تعداد بازدید: 6256

توصیه به دیگران 6

شنبه 12 ارديبهشت 1394-22:27

فرماندار دولت تدبیر در میتینگ احمدی نژاد چه می کرد؟

  پس از 7 تماس ناموفق و پاسخگو نبودن فرماندار بابل، رجب ملایی به تلفنش پاسخ داد و گفت: «من تلفنی جواب نمی دهم.»


 مازندنومه؛ سرویس سیاسی، رضاشریعتی: پس از چند روز تبلیغات وسیع در شهرهای مختلف استان به ویژه بابل، جمعه شب سخنرانی رییس جمهوری سابق در مقبره سعیدالعلمای بابل برگزار شد.

  مانور تبلیغاتی محمود احمدی نژاد در حالی در کمال آرامش برگزار شد که امکان برگزاری جلسات مشابه برای اصلاح طلب ها و نیروهای نزدیک به دولت به ندرت وجود دارد و سال گذشته حتی سخنرانی استاندار مازندران در آمل از سوی گروه فشار متوقف شد.

جدا از این مسئله، حضور فرماندار بابل و نماینده عالی دولت تدبیر و امید در این شهرستان در مجلس سخنرانی رییس جمهوری سابق و شنیدن شعارهای ضد دولت و تکه پرانی های احمدی نژاد خطاب به دولت یازدهم، تعجب برانگیز بود.

امروز با رجب ملایی رییسی -فرماندار بابل- ارتباط تلفنی برقرار کردیم تا دو پرسش از او داشته باشیم؛ نخست این که در مجلس وعظ احمدی نژاد چه می کرد و دوم این که آیا میتینگ رییس جمهوری سابق مجوز داشت یا نه؟

  چند بار زنگ زدم و فرماندار پاسخ نداد، ناگزیر پیامک فرستادم و خودم را معرفی کردم.

  پس از 7 تماس ناموفق ملایی به تلفنش پاسخ داد و گفت: «من تلفنی جواب نمی دهم.»

آقای فرماندار انگار می خواست درباره مذاکرات فوق سری هسته ای یا مسایل امنیتی مهم صحبت کند  که می گفت تلفنی پاسخ نمی دهم! دوباره سئوال هایم را مطرح کردم که فرماندار دولت تدبیر و امید همان جمله را تکرار کرد: «تلفنی جواب نمی دهم، حضوری تشریف بیاورید در خدمت شما هستم.»

ناگزیر تلفن را قطع می کنم. حالا تعجب نمی کنم که چنین فرمانداران غیرپاسخگو و بی مسئولیتی، باید هم در جلسه مخالفان دولت شرکت کنند. آیا اگر چنین جلسه ای از سوی اصلاح طلبان و منسوبان دولت در بابل نیز برگزار شود، جناب فرماندار شائق است در آن ها حضور یابد؟!

رجب ملایی رییسی از جمله مدیران دولت یازدهم در استان است که کم ترین ارتباط را با خبرنگارها دارد و ما چند بار مجبور شدیم برای دعوت شدن خبرنگارمان در بابل به جلسات فرمانداری و سایر برنامه های این شهرستان دست به دامان استانداری مازندران شویم.

جناب یونسی رستمی و برخی فرماندارهای استان، ارتباط خوبی با رسانه ها دارند و خود معاون سیاسی، همواره به صورت حضوری یا تلفنی پاسخگوی سئوال های خبرنگاران بوده است.

نمی دانیم مشکل در کجاست؟ روابط عمومی هایی از جنس احمدی نژاد یا فرماندارانی که به سیاست های دولت گذشته سمپاتی دارند.

دو سئوال ما هم چنان بی پاسخ مانده است: 1- فرماندار دولت تدبیر در میتینگ احمدی نژاد چه می کرد؟ 2- آیا این مراسم مجوز داشت یا نه؟ امیدواریم مسئولی بیاید و به جای فرماندار بابل پاسخ دهد.

 


 • دوشنبه 14 ارديبهشت 1394-8:12

  ایرانیان محترم، سوال کردن از کجا اوردی و یا سیاستتان بابت این رفتار چه بود نه تنها حق یک روزنامه نگا یا خبرنگار است بلکه حق هر ایرانی می باشد این فرهنگ باید زنده بماند تا هر مسیولی خود موظف به پاسخگویی بداند.

