تعداد بازدید: 4290

توصیه به دیگران 2

شنبه 12 ارديبهشت 1394-1:26

رییس جمهوری سابق:

با دوتا آبگوشت خوردن قضیه حل نمی شود

محمود احمدی نژاد در بابل: امروز یک بخشدار را می خواهند کنار بگذارند کلی سر و صدا و بحث می شود/عده ای خیال نکنند که اگر فضا را به سمت فرعی ببرند و دو تا آبگوشت بخورند، قضیه حل می شود/طرف برده و کاتریلیارد شده و بعد راجع به عدالت و یاری امام صحبت می کند/سخنرانی رئیس کاخ سفید را دیدم، خنده ام گرفت و گفتم بیچاره تو سرازیری داری میری، ترمز بریدی، گاز می دی، بهتم می گن ترمز کن فحش میدی!!


 مازندنومه؛ سرویس سیاسی، محمداسماعیل بخشی سورکی: محمود احمدی نژاد -رییس جمهوری سابق- شامگاه جمعه در جمع مردم بابل در جوار مقبره سعیدالعلمای این شهرستان اظهار داشت: امام معصوم تجلی رافت و رحمت الهی است.

وی با تشریح صفات امام معصوم ، خداوند را مظهر رحمت دانست و ابرازداشت: امیرالمومنین(ع) تجلی رحمت خداوند بر روی زمین است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه مهر و رافت امام بی نهایت است افزود: همه وجود امام در خدمت به مردم است و به همین دلیل به نسبت، حجم آبادانی که امام می تواند انجام دهد بی نظیر است.

وی گفت: امام تجلی عزت خداوند است و این عزت یک امر درونی و متکی بر حقیقت درونی است و اینکه مثلا شخصی قدرت، ثروت و سلاح دارد، رییس کاخ سفید است، این گونه نیست که حتما باید به او تعظیم کرد.

  رییس جمهوری سابق با بیان اینکه کسی در طول تاریخ کوچکترین اقدام، سخن و ضعفی از امام معصوم ندیده است گفت: گسترده ترین امکانات در نزد امام معصوم هیچ است.

وی ادامه داد: کسانی که پنج هزار بمب اتم را ذخیره کردند و همه بانک های جهان را در تصرف خود دارند، برای خداوند نیست در حالی که امام همه امکانات را در راه خدا به کار خواهد بست.

احمدی نژاد با اشاره به جنگ خندق و سست عنصری عده ای در ایجاد هراس و واهمه در دل های مومنین اظهار داشت: ترس، پایه و مبنای ذلت و زاییده ذلت است.

وی با بیان اینکه امام اصل حکومت را برای اجرای عدالت می خواهد افزود: امام معصوم حتی با دشمن خود نیز بر مبنای عدالت رفتار می کند.

رئیس دولت نهم و دهم با اشاره به عینیت الهی بودن عدالت امام اظهار داشت: امام تجلی مبارزه با ظالم و حمایت از مظلوم است و در نگاه او دفاع از مظلوم و ایستادن در برابر ظالم مرز نمی شناسد.

وی با اشاره به حوادث تاریخی و اشک امیرالمومنین بر کشتگان جنگ جمل گفت: در نگاه امام جنگ آخرین راه است و مشی ما نیز این گونه است،عده ای نگویند که اینها در دنیا می خواهند کارشان را با جنگ پیش برند.

وی ادامه داد: البته امام مظهر صبر خدا نیز هست و اگر صبر خداوند بی انتها است صبر امام هم بی انتها است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام به نفوذ و برنامه شیطان برای رویارویی با امام معصوم اشاره کرد و گفت: بالاترین ظلم ها به حضرت علی (ع) می رود اما او برای خدا صبر و تحمل می کند.

وی به گردن کشی و نسل کشی عده ای به نام اسلام نیز اشاره کرد و ابراز داشت: با پیشرفت رسانه ها و به وجود آمدن نهادهای حقوق بشری اما عده ای به نام اسلام و پیامبر، سر می برند.

