تعداد بازدید: 2444

توصیه به دیگران 1

يکشنبه 13 اسفند 1385-0:0

محسني با بودجه 86 مخالفت كرد

نماينده نوشهر:بيماران تالاسمي، كليوي، سرطاني MS و امثالهم بايد از فروش لوازم خود دارو تهيه كنند، شايد اين هم نوعي عدالت‌‏محوري باشد!


نماينده نوشهر در مجلس‌‏ گفت: كاهش سرانه سلامت و واقعي نبودن تعرفه‌‏ها، بيمارستان‌‏هاي دولتي را به بن‌‏بست مي‌‏كشاند.

 انوشيروان محسني بندپي در مخالفت با لايحه بودجه 86 با اشاره به ابهامات موجود در لايحه بودجه 86 گفت: لايحه بودجه 86 دورنماي ناروشن و نارسايي‌‏هاي فني و مالي است.


وي با اشاره به مغايرت لايحه بودجه 86 با سياست‌‏هاي اصل 44 قانون اساسي و برنامه چهارم توسعه گفت: واقعي نبودن تعرفه‌‏هاي پزشكي و خدمات بهداشتي و درماني، سال آينده بيمارستانهاي دولتي را به بن بست مي‌‏كشاند.


نايب رييس كميسيون بهداشت و درمان مجلس‌‏هفتم، تامين سلامت مردم را يك نياز اساسي خواند و گفت: با توجه به كاهش سرانه سلامت اين مهم ممكن نخواهد بود.


محسني‌‏بندپي، با اشاره به پايين آمدن شاخص عدالت در سلامت با توجه به روند بودجه بخش سلامت در لايحه بودجه 86 گفت: اين مساله نشانه بي‌‏عدالتي در بخش بهداشت است.
وي در خاتمه اظهار داشت: يارانه دارو در بودجه سال 86 كاسته شده است و بيماران تالاسمي، كليوي، سرطاني MS و امثالهم بايد از فروش لوازم خود دارو تهيه كنند، شايد اين هم نوعي عدالت‌‏محوري باشد.(ilna)    ©2013 APG.ir