  • بازنشستهپاسخ به این دیدگاه 9 1
   دوشنبه 14 ارديبهشت 1394-2:38

   به نام خدا
   سوالی است در ذهنم که در چند روز اخیر بصورت مداوم متواتر شده است. در زمستان سال 92 زمانیکه معارفه مهندس مولایی به عنوان معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل بود، گروهی از فعالین سیاسی تندروی بابل طبق بیانیه ای خواستار تجدید نظر در مورد انتخاب فرماندار جدید شهرستان ولایی بابل بودند. این گروه فرماندار جدید را وابسته به جریان فتنه سال 88 دانسته و در صورت عدم تجدید نظر تهدید به برگزاری اعتراض خیابانی در مقابل فرمانداری در روز معارفه نمودند. در روز معارفه به تهدید خود جامع عمل پوشاندند ولی نتوانستند بیش از 5 نفر را با خود همراه کنند. سوال بنده این می باشد که در آن زمان که مهندس مولایی در زیر آن همه هجمه قرار داشتند نویسنده ی این مقاله و مقاله های دیگر که این همه به دولت و مدیران اصلاح طلب علاقه نشان می دهند، با توجه به اینکه مهندس مولایی از اعضای ستاد روحانی در مازندران بودند چه دفاعی از ایشان نمودند؟ چه شده است که رگ غیرتشان در این روز ها بالا آمده است؟ چه اتفاقی افتاده است. این روز ها همین افرادی که از عبور از مقابل ستاد روحانی در سال 92 واهمه داشتند سینه چاک دولت شده اند.

   • حامی دولتپاسخ به این دیدگاه 1 10
    دوشنبه 14 ارديبهشت 1394-0:2

    جای بسی سوال است : آقای مهدوی فرماندار سابق بابل که از منصوبین دولت دهم بود در مراسم حاضر نشد اما آقای ملایی که نماینده دولت تدبیر و امید است به استقبال ایشان رفته و در مراسم هم حاضر شده و حتی ایشان را تا آمل بدرقه هم کرده است...... لازم به ذکر است سخنرانی احمدی نژاد کاملا سیاسی بوده و از آن بدتر مداحی کاملا سیاسی ..... بوده است. دلیل این رفتار آقای ملایی ترس از هواداران احمدی نژاد در بابل بوده است

    • میثم حیدریپاسخ به این دیدگاه 2 0
     يکشنبه 21 تير 1394-16:39

     لطفا ندانسته قضاوت نکنید.آقای ملایی بخاطر فشار استاندار و معاون سیاسی استاندار راهی اون جلسه شد

    • فیس بوک مازندنومه2پاسخ به این دیدگاه 2 6
     يکشنبه 13 ارديبهشت 1394-23:6

     سر ونه یک کرباسند..البت عاقلان بهتر دانند..

     • فیس بوک مازندنومه1پاسخ به این دیدگاه 1 6
      يکشنبه 13 ارديبهشت 1394-23:5

      دولت روحانی فقط تغییرات در سطح وزیر و وزرا بوده.. بقیه ته مونده های دولت قبلی هستند.

      • دوشنبه 14 ارديبهشت 1394-1:29

       ملایی که 5 سال پیش حکم شهردار شدنش رو استاندار احمدی نژاد امضا نکرد و پارسال موقع معارفه اش هم طرفداران جلیلی الم شنگه به راه انداختن.
       پارسال از سران فتنه به حساب می آمد امسال شده طرفدار احمدی نژاد!!
       بابا به زور فرستادنش پیش احمدی نژاد.

      • يکشنبه 13 ارديبهشت 1394-22:43

       حسین نیازآذری به دلیل عدم درایت و حضور در ستاد دکتر ولایتی قبلا خودکشی سیاسی کرد ولی با حضورش در جلسه محمود احمدی نژاد خودسوزی کرد!!!

      • يکشنبه 13 ارديبهشت 1394-19:43

       اینکه چه کسی ودر کدام سخرانی شرکت داشته باشد نه ایراد است ونه مهم . اما این ایراد باید بر طرف شود که همه جناح ها حتی اگر در اقلیت محض قرار داشته باشند باید فرصت اظهار نظر داشته باشند چه رسد به سخنرانی استاندار . همه ی ما باید بکوشیم تا جلوی کج راهه ها و کج روی ها را بگیریم و به همدیگر فرصت دهیم تا همه صداها شنیده شود

       • اصلاح طلبپاسخ به این دیدگاه 8 0
        دوشنبه 14 ارديبهشت 1394-1:31

        خوب باید از یه جا شروع بشه. به نظرم مجموعه وزارت کشور و استانداری با فرستادن فرماندار کار پسندیده ای کرده است.

       • یکی از شما!پاسخ به این دیدگاه 2 4
        يکشنبه 13 ارديبهشت 1394-18:22

        جناب فلاح ؛ دو کلمه هم از شما بشنویم!