احمدی نژاد به توطئه از قبل طراحی شده برای منزوی کردن امام اشاره کرد و گفت: مگر می شود کسی را به این راحتی کنار گذاشت؟ امروز یک بخشدار را می خواهند کنار بگذارند کلی سر و صدا و بحث می شود، چگونه باید پذیرفت که شخصیتی مانند امیرالمومنین را بدون سر و صدا کنار بگذارند؟

وی گفت: رویارویی کفر و شیطان علیه جبهه حق دائمی است و جوسازی علیه توحید و فرزند امیرالمومنین در جهان ادامه دارد.

رییس جمهوری پیشین با بیان اینکه کسی تصور نکند دشمنی دشمنان علیه ما به یک تکه زمین و آهن محدود خواهد شد، افزود: آنها می دانند که قرار است در منطقه و جهان اتفاقی رخ دهد، به همین دلیل با ملت ایران دشمن اند بنابر این عده ای خیال نکنند که اگر فضا را به سمت فرعی ببرند و دو تا آبگوشت بخورند، قضیه حل می شود.

وی ادامه داد: این دعوا، دعوای شیطان با خط پیامبر و اهل بیت است، به همین دلیل آنها آمدند و ریختند در منطقه و چند گروه و دسته را به وجود آوردند تا اصل دین را در ذهن بشریت منفور کنند.

این مسئول با بیان اینکه امام همه این حوادث را می بیند و تحمل می کند، افزود: امام در فرایند حرکت آفرینش حرکت می کند و پرداختن به حقوق کوچک او را از حقوق بزرگ باز نمی دارد.

وی گفت: بعضی ها می گویند اگر حق را بگوییم فلان دسته و فلان حزب و یا فلان شخص دلخور می شود، در حالی که امام از گفتن حق ابایی ندارد.

احمدی نژاد ادامه داد: در نگاه امام شکست، کوتاه آمدن از حق است و پیروزی پافشاری بر حق است و مهم هم نیست که در ظاهر چه اتفاقی می افتد.

رئیس دولت مهرورز با بیان اینکه فلان شخص از حق کوتاه آمد و شد رییس کاخ سفید اما آیا این شخص پیروز است، افزود: اگر قرار باشد حق را یاری کرد باید با حق آن را یاری نمود.

وی حکومت در دست امام را ابزار احقاق حق عنوان کرد و گفت: در این شرایط باید امام را به درستی و برای شناخت امام نیز باید ارزش های حاکم بر جامعه را شناخت.

احمدی نژاد به برخی از خصوصیات دیگر امام معصوم اشاره کرد و اظهار داشت: امام مرز نمی شناسد اما متاسفانه عده ای با مرزبندی غلط می خواهند امام را بگذارند تا خودشان را توجیه کنند.

وی با بیان اینکه امروز جهان بیش از هر چیز دیگری نیازمند منش و اندیشه امیرالمومنین و حاکمی از جنس او است افزود: یاری توحید و امام نیز بدون حمایت توده های مردمی امکان پذیر نیست چرا که شرط استقرار توحید، مشارکت و مطالبه گری است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: طرف برده و کاتریلیارد شده و بعد راجع به عدالت و یاری امام صحبت می کند و این جالب است!

وی گفت : در زمان حضرت، کج فهمی ها، دنیاطلبی ها و ویژه طلبی ها اجازه نداد که کلام امام به درستی اجرا شود و امروز نیز این مسایل وجود دارد.

احمدی نژاد بار دیگر از اضمحلال امریکا و ابرقدرت های دنیا سخن گفت و اظهار داشت: جهان در حال حرکت به سوی توحید است و امریکایی ها فکر نکنند که با این کارها پیروز نهایی هستند.

وی ادامه داد: «من سخنرانی رئیس کاخ سفید را که بعد از آن داستان، انگار جهان از آن اوست، سخن می گفت دیدم، خنده ام گرفت و گفتم بیچاره تو سرازیری داری میری، ترمز بریدی، گاز می دی، بهتم می گن ترمز کن فحش میدی!»

