تعداد بازدید: 4426

توصیه به دیگران 7

شنبه 7 آذر 1394-13:43

کتاب «نام آوران دودانگه» منتشر می شود

ناشر کتاب «نام آوران دودانگه» از فرهیختگانی که اهل این منطقه هستند و آثاری را در زمینه‌ی شعر، داستان، موسیقی، پژوهش و... منتشر کرده‌اند، درخواست کرد شرح حال خود را با ذکر نامِ آثار برای این انتشاراتی ارسال کنند.


مازندنومه، سرویس فرهنگی و هنری: انتشارات هاوژین که دفترش در ساری قرار دارد و در زمینه چاپ و نشر کتاب های مربوط به مازندران فعال است، کتابی را درباره معرفی فرهیختگان و اهل قلم دودانگه ساری در دست چاپ دارد.

نام این کتاب «نام آوران دودانگه» است که مراحل نهایی نگارش و چاپ را سپری می کند.

صغری ابراهیمی از همکاران این انتشاراتی به مازندنومه گفت: در این کتاب فرهیختگان، نویسندگان و اهل ادب و هنر دودانگه ای معرفی می شوند.

وی با بیان این که ممکن است نام و آثار برخی که به آن ها دسترسی نداشتیم از قلم افتاده باشد، افزود: از همه‌ی فرهیختگانی که اهل دودانگه هستند و آثاری را در زمینه‌ی شعر، داستان، موسیقی، پژوهش و... منتشر کرده‌اند، درخواست می‌کنیم که تا دهم دی ماه 1394 شرح حال خود را با ذکر نامِ آثار برای نشر هاوژین بفرستند تا در این کتاب گنجانده شود.

برای ارتباط با ناشر و کوشندگان این اثر می توانید با ایمیل Ebrahimi_h1389@yahoo.com یا شماره تلفن 33361239  ارتباط برقرار کنید.


 • میثم دودانگه پاسخ به این دیدگاه 2 0
  يکشنبه 19 شهريور 1396-11:8

  دوستان بنده دنبال قومیت و ریشه اصلی فامیلی دودانگه هستم.خودم اصالتا ابهری هستم آیا ما هم قربانی تبعید شدن شاهان و پادشاهان و خانهای گذشته شدیم و پراکنده شدیم؟؟؟!!!

  • يکشنبه 8 آذر 1394-13:56

   دودانگه مهد دلاورمردان و شیرزنانیست که نجابت و مهربانیشان زبانزد است.
   در تک تک خانه های این خطه ی هنرپرور، مردان و زنانی زندگی میکنند که ستارگان و قهرمانان زندگی هستند.

   از راه دور، خاک دودانگه، سرزمین مادریم را میبوسم و میگویم یاد باد آن روزگاران یاد باد.
   از انتشارات هاوژین سپاسگزارم و برای زحمت کشان این عرصه آرزوی موفقیت و توفیق دارم.
   یا علی

   • شنبه 7 آذر 1394-23:32

    عشق است پاجی زیبا و خاطره انگیز دوران کودکی


    ©2013 APG.ir