تعداد بازدید: 7683

توصیه به دیگران 2

سه شنبه 26 تير 1386-0:0

من شهردارم؛نه آشغال جمع کن!

شهردار کردکوي گفت:من شهردار شهرم و شهروندان نباید به من به عنوان مسئول زباله نگاه کنند!


 از کردکوی خبر می رسد که در پی اعتراض گسترده  اهالی محله ولاغوز کردکوی به شهرداری این شهرستان به علت بی توجهی به جمع آوری زباله این محله که تازه به شهر ملحق شده ، احمد سردارزاده در تماس یکی از اهالی این روستا به وی گفت که من آشغال جمع کن شما نیستم.


  وی افزود: من شهردار شهرم و شهروندان نباید به من به عنوان مسئول زباله نگاه کنند ولی در یک ماهه گذشته اکثر تماسهای مردم با من در رابطه با جمع آوری زباله است.
  وی با بیان این که مردم محله ولاغوز باید هزینه شهرنشینی را بپردازند تاکید کرد: تا زمانی که ولاغوزی ها عوارض قانونی پرداخت نکنند شهرداری نمی تواند به آنان سرویس دهد.


  سردارزاده همچنین در تماس یکی از سران طیف اصولگرای کردکوی که به شدت نسبت به نحوه جمع آوری زباله در شهرستان ناراضی بود گفت: بروید در رسانه ها انعکاس دهید ،  من وظیقه خودم را بلدم.
  شهردار کردکوی همچنین در رابطه با نحوه ارائه خدمات به محله ولاغوز تصریح کرد: تا زمانی که ولاغوزی ها حق و حقوق شهرداری را پرداخت نکنند ما نمی توانیم به آنها خدمات دهیم چون بودجه نداریم .


  به گفته وی ، به همین جهت شهرداری کردکوی با افتتاخ حساب جداگانه ای برای محله ولاغوز هر آنچه را که به عنوان عوارض و دریافتی های قانونی از اهالی این منطقه دریافت کرده در همان منطقه هزینه می کند نه یک ریال بیشتر.


  گفتنی است که ناتوانی شهرداری کردکوی در جمع آوری زباله موجب بروز نارسایی های گسترده در سطح شهر و به ویژه محله ولاغوز شده است.


   یکی از اعضای شورای شهر کردکوی نیز با ناتوان خواندن شهردار کم تجربه شهرستان در خدمت به مردم
گفت: امروز آنانی که به وی رای دادند باید پاسخگوی مردم باشند زیرا امروز شهرداری حتی قادر به جمع آوری زباله در سطح شهر نیست و شهردار همچنان طلبکارانه با ارباب رجوع سخن می گوید.


  وی افزود: مردم نباید منتظر باشند اتفاق خاصی در سطخ شهر بیفتد زیرا شهردار در برنامه ریزی برای جمع آوری و دفن زباله بازمانده است و ساختن شهر و حل معضلاتی نظیر تعریض خیابان و ترمیم مبلمان شهری رویایی بیش نخواهد بود.


  این عضو شورای شهر اضافه کرد:  بی توجهی به رفع مشکلات شهری شهرستان به ویژه محله ولاغوز موجب نگرانی دلسوزان شهر شده و باید از شهردار خواست که قدری به فکر مردم باشد و از دفتر کارش بیرون بیاید.


  برخی از فعالان سیاسی شهرستان کردکوی نیز در تماس با خبرنگار گرگان نیوز به شدت از بی توجهی شهردار کردکوی به منطقه ولاغوز انتقاد کرده و خواستار دخالت مقامات سیاسی استان برای جلوگیری از هرگونه پیامد خطرناک این حرکت غیرمعقولانه شهرداری شده اند.(gorganews)


 • یه بنده خداپاسخ به این دیدگاه 1 0
  سه شنبه 7 شهريور 1391-0:0

  خدا قوت-تمام شهردارها از جان واسه خدمات رسانی خوب به این شهر و مردم شریف کردکوی مایه میگذارند-همیشه نباید نیمه خالی لیوان راد دید-بد نیست گاهی به شهرمان نگاه کنیم که چقدر زیبا شده-خدا قوت-خدا پشت و پناه تمام خدمت گزاران ایران اسلامی عزیزمان-

  • پنجشنبه 14 مهر 1390-0:0

   خدايش دمه اين شهردار گرم واقعا رسيدگيش به تميز داشتن شهر خوبه.اما نميدونم چرا به گلشهر جديد يا ولاغوز قديم رسيدگي نميكنه.يا حتي رسيدگي به جادها نميكنه

   • چهارشنبه 6 مهر 1390-0:0

    اقا به امید حق نماینده شدین به فکر شهر باشین چون همه اینها گذراست و من و شما میمونیم باز با شهرمون

    • دوشنبه 5 ارديبهشت 1390-0:0

     باسلام خدمت شهردارمحترم.تشکرمیکنم ازتمام زحمات شما.
     اکثر کارهاتون حرف نداره ولی اگه در تقسیم امتیازات تاکسی دقت بیشتری میکردین وبه چاپلوسان اطرافتون اهمیتی نمیدادین مطمئناَ اجرتون ضایع نمیشد!