احمدی نژاد گفت: تمام هیمنه امریکا در حال فروپاشی است، چهارتا لشکر ریختند، دم چند تا انسان ضعیف را این ور و آن ور دنیا دیدند فکر می کنند که بر عالم مسلط هستند.

وی ادامه داد: به فضل خداوند فرزند برومند امیرالمومنین و یگانه منجی خواهد آمد و بساط ظلم و استکبار را برخواهد چید.(تکبیر حضار)

در پایان این مراسم نیز احمدی نژاد با دیدن نامه ها در دست مردم گفت: «نامه ها رو بیارید بدید به من، اگر از دستم کاری بر بیاید انجام می دهم.»

در این مراسم فرماندار بابل، نیاز آذری نماینده بابل، هاشمی معاون عمرانی سابق دولت احمدی نژاد و جمع دیگری از مسئولان دولت قبل در مازندران حضور داشتند.

خاطرنشان می کنیم بنرهای تبلیغاتی سخنرانی احمدی نژاد از چند روز قبل فضای شهر بابل و اطراف را پرکرده بود. در حالی که چهره های همسو با دولت حتی در مناسبت های خاص نمی توانند سخنرانی و برنامه داشته باشند، مخالفان دولت و شکست خورده های انتخابات گذشته به راحتی در شهرهای استان مانور می دهند.

شنید شده است هرچند دعوت کننده های مراسم به ظاهر هیئت های مذهبی بودند، ولی صحنه گردان اصلی مانور تبلیغاتی احمدی نژاد در بابل، برخی مدیران دولت سابق و تعدادی از مدیران برجای مانده دولت قبل که در دولت کنونی هم چنان برسرکارند، بوده اند!

گفتنی است در این مراسم لب تاپ خبرنگار و عکاس مازندنومه در بابل به سرقت رفت و کسی از بانیان مراسم، مسئولیت این سرقت را نپذیرفت!

 


 • شنبه 19 ارديبهشت 1394-20:50

  حق دارنی اینجور ته ... با کله پارچه بخاردن جم حل نوونه

  • چهارشنبه 16 ارديبهشت 1394-16:10

   تمامی خوانندگان محترم سایت، به ویژه نویسنده ی گرامی را به صفحه ی 1 و 3 روزنامه ی ایران (روزنامه ی دولت) چاپ روز چهارشنبه 16 اردیبهشت سال 1394 ارجاع می دهم تا دفاع تمام قد دکتر نوبخت سخنگوی دولت و معاون برنامه ریزی رئیس جمهور، از فرماندار بابل جناب آقای مهندس ملایی رئیسی، را مشاهده نمایند که کذب بودن مطالب فوق را اثبات می نماید. لینک زیر لینک روزنامه فوق الذکر می باشد.
   iran-newspaper.com

   همچنین دفاع استانداری مازندران از حضور فرماندار بابل را می توانید در صفحه ی 6 روزنامه آفتاب یزد چاپ روز چهارشنبه 16 اردیبهشت 1394 مشاهده نمایید که لینک آن در ذیل قرار داده شده است.
   http://www.aftabeyazd.ir/index.php?year=1394&month=02&day=16&category=6&

   موفق باشید.

   • چهارشنبه 16 ارديبهشت 1394-14:10

    فقط میخواهم بدونم باز با سیب زمینی باید فریب داد یا چیز دیگه اخه من دیگه به خاطر اون سیب زمینی که زهر و مارم شد دیگه تا زنده ام سیب زمینی نخواهم خورد

    • سه شنبه 22 ارديبهشت 1394-10:14

     حق داره داریم از بیکاری و گرانی میمیریم و دیگر حلال و حرام نمی کنیم . بهم دیگه رحم و مروت هم نداریم .

    • دوشنبه 14 ارديبهشت 1394-15:46

     این وزیر کشور باید برداشته بشه. دیگه گندش دراومده.

