تعداد بازدید: 4660

توصیه به دیگران 11

جمعه 23 خرداد 1393-21:52

گروه فشار مراسم 24 خرداد آمل را برهم زد

استاندار: برخورد می کنیم

همایش سالروز پیروزی ملت در آمل، قبل از سخنرانی استاندار مازندران با قطع برق، انتشار گاز اشک آور و اسپری فلفل ناتمام ماند.


 مازندنومه، سرویس سیاسی: همایش نخستین سال تشکیل دولت تدبیر و امید که از سوی تعدادی از فعالان ستاد سابق دکتر روحانی در آمل، در سالن کوثر پارک بانوان این شهر برپا شده بود، ناتمام ماند.

به گزارش مازندنومه، این برنامه که استاندار مازندران و برخی مسئولان استانی و شهری آمل هم در آن حضور داشتند، از ساعت 20:30 جمعه شب آغاز شد و حدود 3 هزار نفر شرکت داشتند.

بر اساس این گزارش، در همایش سالروز حماسه 24 خرداد، ابتدا  قرآن تلاوت شد و در آن گاه سرود جمهوری اسلامی پخش و مولودی خوانی به مناسبت میلاد امام زمان اجرا شد.

در ادامه لطف الله آجدانی –مدیرکل آموزش و پژوهش استانداری مازندران- به حاضران خیرمقدم گفت و در بزرگداشت 24 خرداد سخنرانی کوتاهی ایراد کرد.

مراسم با پخش سرود "ای ایران" پی گیری شد و در این هنگام قرار بود کلیپی برای مردم پخش شود که حاوی پیام تلفنی و تشکر دکتر حسن روحانی خطاب به مردم آمل بود که خرداد ماه سال گذشته به صورت تلفنی بیان شده بود.

بر اساس این گزارش، در این لحظه برق سالن قطع شد و قبل از ایراد سخنرانی استاندار، صداهایی در قسمت های انتهایی سالن(در ورودی بانوان) به گوش رسید و همزمان گاز اشک آور نیز در سالن انتشار یافت.

بعد از این اتفاق که تعدادی از زنان و کودکان دچار صدماتی شدند، نیروهای امنیتی و انتظامی حاضر در سالن، جمعیت را  به بیرون هدایت کردند.

در ادامه استاندار مازندران هم به خارج از سالن هدایت شد، در حالی که ربیع فلاح از اطرافیانش  مرتب پیگیر حال و سلامت مردم بود.

دقایقی بعد از این حادثه، استاندار قصد مراجعت دوباره به سالن را داشت تا برای دقایقی هم شده سخنرانی و از مردم آمل تشکر کند که با توجه به شرایط نامناسب سالن و متفرق شدن مردم مضطرب، همراهانش او را از این کار منع کردند.

در پی اقدام توهین آمیز گروه فشار در آمل، ربیع فلاح ضمن پرسش چندباره از وضعیت سلامت مردم و ضرورت برخورد با جریان های افراطی و ضدمردمی، اظهار داشت: مسئولان سیاسی و امنیتی آمل باید پاسخگوی این بی احترامی باشند و شیطنت هایی از این دست نمی تواند خللی در عزم و اراده دولت تدبیر و امید برای خدمت گذاری به مردم ایجاد کند.

گفتنی است قرار است عصر فردا مراسم مشابهی در ساری، بابل و قائم شهر هم برگزار شود.

*عکس تزیینی است.


 


 • دوشنبه 26 خرداد 1393-16:7

  این اراذل هوچی گر نمیخواهند بپذیرند که دوران شعبان جعفری ها و ...گذشته است اما ملت در اینده تو دهنی محکمی به انها خواد زد !