        • خواننده ی مازندنومهپاسخ به این دیدگاه 15 1
         يکشنبه 13 ارديبهشت 1394-17:22

         "تلفنی جواب نمی دهم، حضوری تشریف بیاورید در خدمت شما هستم"
         فرماندار موادبانه میگه حضوری تشریف بیار خدمت شما هستم به خبرنگاره بر می خوره. مازندنومه این خبرنگار رو از کجا گرفتی؟ یه کلاس توجیهی واسش بزاری ید نیستا.

         • يکشنبه 13 ارديبهشت 1394-15:7

          7 بار زنگ زدی شاید تو جلسه بود نمی تونست حرف بزنه آدم باهوش!

          • يکشنبه 13 ارديبهشت 1394-15:15

           گیریم جلسه بود که نبود، چون وقتی اس ام اس خبرنگار رو دید جواب داد. خب از جلسه که اومد بیرون و به تلفن جواب داد چی گفت؟ چرا توضیح درست و حسابی نداد؟! آقایه حرفی بزن مرغ مرده خنده اش نگیره دیگه.

          • يکشنبه 13 ارديبهشت 1394-14:46

           به هر حال رجب ملایی نمی تونه قوی تر از استانداری چون فلاح ظاهر بشه . این آقایون می خواهند همه طرف رو داشته باشند. به این آقایون میگویند مدیران پیمانکاری که با هر دولتی در ظاهر همراهی میکنند ولی فقط به دنبال منافع خود هستند و اصلن براشون فرقی نمیکنه که در دولت احمدی نژاد-رحیمـی حضور داشته باشند یا دولت روحانی.

           • يکشنبه 13 ارديبهشت 1394-14:35

            واقعا تاسف داره که هنوز مدیران احمدی نژادی بر سر کار هستند.
            ضمنا باید گفت حسین نیازآذری نماینده بابل هم توی این میتینگ احمدی نژادی حضور داشت.
            البته با این کار خودکشی سیاسی کرد و باید با نمایندگی دوره بعد خداحافظی کنه

            • مازندرانیپاسخ به این دیدگاه 14 13
             يکشنبه 13 ارديبهشت 1394-13:41

             آقا رضا شریعتی باصطلاح خبرنگار مازند نومه مزید اطلاع و روشن شدن ذهن خوانندگان عزیز،عرض کرده باشم،لطفا به این سئوال پاسخ دهید،اولا پاسخ دهید،مگر جنابعالی داروقه شهر هستی،که جناب فرماندار که میبایست، برای شرکت در برنامه ها از تو کسب تکلیف نماید،ثانیا،مثل اینکه فراموش کردی،که بقول خودت یک خبرنگار هستی،برای چه پای خودت را فراتر از گلیم خود دراز میکنی،و حرفها و سئوالات بی مورد بعمل میآوری، و نماینده ارشد دولت در شهرستان را زیر سئوال میبری،مگر این استان مسئول و صاحب ندارد،که الف بچه ایی مثل،فکر و ذهن مدیر شهرستان را بخودش مشغول می نماید

             • يکشنبه 13 ارديبهشت 1394-15:36

              آقای احمدی نژادی مازندرانی
              هشت سال عقب ماندگی و انزوا و بدبختی و فساد و رانت و رشوه و اختلاس کافی نبود که مدیران دولت باز هم در میتینگ های آن دولت پاکدست! حضور یابند

              • يکشنبه 13 ارديبهشت 1394-15:6

               آقای شریعتی فکر میکنه که فرماندار بیکاره هر وقت زنگ زد باید جواب بده. چند هزار خبرنگار داریم اگه هر کدوم مثل تو فکر کنند که نمیشه. شما وقت می گرفتی حضوری از فرماندار مصاحبه می کردی بچه جون.

               • دوشنبه 14 ارديبهشت 1394-0:10

                آقا یا خان محترم شما که خودتو روشن فکر میدونی این طرز حرف زدن اصلا صحیح نیست لطفا ادب را رعایت نموده و بعد اظهار نظر نمایید

                • يکشنبه 13 ارديبهشت 1394-15:17

                 راست میگی تو. فرماندار بیکار نیست، چون میره تو جلسات مخالفان دولت شرکت میکنه وقتش پره! چطور فرماندارواسه احمدی نژاد وقت داره اما برای افکار عمومی سرش شلوغه؟!

                 • دوشنبه 14 ارديبهشت 1394-13:30

                  مهندس ملایی بسیار پرتلاش می باشند و تکه پراکنی شما نشان از ضعف خود تان است.