     • دوشنبه 14 ارديبهشت 1394-10:19

      در هیچ کدام از گزارشها از مردم و مخاطبان سخنی نرفته است. مخاطبان مجلس از چه تیپی بودند. آیا افراد بی طرف یا ناظر بی طرف هم در این جمع بودند. عکس العمل مخاطبان چه بود. این موضوعات نشان می دهد که جو عمومی یا حداقل جو مجلس نسبت به آقای احمدی نژاد چه بود . متاسفانه جو حاکم آنقدر سیاسی است که فرصت توجه این امور جزئی اما بسیار مهم نیست.

      • يکشنبه 13 ارديبهشت 1394-15:25

       گروه خبر: پس از چند روز تبلیغات وسیع در شهرهای مختلف استان مازندران به ویژه بابل، جمعه شب سخنرانی محمود احمدی نژاد در مقبره سعیدالعلمای بابل برگزار شد.

       این سخنرانی در حالی برگزار شد که فرمانداری بابل همه امکانات و شرایط را برای تبلیغات و برگزاری مراسم خوب فراهم کرده بود.
       این در حالی است که به گفته منابع محلی امکان برگزاری جلسات مشابه برای اصلاح طلب ها و نیروهای نزدیک به دولت به ندرت وجود دارد و سال گذشته حتی سخنرانی استاندار مازندران در آمل از سوی گروه فشار متوقف شد.

       این همراهی تا به آنجا بود که حتی بسیاری از مسوولان شهرستان بابل از جمله فرماندار و معاون استانداری مازندران در این مراسم، حضور داشتند.

       یک منبع مطلع به انتخاب گفته است: بجز مقامات مختلف فرمانداری، برخی فرمانداران و بخشداران که از دوره احمدی نژاد همچنان مشغول فعالیت هستند، در جلسه خصوصی با احمدی نژاد شرکت کردند.

       سایت خبری مازندنومه هم در گزارشی به این مساله پرداخته و در بخشی از گزارش خود نوشته است: جدا از مسئله تبلیغات گسترده در سطح شهر، حضور فرماندار بابل و نماینده عالی دولت تدبیر و امید در این شهرستان در مجلس سخنرانی رییس جمهوری سابق و شنیدن شعارهای ضد دولت و تکه پرانی های احمدی نژاد خطاب به دولت یازدهم، تعجب برانگیز بود.

       • يکشنبه 13 ارديبهشت 1394-14:36

        میزبان مراسم عده ای از مدیران مطرود دولت احمدی نژاد-رحیمی بودند و هیچ یک از گروههای اصولگرا،راست، انصار حزب الله و یا رزمنده بابل و حومه، دعوت کننده و میزبان مراسم نبودند و حتی ترجیح دادند در این مراسم حاضر نشوند. به هر حال چه خوب شد که دو نماینده بابل با حضور خود در این مراسم از عُلقه باندی و گروهی خود رونمایی کردند.

        • تهروني ريكاپاسخ به این دیدگاه 12 2
         يکشنبه 13 ارديبهشت 1394-14:23

         (رییس جمهوری سابق:
         با دوتا آبگوشت خوردن قضیه حل نمی شود)
         آقاي محترم آبو بريز اونجات كه ميسوزه خخخخخخخخخخخخخ

         • يکشنبه 13 ارديبهشت 1394-11:56

          کافی ست متن کامل سخنان احمدی نژاد را بخوانید تا متوجه شوید مازند نومه و خبرنگارش چه دروغ گوهایی هستند. و چگونه خبر را تحریف میکنند و اسم خود را گذاشته اند اصلاح طلب و طرفدار جامعه مدنی. دروغ مازند نومه را که متوجه شدید آن گاه متوجه خواهید شد که چرا به اینا میگن دولت راستگویان.

