تعداد بازدید: 4990

توصیه به دیگران 1

چهارشنبه 6 آبان 1394-0:30

آیا مجید حسین زادگان معاون سیاسی و امنیتی استاندار مازندران می شود؟

شنیده های ما حاکی است مجید حسین زادگان -اصلاح طلب معروف ساروی و رییس کنونی فدراسیون ورزش های کارگری کشور- به زودی معاون سیاسی و امنیتی استاندار مازندران می شود/ شنیده شده فرماندار ساری نیز در شمول تغییرات قرار گرفته است.


مازندنومه، سرویس سیاسی: احمد حسین زادگان معروف به حاج مجید؛ متولد 1347، رییس بهزیستی ساری، معاون اجتماعی بهزیستی استان، فرماندار نوشهر و فرماندار مرکز استان در دوره اصلاحات.

گرایش اصلاح طلبی او بر کسی پوشیده نیست. از فعالان سیاسی موسوم به چپ در استان که در انتخابات سال 1392 برای انتخاب حسن روحانی بسیار کوشید.

او سال هاس هفته نامه قارن را در استان مدیریت می کند.

مدیریت باشگاه‌ ورزشی نوژن ساری، مدیرعامل باشگاه پیام ارتباطات و مازیران و عضویت در هیئت رئیسه فدراسیون کشتی کشور از سوابق ورزشی حسین زادگان است.

حاج حبیب -برادرِ حاج مجید- مدیرکل ورزش و جوانان مازندران است و او خود خردادماه سال گذشته رییس فدراسیون ورزش های کارگری کشور شد و جای مصطفی کارخانه را گرفت. حالا شنیده ها حکایت از آن دارد که مجید حسین زادگان معاون سیاسی و امنیتی استاندار مازندران می شود.

ربیع فلاح جلودار این روزها سخت پیگیر برخی جابه جایی هاست تا پایه های صدارت خود را مستحکم کند. او پس از عزل و نصب چند مدیرکل، حالا تصمیم دارد برای بازسازی حوزه سیاسی استانداری، یک چهره شاخص با گرایش اصلاح طلبی را روی کار بیاورد، به همین دلیل از گوشه و کنار شنیده می شود که به تهران رفته و با مجید حسین زادگان رایزنی کرده و پیگیر کارهای او شده است.

این که حسین زادگان دومین معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی نخستین استاندار مازندران در دولت تدبیر و امید می شود یا نه، به زودی مشخص می شود، لیکن فلاح جلودار پس از سفر حسن روحانی، اذن تغییرات اساسی را گرفته یا به او داده شده است و او در برنامه های پاییزی اش، خزان مدیریتی برخی چهره ها را رقم خواهد شد.

 شنیده بعدی ما اما حکایت از جدی شدن برکناری فرماندار مرکز استان دارد. ربیع فلاح این بار عزمش را جزم کرده که هر طور شده دل اصلاح طلبان به شدت منتقد جواد واحدی را به دست بیاورد و پیش از فرارسیدن موعد انتخابات، او را هم جا به جا کند.

واحدی که فرماندار برجای مانده از دولت گذشته است، تاکنون به واسطه برخی حمایت های خاص ماندگار شده و از قرار او این بار در شمول تغییر قرار گرفته است.


 • جمعه 8 آبان 1394-0:44

  مجید و حبیب و فرهاد عسگری و ...همه را یک نفر به فلاح غالب می کند . همان کارخانه دار معروف آقای ع

  • پنجشنبه 7 آبان 1394-21:52

   قسم به هر چی مرده احمدی بر میگرده...

   • پنجشنبه 7 آبان 1394-16:1

    البته قبل ازهر تغییری باید تکلیف استاندار قوم گرا روشن شود .مشکل مازندران این است که مردم آن به شدت سیاسی هستند .بهترین راهکار برای پیشبر د امور استفاده حداکثری از نخبگان کل استان میباشد که این مقوله از ذهن ربیع فلاح به شدت خارج میباشد .مردم سره از نا سره را تشخیص میدهند ولی ولی بنظر میرسد در استانداری خبر های دیگریست !!!!

    • اصلاح طلبپاسخ به این دیدگاه 3 1
     پنجشنبه 7 آبان 1394-13:30

     ایشان از ابتدا در اتاق خلوت استاندار بودند .
     نمونه اش مدیر کلی داداشش .
     و اختلافی که بین اصلاح طلبان بوجود آورد .
     و درگیری ای که با ... دارند .

     • پنجشنبه 7 آبان 1394-6:53

      بخدا اگه اگه اقا ربیع روزی نیم ساعت وقت می گذاشت و این کامنت ها را مطالعه میکرد هم از خواسته مردم باخبر میشد و هم می تونست بهترین فرماندارها را انتخاب و بهترین مدیریت استان را انجام بته ولی متاسفانه اقا ربیع میره سراغ هر چی احمدی نژادیه

      • پنجشنبه 7 آبان 1394-6:17

       معاون سیاسی میخواد چه ربطی به فرماندارها داره؟ کار ربیع فلاح از عدم مدیریت فراتر رفته به سمت انحطاط میره و برای فرمانداری از افراد بدنام استفاده میکنه اقای ...در فرمانداری ... علاوه بر اینکه ایشان نیروی احمدی نزاد بوده و هست این اقا ... مشکل...

       • پورموسویپاسخ به این دیدگاه 20 3
        چهارشنبه 6 آبان 1394-16:54

        در هر صورت فلاح ناکارآمد باید برود
        امیدوارم حسین زادگان خود را هزینه فلاح نکند
        فلاح اگر صداقت داشت از ابتدا پس از خرداد 92 حسین زادگان را در قامت معاون استاندار میدید نه امروز که با بی عرضگی در آستانه فروافتادن است

        • چهارشنبه 6 آبان 1394-14:0

         خدا نکنه خدانکنه حسین زادگان به مازندران بیاد...فلاح جلودار پوست خربزه رو می ذاره زیر پاش اگر بخواد چنین کسی معاون سیاسی بشه

         • چهارشنبه 6 آبان 1394-13:35

          ایشان ... مسبب درگیری فراوانی شدند که اصلاح طلبان را در دولت اعتدال زمینگیر کردند .

          • چهارشنبه 6 آبان 1394-13:3

           اگر معاون سياسي را از خارج استان بياورد بهتر مي تواند كارائي داشته باشد.از داخل استاني ها توقعات زيادي دارند و نابسامني در استان بوجود مي ايد

           • چهارشنبه 6 آبان 1394-12:29

            توانمندی حاج مجید بر کسی پوشیده نیست انشاالله هر چه که خیر استان و ایشان هست اتفاق بیافتد.

            • چهارشنبه 6 آبان 1394-12:25

             بنظر ميرسه بازنشسته ها بايد به كنار و در حد مشاور باقي بمانند

             • چهارشنبه 6 آبان 1394-11:25

              حسین زادگان باید استاندار می شد نه این پست پایین

              • چهارشنبه 6 آبان 1394-8:49

               گل بود به سبزه نیز آراسته شد

               • چهارشنبه 6 آبان 1394-7:16

                حسين زادگان مديري است كارآمد وشايسته اين پست

                • حسین پیری نسبپاسخ به این دیدگاه 5 1
                 پنجشنبه 7 آبان 1394-7:11

                 مطمئن باشید،اگر اینبار ربیع فلاح غفلت کند، و از روی احساسات عمل نماید،برای همیشه صحنه را باخته است،حسین زادگان کسی نیست که با او مماشات کند...


                ©2013 APG.ir