                • يکشنبه 13 ارديبهشت 1394-14:37

                 آقا یا خانم مازندرانی اینجا مازند نومه اس. با لحن استبدادی صحبت نکن لطفا.
                 اولا رسانه ها در قالب قانون آزادند
                 دوما این خبرنگار عزیز هیچ کار غیر قانونی نکرده.
                 سوما زمان این جور حرفا و ترسوندن ها تموم شده.
                 لطفا بچه نترسونید

                • يکشنبه 13 ارديبهشت 1394-13:28

                 اینکه چه کسانی مجوز برگزاری این میتینگ انتخاباتی را دادند اهمیت ویژه ای دارد و نشان میدهد مدیران استان به دولت پایبند نیستند /...
                 جای تاسف دارد برای معاونت سیاسی استان

                 • يکشنبه 13 ارديبهشت 1394-15:9

                  خوب که چی با چماق برخورد می کردند!! اونوقت فرق اصلاح طلبان با احمدی نژادیها چیه؟!

                 • همولايتيپاسخ به این دیدگاه 2 6
                  يکشنبه 13 ارديبهشت 1394-10:58

                  به نظر من ... بعد بركنارش كنيد آخه شما نه اينكه كاملاً انتقاد پذير هستيد غير اينكار بكنيد مردم يه وقت گمان بد مي كنند

                  • يکشنبه 13 ارديبهشت 1394-15:12

                   همولایتی
                   احمدی نژاد عضو مجمع تشخیص مصلحت نظامه. مجوز هم داشتند. حضور فرماندار هم که با تصمیم وزارت کشور شکل می گیره. مهندس مولایی از مغضوبین زمانه احمدی نژاد بود چرا باید به میل خودش شرکت می کرد؟

                   • يکشنبه 13 ارديبهشت 1394-12:56

                    پای استدلالیون چوبین بود
                    پای چوبین سخت بی تمکین بود
                    این فرماندار اصالتا سوادکوهی و اهل لفور می باشه شمنا اگر فرماندار حضور نداشته بود ممکن بود مشکلاتی پیش می آمد .عدا برای پاسخگویی با مشکل مواجه می شد حضور فرماندار ضروری بود چون از نزدیک نظاره گر اوضاع بود بعنوان ریس شورای تامین شهر
                    خوب این بنده خدا آمد سخنرانی کرد ایشان هم یکی از حاضرین بودند مسئله جناح بندی نیست تعامل و تدبیر یعنی تعامل با مخالف و شنیدن صدای مقابل
                    دکتر روحانی هم شعارش اعتدال بود تدبیر و امید بود مگر ایشان برای حاج محمود دست گل بردند ؟
                    چرا از امام جمعه نمی گویید که پیشاپیش به استقبال رفت
                    حلا مازند نومه تب لت شان را برده اند یک کمی عصبانی هست
                    مهم این هست که بگردید صحنه گردان این متینگ چه کسانی بودند که هزینه های هنگفتی کرده اند و بنام هیت تمام شد مگر هیت چقدر پشتوانه مالی داره حتما رحیم مشایی داده یا بابک زنجانی
                    مهم حضور افراد نیست باید از علت پی به معلول برد

                    • يکشنبه 13 ارديبهشت 1394-14:19

                     آقای لفوری، چون فرماندار لفوری و بچه محل شما است چشم بسته باید ازش حمایت کنی؟ او خبط کرده. نباید به جلسه تبلیغاتی احمدی نژاد می رفت. هیچ بهانه ای قابل قبول نیست. ملایی از جمعه به جرگه مخالفان دولت پیوسته و باید برکنار شود.

                     • دوشنبه 14 ارديبهشت 1394-13:42

                      از شما که ادعای اصلاح طلبی و دموکراسی دارید این حرفها بعیده ؟ شما می گفتین زنده باد مخالف من !!!! واقعا ازحرف تا عمل چه فاصله ای است؟؟؟

                      • يکشنبه 13 ارديبهشت 1394-15:18

                       سوادکوهی خان مگر می شود بدون نظر وزارت کشور شرکت کرده باشه؟ مهندس ملایی در شورای شهر قبل با گرفتن 7 رای از تمام اعضای شورای شهر بابل برای شهردار شدن، حکم خود را نتوانست از استاندار احمدی نژاد یگیره و اونم به خاطر طرفداری ار هاشمی بوده. به این زودی که یادش نرفته! حتماً وزارت کشور دستور داده