  • بنده خدا پاسخ به این دیدگاه 4 11
   دوشنبه 26 خرداد 1393-15:12

   اقایی که اسمت رو املی گذاشتی تو شمردن هم بلد نیستی یعنی توی این سالن فقط 250 بودند من خودمم توی سالن بودم چرا از این اقدام زشت حمایت می کنی اینها با این اقدام زشتشان ابروی امل را زیر سوال بردند

   • يکشنبه 25 خرداد 1393-13:1

    اینا دعواهای انتخابات مجلسه به همت عالی جوانان آملی در این دوره از انتخابات مجلس ... با تمام قوا پا به میدان خواهد گذاشت و گزینه مناسب و فرهیخته ای برای مردم آمل هست تا مردم به دور از بازیهای سیاسی و منفعت طلبانه ...و ... به گزینه مناسبی رای بدن. ... آمل به یک ادم توانمند و تحصیل کرده که از جنس همین مردم باشه و از یک خانواده شریف و حساب پس داده آملی نیاز داره...

    • امیر از آملپاسخ به این دیدگاه 68 0
     شنبه 24 خرداد 1393-20:11

     آقایی که با اسم آملی کامنت میذاری چطور وجدانت رو زیر پا میذاری و به این راحتی از اقدامی که وحشیانه، ددمنشانه و غیرانسانی بوده حمایت میکنی؟ اولا سالن ظرفیتش 3000 نفر بوده که پر شد و به زعم شما 250 نفر نبود! عکسها هم که تو سایتها خورده مگه اینکه شما سواد شمردن نداشته باشی یا چشم دیدن! دوما با هر فرضی که حساب کنیم چطور میشه وقتی یه نفر با پخش اسپری فلفل و ایجاد رعب و وحشت باعث آسیب دیدن زنان و کودکان میشه ازش حمایت کرد؟ میشه بگین شما طرفدار کدوم مرام و مسلک هستین که به این راحتی انسانیت رو زیر پا میزارین و از این اقدام حمایت میکنی؟ آیا صرف اغراض سیاسی میشه هر اقدام وحشیانه ای رو توجیه کرد؟ هیهات که خودمون رو پیرو علی میدونیم که میگه اگه در بلاد اسلام خلخال از پای زن یهودی بکنند و مسلمانی از غصه دق کنه رواست! برادر این تذهبون؟!...

     • لابی بازهاپاسخ به این دیدگاه 15 6
      شنبه 24 خرداد 1393-16:42

      خخخخخخخخخخ.حقتونه.آخه گروه استانداری مازندران به تنها چیزی که شباهت نداره تدبیر و امیده.

      • شنبه 24 خرداد 1393-23:12

       مسئولیت حفظ امنیت یک شهر بر عهده سرپرست ویژه آن شهر است فعلا فرمان شهر آمل همچنان در دست .......و به شیوه خود عمل می کنند

      • شنبه 24 خرداد 1393-16:21

       هشدار!داعش به آمل رسیدند

       • حسن جاویدانی املپاسخ به این دیدگاه 47 2
        شنبه 24 خرداد 1393-15:55

        دولت تدبیررا حمایت کنیم امرولایت رااطاعت کنیم
        امرولایت اطاعت ماست
        دولت تدبیرحمایت ماست
        ملت شریف امل تشکرحماسه سازان خردادها تشکرمریدان ولایت تشکرحضورشما خشم داد افراطیون تکفیری را در اورد مرحبا یه شما شما ششم بهمن امل افریدید شما حماسه 8سال دفاع مقدس افریدیدشما 24 خرداد 1392 افریدید شما همیشه قلب امام زمان عج و نایبش را شاد کردید شما راه شهدا را ادامه دادید دشمنان کوردل هنوز شماها را باور ندارند و نکردن 8سال قبل چه بلا برسر ملت اوردن همه را خون جکر کردن
        ماخواستیم جشن 24 خرداد مصادف شده بامیلاد اقا امام عصرعج لبخندرا درکوشه لبان ملت ببینیم انها در روز جشن اقا امام زمان بایورش به جمع نوامیس مردم خانمها وکودکان را با یاشیدن گاز فلفل جشن اقارا بهم زدن قلب اقا را به درد اورد قلب نایب برحقش را بدرد اوردن روی هرچه منافق وگروه تکفیر طالبان وهرچه تروریست دنباراسفید کردن اقاامام زمان عج ازت معذرت می خواهیم خدایا همه کسانی را خادم مردم هستن توفیق . و انهای که عناد دارن را درصورت که قابل هدایت اند هدایت فرما اکر قابل هدایت نیستند نابود شان فرما امین یا رب العالمین

