تعداد بازدید: 5422

توصیه به دیگران 1

جمعه 29 آبان 1394-11:7

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی:

قیافه ام را به جاده ساری-تاکام و گهرباران می‌شناسند/نکاچوب اوج می گیرد

محمد دامادی گفت: هیچگاه ازحقوق ملت در برابر قدرت ها کوتاه نمی‌آیم/ با پیگیری‌های بنده و جذب بودجه 19 میلیارد و 400 میلیون تومانی برای جاده ساری – تاکام، کام مردم شیرین می‌شود/ اعتبارات جاده ساری – تاکام از استان مازندران به سمنان می‌رفت/ با آمدن سرمایه‌گذار ترک، احتمال حضور اردوغان در استان برای افتتاح شرکت نکاچوب وجود دارد.


 مازندنومه؛ سرویس سیاسی، صاحب نجفی: محمد دامادی با حضور در بخش کلیجانرستاق شهرستان ساری به بررسی و احصای مشکلات مردم این منطقه پرداخت.

 این نماینده مجلس با حضور در روستای شیخ‌سلیم بخش کلیجانرستاق شهرستان ساری در جمع مردم روستا قرار گرفت و به نامه‌ها و درخواست مردم روستا از جمله آب‌آشامیدنی، جاده دسترسی، اشتغال جوانان، زمین‌های زراعی قرار گرفته در منابع طبیعی و... رسیدگی کرد.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی در این دیدار با بیان اینکه جدیدا منابع طبیعی زمین‌های زراعی مردم را جزو اراضی ملی محسوب می‌کند و این مسئله جای تامل دارد، افزود: وزارت جهاد کشاورزی نباید تنها به نقشه‌های هوایی اکتفا کند و اینکه بعد سال‌ها حتی خانه‌های مردم را جزو منابع طبیعی محسوب می‌کنند، کار اشتباهی است.

*وکیل ملت هستم نه وکیل دولت

این مسئول با تاکید بر اینکه بنده وکیل دولت نیستم بلکه وکیل ملت هستم، ادامه داد: دولت اگر از دایره عقلانیت خارج شود و به مردم فشار وارد کند، بنده و وکلای مجلس به‌صورت جدی ورود پیدا می‌کنیم.

دامادی با بیان اینکه حضرت امام (ره) با پشتوانه مردم انقلاب کردند و اگر این مردم نبودند انقلاب شکل نمی‌گرفت، اضافه کرد: بنده با رای مردم به مجلس شورای اسلامی راه پیدا کردم و هیچگاه از حقوق ملت در برابر هیچ قدرتی کوتاه نمی‌آیم.

وی به مشکلات روستاهای بخش کلیجانرستاق شهرستان ساری و روستای شیخ‌سلیم اشاره کرد و گفت: یکی از علت‌های عقب‌ماندگی روستای شیخ‌سلیم در بن‌بست بودن آن است.*اختصاص 2 میلیارد تومان اعتبار به جاده سنگ‌بن - لاجین

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تکمیل و تعریض جاده سنگ‌بن – لاجین باعث پیشرفت اقتصادی و آبادانی منطقه می‌شود، تصریح کرد: با پیگیری‌های بنده در وزارت نفت بیش از 2 میلیارد تومان از سوی شرکت ملی نفت به این پروژه تخصیص داده می‌شود.

این مسئول با اشاره به اینکه تاسیسات شرکت پالایش نفت در این منطقه قرار دارد و شرکت ملی نفت باید نسبت به این پروژه توجه ویژه‌ای داشته باشد، اظهار کرد: اجرای این پروژه باعث خدمت بزرگی به مردم منطقه می‌شود.

*کام مردم با جاده ساری-تاکام شیرین می‌شود

دامادی در ادامه به پیشرفت کند و نامنظم پروژه جاده ساری – تاکام اشاره کرد و افزود: در سال‌های اخیر حلاوت و شیرینی این پروژه به کام مردم شیرین نشد اما اکنون با پیگیری‌های بنده و جذب بودجه 19 میلیارد و 400 میلیون تومانی کام مردم به جاده ساری – تاکام شیرین می‌شود.
 
