تعداد بازدید: 9920

توصیه به دیگران 0

سه شنبه 10 آذر 1394-17:25

از سرداری تا شهرداری

سردار اردشیر بیژنی شهردار بابل شد

عصر سه شنبه در جلسه ای غیرعلنی بالاخره پس از کش و قوس های فراوان، سردار اردشیر(حسین) بیژنی به عنوان شهردار بابل انتخاب شد.


مازندنومه؛ سرویس اجتماعی، بابک ابهرزاد: فراز و فرودهای انتخاب شهردار بابل بالاخره پایان یافت و عصر سه شنبه در جلسه ای غیرعلنی سردار اردشیر(حسین) مقیم پور بیژنی به عنوان شهردار این شهر انتخاب شد.

پیش از این تمام نامزدهای شهرداری بابل، هر شب در یکی از گروه های تلگرامی به معرفی خود و اهداف و برنامه های خود به مردم پرداخته بودند و سپس هر کدام در شورای شهر برنامه های خود را ارائه دادند.

 دو هفته پیش نیز جلسه انتخاب شهردار با خروج پنج عضو شورای شهر بابل و از رسمیت افتادن جلسه ناتمام مانده بود تا با درخواست مهلت 10 روزه، بررسی های بیشتری صورت گیرد.

خداداد، کبود، نیازی، ملایی رییسی و بیژنی نامزدهای این سمت بودند که در نهایت اردشیر بیژنی با 11 رای، از این جمع به شهرداری رسید و جانشین فرهاد عسگری -مدیرکل کنونی دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مازندران- شد.

اردشیر مقیم پور بیژنی در ابتدای انقلاب اسلامی مدیر اجرایی نهادهای انقلابی در استان مازندران بود. در رزومه او مسئولیت هایی مثل مدیرعامل بانک قوامین ایران، رئیس بنیاد تعاون ناجا و رئیس خدمات پرسنلی و امور اداری ناجا، معاون فرمانده راهنمایی و رانندگی کشور، فرمانده راهنمایی و رانندگی تهران، فرمانده نیروی انتظامی استان مرکزی، مشاور عالی شهردار تهران، مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری تهران، مدیرعامل سازمان بازیافت و تبدیل مواد شهرداری تهران، مدیرعامل سازمان پایانه ها و پارک سوارهای شهرداری تهران، عضو هیئت مدیره سازمان تاکسیرانی تهران و مدیر آماد و پشتیبانی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح دیده می شود.

گفته می شود در دوران ریاست او بر بنیاد تعاون ناجا بیش از 70 هتل و مجتمع رفاهی، تفریحی و گردشگری در سطح کشور بنیان نهاده شد.

هم چنین خطوط اتوبوس های تندروی بی آر تی شهر تهران در دوران مدیریت بیژنی در اتوبوسرانی تهران پایه گذاری و راه اندازی شد.


 • دوشنبه 13 بهمن 1399-20:58

  باسلام چطوری با مهندس بیژنی تماس گرفت ازهمکاران قبلی ایشان در اتوبوسرانی بودم

  • چهارشنبه 31 ارديبهشت 1399-22:17

   سلام چطور میشه با خود سردار بیژنی ارتباط برقرار کرد؟

   • يکشنبه 27 دی 1394-19:20

    به مردم شهر بابل تبریک عرض می کنم. تغییرات بسیار خوبی در شهر شما صورت خواهد گرفت سردار مدیری کاردان و بزرگ است.

    • جمعه 13 آذر 1394-17:43

     انتخاب بجا و شایسته شما ر ابه همه ی شهروندان بابلی تبریک میگویم همانگونه که پست های قبلی را باموفقیت ونوآوری پشت سر گذاشته ایددراین سمت نیزموفق ،پیروز وسربلندباشید

     • چهارشنبه 11 آذر 1394-13:37

      بدون شک حضور ایشان باعث تحولات بزرگی در این شهر خواهد شد

      • چهارشنبه 11 آذر 1394-11:5

       باید قبول کرد که سردار دومین گزینه اصلح بود و مهندس مولایی اصلح بود آن هم به دلیل اینکه سال ها شهردار و فرماندار بابل بود و در هر دو سمت نمونه شد و شناخت بالایی نسبت به بابل دارد. با این حال به سردار تبریک می گوییم و آرزوی موفقیت داریم.

       • شروین روشنپاسخ به این دیدگاه 8 18
        چهارشنبه 11 آذر 1394-10:12

        امید فراوانی به ایشان داریم...

        • بابلیمه بچه بندپیپاسخ به این دیدگاه
         چهارشنبه 5 آبان 1395-0:12

         فقط تا تاریخ پنجم ابان سال 95 که فقط چند ماه از شهردار شدنش میگذره کاراش عالی بود فقط میتونم بگم خدا پدر مادرش رو بیامرزه همین

        • از شهر بهارنارنجپاسخ به این دیدگاه 24 14
         سه شنبه 10 آذر 1394-21:32

         خیلی خوشحالیم که پس از سالها شهرداری در قد و قواره نام بابل انتخاب شده
         باید از شورای شهر بابل که جلسات مصاحبه با نامزدها رو عمومی کرد برای مردم، بخاطر این ابتکارشون که در کشور بی نظیر بود تشکر کنیم. هر گاه مردم وارد کاری شدند مطمئنا نتایج بهتری حاصل شد

         • سه شنبه 10 آذر 1394-18:40

          واقعا بابل به سوي تعالي پيش خواهد رفت.

          • سه شنبه 10 آذر 1394-18:25

           به نظر که بد نباشه و رزومه داره

           • سه شنبه 10 آذر 1394-18:18

            مبارک هست این هم بند پی می باشد


            ©2013 APG.ir