          • يکشنبه 13 ارديبهشت 1394-13:23

           پاسخ صریح دفتر دکتر احمدی عضو شورای انقلاب فرهنگی به احمدی نژاد:
           ...
           جوابیه دفتر آقای احمدی
           در پی انتشار گزارش "هتاکی مجدد عضو فرتوت شورای عالی انقلاب فرهنگی به دکتر احمدی نژاد" دفتر حجت الاسلام والمسلمین احمدی جوابیه ای به دولت بهار ارسال کرد که متن آن به شرح زیر است:

           مدیر محترم سایت خبری دولت بهار
           با سلام و احترام،
           «عنوان عضو فرتوت شورای عالی انقلاب فرهنگی» در سایت شما به سمع آقای دکتر احمدی رسید، خندیدند و گفتند به دوستان بگویید: مگر قرار است مادر هوگو چاوز را بغل کنم یا با او ازدواج کنم که فرتوت بودن مشکلی ایجاد کند؟!
           با احترام - رئیس دفتر ریاست «سمت»

          • بهار نارنج پاسخ به این دیدگاه 2 1
           يکشنبه 13 ارديبهشت 1394-13:7

           احمدی نژادبعد از سخنرانی رفت تو خیابانها بهار نارنج بچیند ...

          • يکشنبه 13 ارديبهشت 1394-10:57

           آقاي بخشي دروغگو
           من خودم موقع ورود ديدمت كجا لب تاب دستت بود؟موقع برگشتم ديدمت سرميدون منتظر ماشين خطي بودي/بس كن برادر .تقوات كجارفت

           • يکشنبه 13 ارديبهشت 1394-11:20

            آقای محمدی، خودت را کنترل کن برادر! آقای بخشی خبرنگار مازندنومه در بابل نیست. در این مراسم لب تاپ بابک ابهرزاد، خبرنگار و عکاس مازندنومه در بابل را به سرقت بردند. دروغگو همانی است که 8 سال مردم را سرکار گذاشت آقای عزیز.

           • يکشنبه 13 ارديبهشت 1394-10:38

            بابل یکی از شهر های مهم مازندران و چشم و چراغ مازندران است... دوست عزیزی که نوشتی بابل روستا هست... من مطمئنم در صدد تفرقه هستی.... دست از این کار ها بردارید.. جنگ شهر ها منسوخ شده است... گذشته و نام بابل هر چه بود مهم اینست که امروز وزنه مهمی در مازندران است... البته حضور فرماندار در مراسم احمدی نژاد باید بررسی شود... به امید اتحاد و پیشرفت همه شهر های مازندران

            • شنبه 19 ارديبهشت 1394-20:55

             باند زخم درون شکم بیمارجه معلومه وزنه سنگینی هستینی

            • فیس بوک مازندنومه15پاسخ به این دیدگاه 5 1
             يکشنبه 13 ارديبهشت 1394-9:46

             اصلن چرا خبرش را درز میدین و نشرش میدین خیلی از مردم استان خبر نداشتن من در عجبم از عدهای که همچنان سینه چاک ایشانند ولش کنین ما تازه داریم ذهن خودمان را باک میکنیم

             • يکشنبه 13 ارديبهشت 1394-8:22

              با سلام.بابل روستایی بیش نیست. اسناد و مدارک موجود است.

              • يکشنبه 13 ارديبهشت 1394-16:37

               ...
               واقعا برای کسایی که تو این مراسم شرکت کردند متاسفم

              • يکشنبه 13 ارديبهشت 1394-7:41

               ...و ... پاسخگو باشيد لطفا

               • فیس بوک مازندنومه14پاسخ به این دیدگاه 9 3
                يکشنبه 13 ارديبهشت 1394-0:56

                بابای من سی سال تو راه آهن جون کند این آقا با زد وبند راه آهن بخشیشو داد به امیر منصور آریا کسی میدونه اون پول میلیاردی اختلاس از کجا اومد؟ بابامو امسال باباهام بازنشسته شدن پولی که باید بهشون داده میشد برای بازنشستگیش تو شکم خانواده آریا وامسال اریاهاست

                • فیس بوک مازندنومه13پاسخ به این دیدگاه 6 2
                 يکشنبه 13 ارديبهشت 1394-0:55