وی با اشاره به اینکه در گذشته اراده‌ای برای جذب اعتبارات در استان برای تکمیل پروژه ساری – تاکام نبود و این اعتبارات از مازندران به سمنان می‌رفت، افزود: پیمانکار جدید برای پروژه ساری – تاکام انتخاب و اعتبار آن به‌صورت ملی جذب می‌شود.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی از سنگ‌اندازی برخی از دستگاه‌های اجرایی استان در تکمیل پروژه جاده ساری – تاکام خبر داد  گفت: هیچوقت اجازه سنگ‌اندازی برخی افراد برای جلوگیری از پیشرفت این پروژه را نمی‌دهم.این مسئول با بیان اینکه همه جای استان مازندران جنگل، رودخانه و طبیعت است و ما نباید پشت این نعمت‌ها در محرومیت باشیم، اظهار کرد: اگر مصالح جاده را از بستر رودخانه و کوه تامین نکنیم پس باید از کجا برای این جاده مصالح بیاوریم؟ از استان‌های همسایه؟

*مگر در کشور قحط الرجال است؟
 
 نماینده مردم ساری و میاندورود در ادامه بازدید میدانی در جمع مردم شهر پایین هولار قرار گرفت و به بررسی مشکلات مردم منطقه پرداخت.

وی در جمع اهالی این منطقه با بیان اینکه باید به جوانان در عرصه‌های مدیریتی و اجرایی کشور میدان داده شود، افزود: آقای نعمت‌زاده با این سن، چندسال در دولت‌های مختلف وزیر است، مگر در کشور ما قحط الرجال است؟ چرا به جوان‌ترها میدان نمی‌دهیم؟

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جوانان ثابت کردند می‌توانند در عرصه‌های مدیریتی و اجرایی به کشور و نظام خدمت کنند، تصریح کرد: نیروهای انسانی جوان مهم‌ترین سرمایه هر کشور هستند و در هیچ جای دنیا ملک، زمین، ماشین و... سرمایه محسوب نمی‌شود.

*من را به اسم جاده ساری - تاکام و گهرباران می شناسند
 
این مسئول با بیان اینکه در بسیاری از تصمیم‌گیری‌های کشور خوب عمل نکردیم، اضافه کرد: مسئولان باید حقیقت را به مردم بگویند و حتی بسیاری از مسئولان ارشد کشور نسبت به تصمیم‌گیری اشتباه در زمینه خروج دام از جنگل اعتراف کردند.
 
دامادی تعداد زیاد جوان بیکار در کشور را نشانه تصمیم‌گیری و مدیریت نادرست در سطح ملی دانست و افزود: بسیاری از کارخانه‌ها در استان مازندران از ظرفیت بالایی برخوردار هستند اما نیمی از این ظرفیت‌ها استفاده نمی‌شود.

وی با بیان اینکه زمین‌های کشاورزی مازندران دارای هزاران استعداد در تولید محصولات هستند، تصریح کرد: تولیدات کشاورزی ما نیازمند صنعت مربوطه خود هستند تا میوه و تولیدات ما برای فرآوری به دیگر استان‌ها صادر نشوند.دامادی با بیان اینکه قیافه من را در وزارت راه و شهرسازی به اسم جاده ساری – تاکام و جاده گهرباران می‌شناسند، بیان کرد: وزیر راه و شهرسازی هر زمانی بنده را می‌بیند می‌داند که می‌خواهم در مورد جاده ساری – تاکام و جاده گهرباران پیگیری کنم.

*احدث بیمارستان هزار تخت‌خوابی در مرکز مازندران

وی با بیان اینکه شهرستان ساری از داشتن مرکز اورژانس مجهز و به روز محروم است، ادامه داد: در آینده بیمارستان هزار تخت‌خوابی در مرکز استان مازندران با پیگیری‌های بنده احداث می‌شود.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بنده به‌عنوان نماینده جوان ساری در خانه ملت در تلاش هستم تا اعتبارات عقب‌مانده شهرستان را جذب کنم، اضافه کرد: کشاورزی شغل مردم مازندران نیست بلکه حیثیت، آبرو و فرهنگ مردم این دیار است.
 
این مسئول اظهار داشت: بنده مهندس عمران و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی هستم اما در درجه اول خود را کشاورز می‌دانم.

دامادی معضل حوزه کشاورزی را واردات بی‌رویه برنج به کشور دانست و افزود: با پیگیری‌های بنده 500 میلیون دلار از صندوق توسعه ملی به حوزه آب روستای اختصاص داده شد.