                    • شیخ صفر قاسمی - رامسرپاسخ به این دیدگاه 6 12
                     يکشنبه 13 ارديبهشت 1394-10:56

                     فرماندار مگه مأمور انتظامی است که باید برای حفظ امنیت متینگ در مراسم حضور داشته باشد. این فرماندار و هر کسی به او اجازه حضور در این مراسم را داده است صلاحیت لازم را جهت ادامه همکاری با دولت تدبیر و امید ندارند. فکر کنم در آینده مراسم استقبال با حضور مقامات استانی برای جناب احمدی نژاد ترتیب خواهند داد

                     • يکشنبه 13 ارديبهشت 1394-17:5

                      بی سواد، فرماندار رئیس شورای تامینه. یعنی رییس نیروی انتظامیه.

                      • يکشنبه 13 ارديبهشت 1394-14:2

                       وقتی از بالا دستور می دهند چه انتظاری دارید.

                      • يکشنبه 13 ارديبهشت 1394-10:12

                       ضعیف ترین استاندار مازندران باید هم ضعیفترین فرمانداران را داشته باشد... مخصوصا در بابل که مشهور به تندروی هست...

                       • يکشنبه 13 ارديبهشت 1394-17:17

                        نظرت چیه تو رو کنن استاندار! بعضی ها دست چپ و راست شونو از هم تشخیص نمی دند میگن استاندار ضعیفه.

                       • يکشنبه 13 ارديبهشت 1394-0:42

                        جناب شریعتی : فرماندار به عنوان رییس شورای تامین شهرستان و با هدف حفظ نظم مراسم قطعا با اجازه مقامات مافوق شرکت کرده است. مگه میشه بدون مجوز و هماهنگی با مسوولین شهری رییس جمهور سابق و شخصی چون آقای احمدی نژاد بیاد سخنرانی بکنه. البته ضعف مدیریت سیاسی استان در فضا ندادن به طرفداران دولت داستان پرغصه ای دیگری است.

                        • دوشنبه 14 ارديبهشت 1394-12:9

                         منصف خان
                         آقای فرماندار خیلی ویژه، موشک S300 هست که می خواست با حضورش تامین امنیت کنه؟!!!!

                         • لبخند معنادارپاسخ به این دیدگاه 3 6
                          يکشنبه 13 ارديبهشت 1394-14:17

                          آقای منصف، یعنی فرماندار به پیشوازاحمدی نژاد نمی رفت نظم برقرار نمیشد؟ مگر ناظم مدرسه است؟ ایشان باید برنامه را مدیریت میکردند نه اینکه برود در سخنرانی رییس جمهور امتحان پس داده قبلی شرکت میکرد. همه اینها یعنی اینکه فرماندار یک نیروی احمدی نژادی است و اشتباهی وارد سیستم دولت تدبیر شده. با این فرماندارهای احمدی نژادی نتیجه انتخابات بعدی از قبل مشخص است. در ساری و نوشهر هم همین مشکل راداریم

                          • يکشنبه 13 ارديبهشت 1394-7:42

                           برادر منصف، همین دو خط توضیح را فرماندار هم می تونست بده. در ضمن توجیه غیرعقلانیه که فرماندار به جهت ماموریتش در مراسم شرکت کرد. مگر فرماندار نماینده ندارد؟ چرا باید بالاترین مقام شهرستان برود در جلسه تبلیغاتی یک رییس جمهور سوخته؟!

                           • يکشنبه 13 ارديبهشت 1394-14:6

                            عاقل!!!!!!!!!!

                            • يکشنبه 13 ارديبهشت 1394-14:5

                             تو چی میگی!

                             • يکشنبه 13 ارديبهشت 1394-9:2

                              جامعه بی تعادل با مردم حزب باد. جامعه به اصطلاح کلنگی و اصطلاح به کار رفته در این پست ( رییس جمهور سوخته !). متاسفم که اصطلاح ولنگارانه آقای همایون کاتوزیان،(جامعه کلنگی ) جایی برای خود باز می کند .

                             • بهار نارنجپاسخ به این دیدگاه 8 3
                              يکشنبه 13 ارديبهشت 1394-1:22

                              بله درست می فرمایید. ایشون از ... اجازه حضور داشتند!

                              • قلندری جلودارپاسخ به این دیدگاه 2 3
                               دوشنبه 14 ارديبهشت 1394-0:15

                               جناب فرماندار بگویید چرا در شهرگتاب به بهانه نگرانی به اصطلاح نیرو های ارزشی اجازه برگزاری مراسم بزرگداشت نوشیروانی ان خیر بزرگ را نداد؟


                            ©2013 APG.ir