                 این نیاز که... بیش نیست بنرهاشو تو ایام و مناسبتهای مختلف ببینید میخواد تبریک بگه روز عید رو تو بنرش عکسشو میاره آخه مرد تو مثلا قانونگذار این مملکتی اینقدر یعنی مردم هالوان بلا نسبت منطورتو نمیفهمن میخوای تبلیغ خودتو بکنی بنر با عکس خودت میزنی زیرش مینویسی جمعی از مردم کدوم مردم همش کار ستاد خودته

                 • فیس بوک مازندنومه-12پاسخ به این دیدگاه 2 3
                  يکشنبه 13 ارديبهشت 1394-0:54

                  حزب به اون معنای واقعی وجود نداره. بسیاری از دوستان، دلشون با ستاد روحانی بود، اما در ستادهای رفقای شبیه قطعی سینه میزدن. هنوز مرد در سیاست ایران شوخیه بی مزه است!!
                  این مرد رو هم که خدا زده ، دیگه ما چرا از این اومدن و رفتنهاش ناراحت باشیم

                  • فیس بوک مازندنومه11پاسخ به این دیدگاه 8 4
                   يکشنبه 13 ارديبهشت 1394-0:54

                   اگه بهرام سعادتی(استاندار سابق گیلان) زمینه را برای آمدن احمدی نژاد به شهر بابل، فراهم میکنه یا عیسی هاشمی( معاون سابق عمرانی استاندار) مسئولیت پذیرایی ازاین فرد را برعهده میگیره، حرفی نیست. آنها همپالگی همند اما نیازآذری(باصطلاح نماینده مردم) چرا با احمدی نژاد، شریک دزد قافله (یعنی محمدرضا رحیمی) همراهی میکنه؟ مگه نمی بینه که این مرد چه ویرانه ای رو به روحانی تحویل داده؟ مگه گوشش سنگینه ونمی شنوه که هرروز فهرست تازه ای ازدزدیهای میلیاردی اعوان وانصار احمدی نژاد منتشر میشه؟ ....؟ نیاز باید به مردم جواب بده!

                   • يکشنبه 13 ارديبهشت 1394-0:36

                    شرکت فرمانداردر این سخنرانی با هدف مدیریت امنیتی مراسم بوده است نه در تایید رییس جمهور . حاج آقا ناصری دیگر نماینده بابل هم تو سخنرانی بود.

                    • يکشنبه 13 ارديبهشت 1394-7:54

                     شرکت ناصری در جلسه احمدی نژادیها مهم نیست، او وابسته به همین جریان است. نیاز که خود را مستقل می داند در جلسه تبلیغاتی محمود چه میکرد؟ چرا نیاز به جلسات اصلاح طلبان نی رود اگر می گوید سیاسی نیست و مستقل هست؟ خطای راهبردی نیاز آشکار شد و از محبوبیت او کم شد. نیاز برای حادثه ماهان نماینده می فرستد بیمارستان و خودش نمیروداما اینجا خود شرکت می کند! یعنی مرگ 12 انسان برایش کمتر از سخنرانی محمود ارزش دارد! واحسرتا!

                    • شنبه 12 ارديبهشت 1394-21:37

                     با این دعوت به شعور مردم مازندران خصوصا بابل توهین بزرگی شد .

                     • آزاده جانباز هشت سال دفاع مقدسپاسخ به این دیدگاه 6 17
                      شنبه 12 ارديبهشت 1394-18:42

                      جناب مدیر مسئول سایت مازند نومه،چشم شما با حضور این جمعیت عظیم و انبوه که به استقبال،این بزرگ مرد آمده بودند،روشن نگردید،و درس عبرتی برایتان نشد،چرا ناحقانه مطالب یکسری از عوامل بی خرد و بی عقل را در کامنت قرار میدهی،ولی از مطالب ارسالی موافقان تفره میروی،و سانسور میکنی،کمی از خدا بترسید،و به فکر روز عقبا بوده باشید.....