*تعیین ردیف بودجه برای سیل در مازندران

وی از تعیین ردیف بودجه برای وقوع سیل در مازندران خبر داد و گفت: در گذشته پس از وقوع سیل در مازندران شاهد مشکلات متعددی در کمک به خسارت‌دیدگان و زیرساخت‌ها بودیم که با تعیین ردیف بودجه بسیاری از این مشکلات برطرف می‌شود.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مازندران را مازندرانی‌ها و ساری را ساروی‌ها خواهند ساخت، تصریح کرد: بنده 60 هزار میلیارد تومان بودجه عمرانی کشور را در کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی بستم که این امر خدمت بزرگی به حوزه عمرانی کشور محسوب می‌شود.*فعالیت صنایع چوب و کاغذ با زیر 10 درصد راندمان

این مسئول با بیان اینکه صنایع چوب و کاغذ ساری با زیر 10 درصد راندمان در حال فعالیت است، افزود: با تلاش‌ها و پیگیری‌های بنده سرمایه‌گذار ترک به استان مازندران وارد شد و جان تازه‌ای به شرکت نکاچوب میاندورود بخشید.

دامادی با بیان اینکه شرکت نکاچوب در آینده‌ای نزدیک به قطب تولید چوب و نئوپان کشور تبدیل می‌شود، اظهار داشت: چرا سرمایه‌گذار به استان‌های دیگر کشور می‌روند و به استان مازندران نمی‌آیند؟ چرا بسیاری از کارخانه‌های ما با مشکلات اقتصادی دست و پنجه نرم می‌کنند؟

وی با اشاره به اینکه شرکت نکاچوب در گذشته حدود 3 هزار نفر نیرو داشت اما در حال حاضر 800 کارگر دارد، بیان کرد: در آینده‌ای نزدیک بیش از 3 هزار نفر در شرکت نکاچوب مشغول به‌کار می‌شوند.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: با آمدن سرمایه‌گذار ترک به استان مازندران حتی احتمال حضور اردوغان رئیس جمهور ترکیه در استان برای افتتاح شرکت نکاچوب وجود دارد.

 


 • سید ابوالقاسم محمدی شهر هولارپاسخ به این دیدگاه
  شنبه 7 آذر 1394-21:41

  با سلام و ارادت
  من ز خود بی خبرم ، یار کجاست ، کار کجاست.
  نقطه ام ، دایره و گردش پرگار کجاست؟
  من که حلاج صفت، شهره این شهر شدم
  ای انا الحق زادگان ، چوبه دار کجاست؟
  شانه ای نیست که یک لحظه به آن تکیه کنی
  مردمان ، سایه بی منت دیوار کجاست؟
  مرده ام پاک در این ولوله شهر نفس
  موزه مردمی خانه آثار کجاست؟
  بم شده تار من از لرزش این حادثه ها
  زیر بار نفس ماندم و آوار کجاست؟

  • سه شنبه 3 آذر 1394-9:25

   منظور از پيمانكار جاده ساري به كياسر همان يار غار شما آقاي عشوري مي باشد؟ خدا رحم كنه به اين شهر.

   • سه شنبه 3 آذر 1394-10:45

    پیمانکار محور ساری تاکام عشوری نیست آقا. بروید مطالعه کنی. پیمانکار این جاده باید گرید یک داشته باشد. شرکت عشوری گرید یک ندارد. چیزی را نمی دانید حرف نزنید. در ضمن خوب است در ترک تشریفات و بی قانونی در شهرداری هم موشکافانه عمل کنید

   • شنبه 30 آبان 1394-19:50

    جاده ساری به تاکام (جاده مرگ ) از افتخارات دامادی شده .پس مبارک است .مردم خام این شعارها نمیشوند .تابحال کجابودید جناب نماینده؟؟؟

    • يکشنبه 1 آذر 1394-6:23

     تا حالا داشت اعتبار می گرفت که موفق هم شد. دامادی تنها نماینده ای است که همواره در پی جذب اعتبار و بودجه بوده و همبشه به روستاها می رود. می توانید سرچ کنید وبینید در سالهای گذشته هم دامادی به مناطق و روستاهای مختلف ساری و میاندورود رفته است. او شعار نمی دهد و مرد عمل است

    • شنبه 30 آبان 1394-18:35

     1-در مورد قحط الرجال بودن حق با ایشان است ازجمله فرماندار منصوب شده سوادکوه که علی الظاهر در سوادکوه کسی را پیدا نکردند ودر خراسان یافتند
     2- در مورد اراضی ملی باید عکسهای هوایی سی،چهل سال قبل را با عکسهای فعلی مقایسه کرد تا معلوم شود که عده ای چه ناجوانمردانه به حریم طبیعی تجاوز کردند و مسئولان در آن یا سهیم بودند یا سکوت کردند و می کنند