        • شنبه 24 خرداد 1393-14:48

         از مسوولین امنیتی ، سیاسی ، قضایی ، انتظامی شهرستان آمل خواستار پی گیری قاطع و قانونی (و نه فراتر از آن) برای شناسایی و مجازات عوامل این آشوبگری و بی احترامی هستیم.
         ما نیز دلواپسیم

         • فرزاد از شیرازپاسخ به این دیدگاه 43 0
          شنبه 24 خرداد 1393-14:43

          چند نکته:
          1- مراسم قانونی که در آن استاندار یک استان دعوت شده را چه کسی و چگونه می تواند بهم بزند؟ این بی قانینی محسوب می شود.
          2- حرمت جشن امام زمان (عج) را نگه نداشتند.
          3- با توجه به حضور زنان و کودکان انجام این کار بسیار غیر اخلاقی تر جلوه می کنه
          4- فرماندار شهر آمل باید پاسخگو و در صورت احمال کاری برکنار شود.
          5- برق سالن به دستور و فرمان چه کسی قطع شده است؟
          6- ...هدف از حضور نیروهای امنیتی چیست؟ آیا باید نظاره گر باشند و یا تامین کننده نظم و امنیت؟

          • شنبه 24 خرداد 1393-14:34

           واقعا شرم آوره، عالی ترین مقام دولت در استان (استاندار) در شهرستان آمل باید مراسمش بهم بخوره؟
           نیروهای انتظامی و پلیس در محل چه کاره بودند؟
           فرمانداری آمل چه پاسخی داره؟
           به نظر بنده ابتدا باید با مسئولان شهرستان برخورد شود و سپس با برهخم زنندگان مراسم برخورد قاطع و قانونی کرد.

           • جانباز وازاده امپاسخ به این دیدگاه 46 0
            شنبه 24 خرداد 1393-12:18

            مسولین محترم اکر این گروه طالبان املی را که رحم به جشن امام زمان عج بی حرمتی به ناموس مردم کردن بی احترامی به مردم واستاندار مردمی وجهادی کردن باید هرچه سریعتر ییکیری کردد بعلت بی تدبیری فرماندا ر از استاندار ای انتظاربود اولین حرکت عزل فرماندار امل می شد

            • شنبه 24 خرداد 1393-11:50

             فرمانداری که عرضه تامین امنیت همایش قانونی مردم را ندارد باید برکنار شود.بازیگردانان گروه های خودسر و عوامل آنها باید به مردم معرفی شوند تا سیه روی شوند آنانی که ذره ای از عقلانیت در وجودشان نیست.شکست خوردگان سیاسی که تودهنی محکمی از مردم در انتخابت 24 خرداد 92 خوردند با این جور کارهای خودسرانه عقده گشایی می کنند و ماهیت واقعی خود را به نمایش می گذارند.

             • شنبه 24 خرداد 1393-16:24

              دوست من امروز ساری -سالن هلال احمر بپاخیزید -پاسخ دندان شکن به مخربین آمل خواهیم داد

             • تیزبین املپاسخ به این دیدگاه 19 0
              شنبه 24 خرداد 1393-11:18

              ملت به این باور رسیده انداکرنیروی امنیتی اکر بخواهدنیروی خودسرجمع اوری کند برای انها مثل اب خوردن است مکردر هر شهر چند ادم نفهم وجود داردکه رحم به جشن امام زمان عج نکرده اسیره فل فل دربین خانماو بچه ها انداختن انها روی منافقین را هم سفیدکرده وبدتر ازانهاعمل کردن هر کار منفی این نیروی خودسر نفهم ملت اکاه تر می شود زنده باد ولایت زنده باد دولت تدبیرو امید

              • شنبه 24 خرداد 1393-11:1

               جناب آملی!
               به فرض محال که قطع برق غیر عمد و اتفاقی بوده!
               اسپری فلفل و گاز اشک آور هم خود به خود توسط در و دیوار زده شده؟
               نه برادر من! این حرف ها نیست...
               چرا از این اتفاقات غیر عمدی فقط در مراسم اصلاح طلبان اتفاق می افته؟

               • شنبه 24 خرداد 1393-10:51

                بگذارید همه فکر کنند که این قضیه هم بدون برنامه ریزی بوده و این به اصطلاح "گروه فشار" خودسر وارد این جلسه شدند...

