:18

                                   فرماندار بنه آملی باشه..

                                   • سه شنبه 30 ارديبهشت 1393-11:16

                                    فرماندار باید آملی بااااااااااااشه

                                    • سه شنبه 30 ارديبهشت 1393-11:14

                                     باید آملی باشه تا دکتر یوسفیان هست اجازه نمیده غیر بومی بیارن

                                     • سه شنبه 30 ارديبهشت 1393-15:50

                                      دکتر یوسفیان که بهتره به فکر بازنشستگی باشه

                                     • دلسوز نظامپاسخ به این دیدگاه 0 36
                                      سه شنبه 30 ارديبهشت 1393-11:4

                                      فرماندار بومی یعنی رسولی - اقتدار نظام یعنی رسولی- شکوفایی امل سر افراز یعنی رسولی - ...

                                      • دلسوز نظام 2پاسخ به این دیدگاه 26 0
                                       سه شنبه 30 ارديبهشت 1393-15:51

                                       رسولی؟ دیگه بازنشسته شده باید بره استراحت کنه. به اتفاق آقای نماینده

                                      • فرزند شهید ، امیر احمدیپاسخ به این دیدگاه 33 0
                                       سه شنبه 30 ارديبهشت 1393-10:7

                                       میراث خواران اعتدال، همانانی که هیچ سهمی در پیروزی دولت نداشته و فردای پس از انتخابات ناگهان خود را روحانی طلب یافتند، بدانند، هرگز چنین خبط و خطایی از مسولین سر نمی زند که اگر چنین شود عواقب بعدیش با همینان و مسولین استان است،
                                       جناب فلاح اندکی درایت کنید خواهید دید که این تصمیم به غایت خطا ست و چیزی جز بحران برای آمل و استان و بی اعتبار شدن دولت تدبیر و امید نخواهد داشت.
                                       حامی دولت تدبیر و امید و استاندار معزز
                                       فرزند شهید ، امیر احمدی

                                       • آرش کمانگیرپاسخ به این دیدگاه 36 1
                                        سه شنبه 30 ارديبهشت 1393-9:59

                                        آملی ته غیرت بلاره،
                                        ... با آمل از این شوخیا نکن که خوبیت نداره،آمل شهر علما ست کاری نکنید که مردم در اعتراض به این رفتار در بیت علمای عظام متحصن بشن.
                                        اگر این کار و بکنید ولله قسم آملی ها هم این کار رو می کنن و در بیت علمایی چون جوادی و حسن زاده آملی حفظه لله تحصن خواهند کرد،خواهی دید.

                                        • اره آمليمه دنيا خبر دار هرسپاسخ به این دیدگاه 33 2
                                         سه شنبه 30 ارديبهشت 1393-9:45

                                         تحت هيچ شرايطي نخواهيم پذيرفت.
                                         اگر اين كار انجام شود در آمل عزاي عمومي اعلام خواهد شد.اين بي تدبيري را جز مويه كاري نيست.

                                         • دلارستاقيپاسخ به این دیدگاه 46 1
                                          سه شنبه 30 ارديبهشت 1393-8:28

                                          يعني استانداري به فكر انتصاب فرماندار غير بومي در امل هست؟

                                          ...

                                          • قدیمی املیپاسخ به این دیدگاه 41 1
                                           سه شنبه 30 ارديبهشت 1393-1:51

                                           رسم قدیم می رفتن عروس رامی اوردن منزل داماد به طرف عروس می کفتن نان وینیرا خوردیم عروستان را بردیم بعد طرف عروس را به منزل داماد راه نمی دادن می 'فتن ییادها مرخص اقایان ستادی ییاده ها مرخص املیها عزیز

                                           • املی یسر ته خسته تن بلاره مفت کاه لیفا هکردیپاسخ به این دیدگاه 42 1
                                            سه شنبه 30 ارديبهشت 1393-1:43

                                            شمه خسته تن بلاره بارکلا خوب رای جمع هکردنی بیاس 131هزارتا یک فرماندار غیر بومی شما املیهاره هدیه دمی قدرشه بدونین شما حتما بیشتر......نداشته نی خدا شمه عاقبتره خیر هکنه اقایون ستادی برن خنه استراحت هکنن تا انتخابات بعدی شما ره خبر کمی شب بخیر خدا نکهدار

                                            • یکی ازکارکنان وزارت کشوریپاسخ به این دیدگاه 63 4
                                             سه شنبه 30 ارديبهشت 1393-1:15

                                             به شما نکفتم شما بازی خوردید جریان خاصی یشت سرش است اکر یوسفیان بداند که غیر بومی جهت داره میداند حتما اقدام می کنه

                                             • املی باغیرتپاسخ به این دیدگاه 44 0
                                              سه شنبه 30 ارديبهشت 1393-1:10

                                              این اجازه رانمیدیم که یک غیر بومی برما حاکم شه معارفه را همان ساری انجام دهید ...

                                              • یک کشاورز زاده املیپاسخ به این دیدگاه 42 1
                                               سه شنبه 30 ارديبهشت 1393-1:4

                                               من انتخاب فرماندارامل را همیشه به دیده تردید می نگریستم یا غیره بومی یا داردسته احمدی نزاد امل را لیاقت فرماندار بومی ندانسته اند

                                               • جمعی ازمهندسین کانون املپاسخ به این دیدگاه 43 1
                                                سه شنبه 30 ارديبهشت 1393-0:52

                                                اکر یک غیر بومی فرماندار شود برای دوره بعد مجدد به احمدینژاد باید رای داد

                                                • جمعی از خانمهای فعالا سیاسی در املپاسخ به این دیدگاه 44 1
                                                 سه شنبه 30 ارديبهشت 1393-0:46

                                                 سهم مردم امل در مدیریت کجاست فرماندار غیربومی

                                                 • برادر دوشهیداکبریپاسخ به این دیدگاه 45 2
                                                  سه شنبه 30 ارديبهشت 1393-0:42

                                                  امل فرماندار بومی می طلبد

                                                  • خیرااله یور بازاریپاسخ به این دیدگاه 45 2
                                                   سه شنبه 30 ارديبهشت 1393-0:33

                                                   فقظ فرماندار بومی

                                                   • یک دانشگاهیپاسخ به این دیدگاه 88 1
                                                    سه شنبه 30 ارديبهشت 1393-0:1

                                                    حمایت قاطع خود را از فرماندار بومی همسو با دولت تدبیر و امید و مورد حمایت ستاد دکتر روحانی در آمل اعلام میکنم.

                                                    • سه شنبه 30 ارديبهشت 1393-8:29

                                                     احتمالا يكي از نور چشمي ها مي خواد بياد آْمل درجه بگيرد ..

                                                     • چهارشنبه 31 ارديبهشت 1393-15:5

                                                      حمایت قاطع خود را از تغیر فرماندار همسو با دولت تدبیر و امید و مورد حمایت ستاد دکتر روحانی در آمل اعلام میکنم. امل تغیر مخواهد

                                                      • یک املی اصیلپاسخ به این دیدگاه 2 0
                                                       پنجشنبه 1 خرداد 1393-18:23

                                                       تحت هيچ شرايطي نخواهيم پذيرفت.
                                                       اگر اين كار انجام شود ینعی یک املی ضیعف فرمانداران شود مثل فرماندران قبلی که املی بودنند و امل را نابود کردند در آمل عزاي عمومي اعلام خواهد شد.اين بي تدبيري را جز مويه كاري نيست. امل فرماندر شایسته مخواهد نه املی


                                                    ©2013 APG.ir