تعداد بازدید: 2650

توصیه به دیگران 1

سه شنبه 11 دی 1386-0:0

شایعه برکناری رحیم مشایی باز هم داغ شد

احمدی نژاد به رحیم مشایی گفته است که بیشتر وقت و توان خود را مصروف مرکز ملی مطالعات جهانی شدن نماید.


با انتصاب اسفندیار رحیم مشایی به ریاست مرکز ملی مطالعات جهانی شدن، شایعه کنار گذاشتن وی از ریاست سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در برخی محافل سیاسی مطرح شده است.

محمود احمدی نژاد، رییس جمهور، رحیم مشایی را پس از آن به ریاست مرکز ملی مطالعات جهانی شدن منصوب کرد که مرکز گفت و گوی تمدن ها منحل و تمام امکانات و نیروهای آن تحت پوشش مرکز مطالعات جهانی شدن قرار گرفت و بدین ترتیب، بر اهمیت آن افزوده شد.

شنیده ها حاکی است که احمدی نژاد به رحیم مشایی گفته است که بیشتر وقت و توان خود را مصروف مرکز ملی مطالعات جهانی شدن نماید.

با این حال، برخی منابع نزدیک به سازمان میراث فرهنگی خبر می دهند که احمدی نژاد تصمیمی برای برکناری رحیم مشایی از ریاست این سازمان ندارد و سپردن مرکز ملی مطالعات جهانی شدن به وی صرفا از روی اعتمادی است که احمدی نژاد به رحیم مشایی دارد.

پیش از این، بارها اخبار و شایعات متعددی درباره برکناری رحیم مشایی در رسانه ها و محافل سیاسی مطرح شده و حتی از افرادی مثل مهدی کلهر به عنوان جانشین وی یاد شده بود.

اسفندیار رحیم مشایی،اهل رامسر و  از نزدیکان محمود احمدی نژاد است که در دوران شهرداری احمدی نژاد، ریاست سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران را بر عهده داشت.

رحیم مشایی، همچنین جانشین رییس جمهور در شورای عالی ایرانیان خارج از کشور نیز هست و در اکثر سفرهای خارجی رییس جمهوري او را همراهی می کند.(asriran)


 • محمود عباس فلسطینیپاسخ به این دیدگاه 0 0
  سه شنبه 11 دی 1386-0:0

  سلام بر مازند نومه گل
  نصب مشایی به این سمت تازه برای این است که توسعه گردشگری و سایر ماموریتهای سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری نیاز به ابزارها و اختیاراتی فراتر از اینها دارد که برای فراهم سازی آن این اقدامات صورت می گیرد و در ثانی مشایی یکی از گزینه های اصلی برای بدست آوردن ÷ست ریاست جمهوری آینده ایران است که این موضوع مایه مباهات مازندرانی ها خواهد بود .برای این مرد بزرگ دعا می کنیم و از خدا می خواهیم ایران ما را بیش از ÷یش در دنیا سربلند گرداند.

  • نسیم رامسریپاسخ به این دیدگاه 0 0
   سه شنبه 11 دی 1386-0:0

   قبلا هم به شما بارها گفتم اسفندیار رحیم مشایی رابطه اش با رییس جمهور محکم تر از این حرفهاست اگه یک در هزار هم صحبت رفتن از سازمان گردشگری باشه مطمئن باشید بالاتر خواهد رفت و مسولیت مهمتری خواهد گرفت .

   • سه شنبه 11 دی 1386-0:0

    اخبار داغ انتخاباتي قائم شهر در :
    http://khabar8.blogfa.com


    ©2013 APG.ir