                • دوم خردادپاسخ به این دیدگاه 30 1
                 شنبه 24 خرداد 1393-10:15

                 اصلاً این ها چه کاره اند که می تونن جشن پیروزی دولت رو بر هم بزنند؟ اگه یادتون باشه بعد از پیروزی(!؟)احمدی نژاد در سال 88، کسی جرأت نداشت کوچک ترین انتقادی ازش بکنه. چنان جو خفقانی بر ادارات حاکم بود که...
                 در آن شرایط این گروه فشار یکه تاز میدان بودند ، حالا هم هستند...
                 امیدوارم به زودی همه ی این ها رسوا شوند. کسانی که چشم دیدن آسایش و امنیت ایران را ندارند. امیدوارم دلواپسی هایشان را با خود به گور ببرند...

                 زنده باد روحانی

                 • شنبه 24 خرداد 1393-10:4

                  اگرمقتدرانه از همایش 2و3خرداد که لغو شد حمایت میکردیم!اگر بی اعتنا نمیگذشتیم!اگر هنوز صادق باشیم!...

                  • شنبه 24 خرداد 1393-10:2

                   سه هزار نفر؟ بابا ول کن خودم بودم 250نفر نبودن که نصفشون بچه کوچولو با ماماناشون بودن. عکساش تو بقیه سایتها موجوده...
                   گروه فشار کجا بود؟ بی عرضگی برگزارکنندگان بود که در سالن رو بستن این اتفاق افتاد.
                   قطع برق سراسری و غیر عمد بود.

                   • شنبه 24 خرداد 1393-14:27

                    شماها دیگه واقعاً چه موجودات عجیبی هستید؟ قطع برق سراسری بود؟ قفل شدن دربها که با حضور نیروی انتظامی توانستند بازشان کنند کار مسئولین بود؟ (البته که مسئولین پشت پرده اگر منظورتان باشد، درست است). اسپری فلفل هم که لابد خدادادی بود!
                    امام حسین روی سخنش به شما بود که «اگر دین ندارید، لااقل آزاده باشید». شما روی کفار و تکفیری هایی چون داعش را سفید کرده اید.

                    • سه شنبه 27 خرداد 1393-23:49

                     تو این کشور معجزه زیاد رخ میده تا دلتون بخواد آدمای پاک بی آلایش هم فراوون .یهو میبنی برق قطع میشه و یه نفر هم میگه اجی مجی لاترجی .یه اسپری فلفل و یه گاز اشک آور ظهور میکند عجب کشور و عجب آدمای شعبده بازی .

                     • شنبه 24 خرداد 1393-23:22

                      باور کنین من بودم اسپری فلفل مال خانمی بود که این روزها داشتنش تو کیف کلاس محسوب میشه واسه ساکت کردن بچه داده بود به دختر کوچولوش . برق که قطع شد دختره دستشو گذاشت رو اسپری و فشار داد تقریبا تمام فلفل تو یه گله جا خالی شد ربطی به فشار نداشت . دروغ نگویید

                    • شنبه 24 خرداد 1393-9:47

                     درود بر شما جناب استاندار عزیز. زودتر از این ها باید با مسئولان اصولگرای به جا مانده و به ناچار ابقا شده از دولت قبل برخورد می کردید. هنوز هم دیر نشده است. بجنبید تا مردم و نیروهای حامی دولت تدبیر و امید بیشتر از این نا امید نشده اند.
                     جناب روحانی بیشتر از این تحمل وزرا و استاندارانی که تن به خواسته های اصولگرایان با نفوذ دهند را نخواهند داشت و اينها خلاف صلابتي است كه شخص آقاي روحاني دارد.شما باید در كلاس و شأن دولت ظاهر شوید. استانداربايد در جهت افزايش يكدستي و صلابت دولتگام بر دارد و هراسی از نیروهای مخالف نداشته باشید.که انشاالله شما دارید.