     • جواد از ساريپاسخ به این دیدگاه 11 3
      شنبه 30 آبان 1394-11:32

      بد جور سياست اين آقا به احمدي نژاد نزديكه ، آخه بنده خدا ترك ها كلي در ايران سرمايه گذاري كردند و حتي شهرك صنعتي در ايران دارند ، آقاي اردوغان براي افتتاح آن شهرك به ايران نيامد ، حالا براي يك شركت ورشكسته به ساري مي آيد ؟ اقا به شعور مخاطبين توهين نكن برادر هم سن من . رو راست باش تا دوست تو باشيم .يا علي

      • شنبه 30 آبان 1394-7:54


       با سلام ادبيات يه نماينده درآخر دوره نمايندگي اش به اين شكل است ......
       بنده 60 هزار میلیارد تومان بودجه عمرانی کشور را در کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی بستم !!!!؟؟ (شما رييس كميسيون عمراني ، رييس مجلسي ....زبون كه كنتورندارنه برار بار بودجه عمراني كشور ره ته تيناري دوستي بزن چكه ره )
       با پیگیری‌های بنده در وزارت نفت بیش از 2 میلیارد تومان از سوی شرکت ملی نفت به این پروژه تخصیص داده می‌شود.
       با تعیین ردیف بودجه بسیاری از این مشکلات برطرف می‌شود.
       پیمانکار جدید برای پروژه ساری – تاکام انتخاب و اعتبار آن به‌صورت ملی جذب می‌شود
       در آینده بیمارستان هزار تخت‌خوابی در مرکز استان مازندران با پیگیری‌های بنده احداث می‌شود.؟!
       در تلاش هستم تا اعتبارات عقب‌مانده شهرستان را جذب کنم، ؟!
       در آینده‌ای نزدیک بیش از 3 هزار نفر در شرکت نکاچوب مشغول به‌کار می‌شوند.
       مي شود مي شود، خواهد شد، درآينده ، درتلاش هستم ؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

       • شنبه 30 آبان 1394-8:17

        حداقل دامادی داره حرف مردم رو می شنوه و دو ساله روستاگردی داره.میره بودجه میاره. با مردمه. مثل نماینده شما نیست که بگه من مردد شدم که بیام انتخابات یا نیام!! انگار فرماندار رای هاش رو مرتب می کنه! یا مثل شهردار شما که معلوم نیست چیکار داره میکنه و میگن انحراف بودجه داره میلیاردی. شهر تکون نخورده از وقتی اومده. فقط شعار میده. دامادی مرد کار و عمله مثل پدرش. هر کاری کرده اعلام کرده نه این که کار نکرده رو بگه کردم. مثل ابگرفتگی ساری که الکی بوق و کرنا کرد 80 درصدش حل شد در حالیکه 8 درصدش هم حل نشد!!

        • شنبه 30 آبان 1394-16:3

         ...کاری به شهردار محترم ساری نداشته باش که با ما طرفی عبوری کارش درسته ساروی های واقعی همه شاهد تحول در شهرشون هستن و به این مرد ایمات دارن !

         • دوشنبه 2 آذر 1394-9:13

          منظورت از ساروی های اصیل همون هایی هستند که به لفت ولیس مشغولند

         • دوشنبه 2 آذر 1394-3:7

          هه مطمنی چشمات سالم میبینه بنده خدا مثل کبک سرتو کردی تو برف اگه امثال دامادی نباشن شهر بیشتر از اینام تکون میخوره پارک ها تو محلات مختلفو دامادی زد میدون ابن شهر اشوبو هم دامادی زد این همه اسفالت خیابونارم که قطعا دامادی بودجشو اورد .کلی خیابون هم دامادی باز کرد هه

          • دوشنبه 2 آذر 1394-9:17

           دامادی حدش پارک ساختن و خیابان گشاد کردن نیست و اون حدش نمایندگیه. خیابون گشاد کردن کار شهرداره . تازه شهردار با پول تو جیبی اش خیابون گشاد نمی کنه، با پول مردم میکنه و وظیفه شه.

         • شنبه 30 آبان 1394-8:58

          درود بر مهندس دامادی. او شعار زده نیست و عمل میکند. ما دوباره به او مراجعه میکنیم

        • شنبه 30 آبان 1394-0:35

         لاجیم
         نه لاجین


         ©2013 APG.ir