                      • جانباز بی نام و نشانپاسخ به این دیدگاه 0 1
                       يکشنبه 13 ارديبهشت 1394-13:4

                       حق با شماست از جیب دیگران بریده به خورد امثال مثل شما داده راستی چرا اسمت را ننوشتی بینیم جانباز چی هستی الان این دوره زمانه همه ادعای جانبازی می کنند جانباز اصلی اون که جراحت جنگ برداشته اصلا دنبال این قصیه نرفته تا از حقوق جانبازی استفاده کنه من خودم اگر جانبازی ام را می گرفتم بالای 40در صد می گرفتم ولی از ابتدا نیت نداشتم خودم را جانباز معرفی کنم چون وقتی برای هدف و اعتلای توحید اعتقاد بر حفظ میهن جنگیدم دیگر لازم نیست مدعی شوم اگر اجری هست خدا به من می دهد واگر نیست وظیفه ام را انجام داده ام الان هم نگران نیستم که از کاری که وظیفه ام بوده و انجام داده ام و زخمی بر پیکر دارم به رخ دیگران بکشم

                      • شنبه 12 ارديبهشت 1394-17:52

                       حالم دارد بهم می خورد از عدالت عدالت گفتن ایشان . به قول علامه محمدرضا حکیمی اندیشمند بزرگ ، عدالت این آقایان از الف است نه از عین ( ادالت نه عدالت )

                       • شنبه 12 ارديبهشت 1394-17:48

                        چرا میگین رییس جمهور سابق ؟
                        کجای صندوقهای رأی مال ایشون بود تا رییس جمهور بشود ؟ ایشون رییس دولت خودش بود نه رییس جمهور مردم و لا غیر .

                        • شنبه 12 ارديبهشت 1394-17:44

                         در دوره ریاست تو در دولت ، رییس جمهور قبل از خودت را میذاشتی بیاد در بابل حرف بزنه ؟

                         • شنبه 12 ارديبهشت 1394-15:54

                          من به اسم احمدی نژاد آلرژی دارم.

                          • فیس بوک مازندنومه10پاسخ به این دیدگاه 13 4
                           شنبه 12 ارديبهشت 1394-15:8

                           متاسفانه فرماندار بقای خودش رو به حمایت ...می دونه و تحت فرمان اونه ...

                           • سوادکوهیپاسخ به این دیدگاه 17 4
                            شنبه 12 ارديبهشت 1394-17:22

                            همین آقا هشت سال به مردم خیانت کرد رحیمی بابک زنجانی و غیر ذالک را پدید آورد اگر آمریکا داعش را پدید آورد این مرد دنیایی دزد و دغل و چپاولگر بیت المال را ایجاد و پرورش داد مازند نومه هم خیلی از سخنانش را آب و تاب داد
                            او بنام هیاتی ها از دولتی سر بیرون آورد این انسان دزدپرور که در روز آخر ریاست جمهوری در حالی که روز تنفیذ حک دکتر روحانی بود مجوز برداشت از بانگ به مبلغ 16 ملیارد تومان را داد ه است او هنوز بواسطه عناصر دخیل دست از بیت المال بر نمی دارد
                            احمدی نژاد یک ... است
                            او کسی است که سیب زمینی ها پس مانده برگشت داده سمی را برای اینکه خراب نشود به خورد مردم داد تا رای بیاورد
                            اینها در سراسر استان مازندران تبلیغات کردند بنر چاپ کرده اند هزینه های چاپ بنر را چه کسی پرداخت کرده است چه کسی توانسته این همه پول و ماشین در سطح استان را ه بیاندازد تا تبلیغات کند از نور و چمستان و چالوس تا باسر و محمود آباد تا گلوگاه و بهشهر تبلیغات روی هر تیر برق و اتوبان و چهاراه دیده می شد
                            برای مازندرانی ها و همه آنهایی که در این احتماع جمع شدند و شعار ضد دولتی دادند متاسفم

                           • فیس بوک مازندنومه9پاسخ به این دیدگاه 17 3
                            شنبه 12 ارديبهشت 1394-15:4