                     • شنبه 24 خرداد 1393-9:4

                      اين هم از بي تدبيري فرماندار ...

                      • شنبه 24 خرداد 1393-8:42

                       چرا گروه بازنده انتخابات 24 خرداد 92 نمی خواهد واقعیت را بپذیرد؟

                       • شنبه 24 خرداد 1393-8:31

                        بی عرضگی ...

                        • شهروند آملیپاسخ به این دیدگاه 17 0
                         شنبه 24 خرداد 1393-8:27

                         مسوولین شهر آمل باید پاسخگو باشند: چرا با علم به حضور استانداردر این مراسم اداره برق به مدت 8 دقیقه برق محل برگزاری مراسم را قطع کرد؟ نیروهای انتظامی چه میکردند که عوامل این اقدام کثیف به رغم حضور نیروهای انتظامی در محل حادثه دستگیر نشدند؟ مسوولین ذیربط شهری باید پاسخگوی این نی احترامی به استاندار و مردم آمل باشند

                         • شنبه 24 خرداد 1393-8:23

                          تا اينجور افراد خود سر هستند نمي شود بين گروه هاي مختلف دوستي و آرامش برقرار كرد چون اينگونه افراد بيشترين منفعت و سود را از اينجور اقدامات مي برند

                          • شنبه 24 خرداد 1393-8:22

                           پس پیروزی ملت معنا نداشت.

                           • شنبه 24 خرداد 1393-8:22

                            اقای استاندار... شما یک ملاقات با مردم نداری جطور حل وغم شما مردم است بخدا ما طرفدار روحانی بودیم خجالت می کشیم از مردم همه ما را منت میکنند...ی

                            • شنبه 24 خرداد 1393-7:5

                             واقعاً برای دولت و مسئولان تدبیر و امید که دایعه دار تدبیر در جامعه هستند متاسفم که از تدبیر قطع برق عاجز ماندند و نتوانستند یک دستگاه ups در محل آماده داشته باشند بعد ضعف در مدیریت خودشان را به گروه فشار نسبت می دهند

                             • يکشنبه 25 خرداد 1393-18:46

                              نکنه مسئولین تدبیر این موضوع را کرده بودن ولی صبر کردند تا اتفاق بیفته تا اون را به پای مخالفین خودشون بذارن آیا ؟

                             • شنبه 24 خرداد 1393-1:59

                              چی شد؟ مراسم با گاز اشک اور ناتموم موند؟؟ واقعا این خبرش صحت داره؟ این چه مسخره بازیه ؟ کی گاز اشک اور پرت کرده؟ واقعا هر کی بوده باید برخورد بشه ..نکنه اونایی بودن که مراسم جلیلی رو بهم زدن و تو مراسم 22 خرداد روحانی هورا کشیدن بودن!!!

                              • مدافع اعتدال و دولت تدبیر و امیدپاسخ به این دیدگاه 17 0
                               شنبه 24 خرداد 1393-1:14

                               درود بر دولت تدبیر و امید. درود بر ربیع فلاح. درود بر مردم. گروه فشار آخرین نفسهایشان را میکشند. دیگه باید برن زباله دان تاریخ.اصلاحات و اعتدال پیروز است.

                               • جمعه 23 خرداد 1393-23:49

                                وقتی مسوول امنیت مردم، مراسمشان نا امن می شود چه رسد به بدبختی که سال ها... دنبال حق خود می گردد! وا ویلا

                                • جمعه 23 خرداد 1393-23:48

                                 شنیدیم پول این جور مراسم ها ان قلت دارد! درسته؟


                                ©2013 APG.ir