     • شنبه 9 بهمن 1389-0:0

      باسلام جناب شهردار من يكي ازاحالي روستاي ولاغوزهستم لطفان خواهشن فكري براي جوي فاضلاب كوجه حسينعلي معماري بكنيد مااز زمان دهياري تاالعان داريم نامه مينويسيم ولي هيچ اقدامي نشده است اياكوچه شمابه همين روال است

      • سه شنبه 30 آذر 1389-0:0

       تا وقتی که وجدان کاری نباشه و عزل و نصب براساس رابطه و ظابطه باشه همین هست که هست شهردار وظیفه اداره شهر را دارد اگر فکر میکند چون شهر دار است فقط شهررا باید نظارت کند مثل چهر راه حجت اباد که ادم نمی داند کدام چهار -راهه کدام مسیر مال عبور سمت راسته یا چپ در یک جا چهار مسیر مختلف زده که باید کلی فکر کنی ببینی کدام مسیر خودته بعد بری -..پس باید یک نفر بعنوان روستا دار هم انتخاب نمود- شهدار یعنی همه چی کل محیط ا ن منطقه باید در اختیار داشته باشد

       • سه شنبه 25 آبان 1389-0:0

        سلام. آقای شهردار خدا قوت ولی به محله ولاغوز تتتتتتتتتتوجه بیشتری بشه خیلی بهتره.

        • پنجشنبه 15 بهمن 1388-0:0

         باسلام الکی به این حاشیه ها دامن نزنید هم شهردار خوبه هم مردم ولاغوز

         • شنبه 21 شهريور 1388-0:0

          بابا دمه این شهردارتون گرم....خداییش خیلی باحاله

          • يکشنبه 18 مرداد 1388-0:0

           با تشکر و عرض خسته نباشی خدمت شهر دار عزیزمان بابت مدیریت صحیح و ارائه خدمات به شهر کردکوی.احمد جان این نوع حرفها هممیشه بوده وهست.اگه جنگ خونینی هم باشه ما بالا بلوکی ها با تو ایم

           • يکشنبه 7 تير 1388-0:0

            به نظر من جناب آقای مصطفی ایمانی به جای اینکه شاخ و شونه بکشن از قدرتشون برای هماهنگی و همکاری اهالی ولاغوز در تمیز نگهداشتن و الیجاد نظم در محل استفاده کنند.

            • شنبه 15 فروردين 1388-0:0

             باسلام امسال هم به شهر شما سفر کردم هنوز هیچ توجهی به شهر نشده اسفالت وبازار تره بار وضعیت خوبی ندارد امیدواریم سال 88بفکر شهر تمدن باشید

             • شنبه 28 دی 1387-0:0

              در مورد اسفالت شهر و بازار میوه وتاکسی ها روز تعطیل نظافت جوی های شهر بهداشت شهر اخه دیگر چی مونده بنویسم نمره شهرداری

              • پنجشنبه 18 مهر 1387-0:0

               سلام اقاي شهردار عاليه0

               • سه شنبه 14 خرداد 1387-0:0

                کردکوی تا هست همینه.

                • سه شنبه 24 ارديبهشت 1387-0:0

                 دم شما گرم که بفکر ولاغوز هستید

                 • پنجشنبه 18 بهمن 1386-0:0

                  N/A

                  • شنبه 22 دی 1386-0:0

                   با سلام و خسته نباشيد . لطفأ به وعده هاي خود عمل كرده و جهت كانال كشي محله لاله باغ اقدامات لازم را مبذول فرماييد .
                   با احترامات فائقه
                   جمعي از اهالي محله لاله باغ

                   • مصطفي ايمانيپاسخ به این دیدگاه 0 1
                    پنجشنبه 20 دی 1386-0:0

                    اين كردكوي كي به فكر ولاغوز بوده كه الان باشه بايد دوباره يك جنگ خونين راه بيفته سعي كنيد به داد كردكوي برسيد


                    ©2013 APG.ir