                            چرا بابل/ پیشرفت ساری رو حس نکردیم ما ؟ چون شهردارش و فرماندارش با هم هم جهت و همسو هستن شعارشون اول مردمه نه سیاست / فقط ادعای بزرگی رو تو ... داریم همین.... بابل پیشرفت نمیکنه مگر اینکه دست از این شو ها برداره/ خب احمدی نژاد چیکارست؟ چه پست اجرایی دارن ایشون؟اگر به آزاد اندیشیه میذارن زیبا کلام صحبت کنه؟

                            • فیس بوک مازندنومه8پاسخ به این دیدگاه 10 4
                             شنبه 12 ارديبهشت 1394-15:2

                             فرماندار تو مراسمی که علیه دولتش حرف زده میشه نبایس حضور پیدا میکرد / مع الوصف وا اسفا که هنوز درگیره کش تومبونیم... جریان ساز شدن به چه قیمتی ...

                             • فیس بوک مازندنومه7پاسخ به این دیدگاه 10 4
                              شنبه 12 ارديبهشت 1394-15:1

                              آخه جناب نیازمند رای / زندگی به هر سوی چرا

                              • فیس بوک مازندنومه6پاسخ به این دیدگاه 10 2
                               شنبه 12 ارديبهشت 1394-15:1

                               همینه که پیشرفت نمیکنیم

                               • فیس بوک مازندنومه5پاسخ به این دیدگاه 10 4
                                شنبه 12 ارديبهشت 1394-15:0

                                مدیران قبلی برا کاسه ... اومده بودن

                                • فیس بوک مازندنومه4پاسخ به این دیدگاه 13 4
                                 شنبه 12 ارديبهشت 1394-15:0

                                 بدتر از همه حضور آقای نیازآذری نماینده شهر بود

                                 • فیس بوک مازندنومه3پاسخ به این دیدگاه 12 3
                                  شنبه 12 ارديبهشت 1394-14:59

                                  وا اسفا برا شهرمووون/ فرماندارمون میره تو مجلسی که به دولتش توهین میشه/ کاش دیروز ترافیک شهر رو تو اون منطقه میدید/ برادر... مداح عزیز چرا سیاستو قاطی دین میکنی اووونم سیاستی که همش دروغ بود و جفا

                                  • فیس بوک مازندنومه2پاسخ به این دیدگاه 13 4
                                   شنبه 12 ارديبهشت 1394-14:59

                                   متاسفم برای شهرمون

                                   • فیس بوک مازندنومه1پاسخ به این دیدگاه 16 3
                                    شنبه 12 ارديبهشت 1394-14:58

                                    یک مشت ...مثل خودش این جور مراسمات را تشکیل میدهند تا کیسه ی خودشونو پر کنند! نه این احمدی نژاد نه اونایی که اینو آوردن تو این شهر هیچ کدوم جایی در بین مردم ندارند! شک ندارم که این شخص دو دقیقه نمیتونه در مقابله و مناظره با دکتر سروش دوام بیاره،البته با تهمت و با لجن پراکنی شاید!!!

                                    • شنبه 12 ارديبهشت 1394-14:30

                                     ... با اون ادبیاتش خجالتم نمیکشه !

                                     • از بابل شهربهارنارنجپاسخ به این دیدگاه 15 2
                                      شنبه 12 ارديبهشت 1394-14:13

                                      حیف هوای عطرآگین و اردیبهشتی شهرمون

                                      • شنبه 12 ارديبهشت 1394-13:19

                                       خبر نگار مازند نومه لب تاپ خودش را نمی تونه نگه داره ، واقعاَ می تونه اخبار را منقل کننه ؟؟؟؟

                                       • شنبه 12 ارديبهشت 1394-15:6

                                        احمدی نژاد رییس مختلسان و دزدهایی بود که الان تو دادگاه و زندان اند.دزدی لب تاپ عادیه تو نگاه اینها

                                        • شنبه 12 ارديبهشت 1394-18:9

                                         شما هنگام رفتن، ایشان را می گشتید شاید توماشینش پیدا می شد

                                         • يکشنبه 13 ارديبهشت 1394-2:20

                                          صد امتیاز احتمالا بچه های خود احمدی نژاد بردن آخه سایت راه انداختن دولت بهار...


                                       ©2013 APG.ir