تعداد بازدید: 3020

توصیه به دیگران 1

جمعه 28 تير 1387-0:0

روحاني:آقای وزیر جهاد کشاورزی خبر دارد نماینده او در این استان چه جنایتی را انجام می دهد؟!

امام جمعه بابل گفت:مردم چگونه تحمل کنند که اعتبارات ویژه شهرک دامپروری بابل، توسط مدیریت جهاد استان غارت و در جایی که منسوب به او بود صرف شد!

 


حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ مجتبی روحانی- امام جمعه بابل- با انتقاد شدید اللحن از رییس سازمان جهاد کشاورزی مازندران تصریح کرد: متاسفم که  مدیریت جهاد کشاورزی استان رفتاری از خود بروز داده که چهره این سازمان را در بین مردم نفرت انگیز کرده  است.

امام جمعه بابل گفت:مدیریت گزینشی جهاد کشاورزی مازندران مایه ننگ دولت عدالت محور است.

وي گفت:وقتی دولت عدالت محور برای جبران خسارت ناشی از خشکسالی اعتبارات ویژه ای را برای حفر چاه می دهد مدیریت جهاد کشاورزی با رفتاری تبعیض آمیز به دور از شان نظام اسلامی برای شهرهایی که از آب سد استفاده می کنند سه برابر بودجه نسبت به این شهرستان اختصاص می دهد.مگر به اذعان شما بابل رتبه اول تولید بسیاری از اقلام کشاورزی نیست؟

 امام جمعه بابل خطاب به رییس سازمان جهاد کشاورزی استان گفت: به شهرستانهای منتسب به خودتان تا جایی که می توانستید اعتبارات ویژه را پرداخت کردید اما به کشاورز بیچاره بابلی کمتر از نیمی از اعتبارات را ندادید؟ مردم چگونه این رفتارهای شما را تحمل کنند؟ شما خائنانه با مردم رفتار کردید؟

وي اعتراض کرد: نمی دانم چگونه بگویم؟ نمی دانم چگونه فریاد بر آورم ؟ مردم چگونه تحمل کنند که اعتبارات ویژه شهرک دامپروری در این شهرستان توسط مدیریت جهاد استان غارت شد و در جایی که منسوب به او بود صرف شد.شما از جان مردم چه می خواهید؟

وي ادامه داد:من با سوز دل و با نهایت تاسف می پرسم استان مازندران مگر مسئولی ندارد که این باصطلاح مدیران سازمانها هر کاری که دل شان می خواهد با سرنوشت مردم  انجام می دهند؟

به گزارش روابط عمومي ستاد نماز جمعه بابل ، روحاني خطاب به استاندار مازندران گفت:آقای استاندار! شمایی که تازه به سمت استانداری منصوب شده اید این مدیریت های خائن را بشناسید . عرصه مدیریت نظام اسلامی تبدیل به عرصه حکومت این آقایان خائن شده است.

روحاني افزود: اعتبارات و برنامه هایی که نظام اسلامی در نظر گرفته با مدیریت این آقایان به غارت می رود.هیچ کس نیست که این آقایان را مورد سوال قرار بدهد که این ظلم ها را به چه جهت انجام می دهند؟

 امام جمعه بابل خطاب به رییس جمهور گفت: این رفتارهای خائنانه به شعار عدالت محور شما چگونه می سازد؟ آقای وزیر جهاد کشاورزی خبر دارد که نماینده او در این استان چه جنایتی را انجام می دهد؟

امام جمعه بابل ادامه داد: از دو نماینده بابل می خواهم که همت کنند تا این افراد خائن را ادب کنند!

وي استدلال کرد:بسیاری از محرومیت های این شهرستان و بسیاری از برخورداری های دیگر شهرستان ها به بی عدالتی ها و خیانت های برخی مدیران استان بر می گردد.

گفتني است اظهارات تند روحاني با تکبیر مکرر نمازگزاران جمعه بابل مورد استقبال قرا گرفت.


 • سه شنبه 1 مرداد 1387-0:0

  قابل توجه دوستان عزیز..
  امام جمعه بابل درس علوم سیاسی خوانده و درست میداند با چه ادبیاتی باید سخن بگوید..
  اگر حرف نزند میگویند از کسی یا کسانی حمایت میکند اگر هم بزند ایگونه میتازید..
  من شجاعت ایشان را در سخنوری تحسین میکنم..
  و متاسفم که هنوز در استان بحث بابل و ساری مطرح است..
  و چقدر عقب مانده ایم؟!

  • يکشنبه 30 تير 1387-0:0

   آقاي روحاني براي شما متاسفم با اين ادبيات مثلا شما بايد الگو باشيد ايكاش براي ائمه جمعه هم اموزش حرف زدن بگذارند همين ادبيات شماست كه خانواده ها فرزندانشان را نماز جمعه نمي فرستند

   • يکشنبه 30 تير 1387-0:0

    امید آنکه مردانه درج کنید و سانسور نکنید
    این پیام را برسانید که افسوس از زلال ایمان و تقوا آنهم از تریبون نماز جمعه ایشان تنها به یک مدیر توهین و هتاکی نکرده است بلکه نظام مقدس جمهوری اسلامی را مورد بی حرمتی قرار داد و باید گفت وا ویلا بر کسی که آبروی یک انسان را اینگونه مورد تهاجم وتهتی قرار میدهد

    • يکشنبه 30 تير 1387-0:0

     وای بر مردمی که امام جمعه اشان با این ادبیات چاله میدانی میخواهد مثلا حقشان را بگیرد .
     البته هر کس پشت سر ایشان نماز خوانه هم بای نمازش را اعاده کند.

     • يکشنبه 30 تير 1387-0:0

      از آقای روحانی به عنوان امام جمعه بعید است از مقام امام جمعه سوء استفاده کرده و چنین بی محابا نسبت به یک مسئول در جمهوری اسلامی هتاکی نماید. ایشان که مبلغ رعایت اخلاق حسنه هستند با نسبت خیانت دادن به یک مومن چه جوابی در روز قیامت به خداوند خواهند داد؟ اگر فرد کم تقوایی مانند این حقیر در مقابل به ایشان نسبت خیانت به سمت امامت جمعه و ولی فقیه را بدهد آیا ایشان راضی خواهند بود؟ آیا حتی بخاطر مردم یک امام جمعه مجاز به هتاکی و بداخلاقی می باشند؟ آیا ایشان نماد اخلاقی ولی فقیه در تریبون نماز جمعه هستند و مردم را به سمت اخلاق نیکو، عدم غیبت مومن، عدم تهمت به مومن هدایت می فرمایند؟ آیا مومنین می پذیرند که ایشان شایستگی امامت جمعه را داشته باشند؟ آیا اقامه نماز پشت سر امام جمعه هتاک جایز است؟

      • شنبه 29 تير 1387-0:0

       تکبیر

       • حامد حسينپاسخ به این دیدگاه 0 0
        شنبه 29 تير 1387-0:0

        اين همه بابليها خوردند حالا نوبت بقيه استان است همشه شعبون يك بار هم رمضون


        ©2013 APG.ir