تعداد بازدید: 4496

توصیه به دیگران 1

يکشنبه 21 تير 1394-15:37

فرماندار سابق بابل در معاونت اقتصادی استانداری

هر چه کار کنیم کم است-عباسپور

ملایی رییسی به معاونت اقتصادی استانداری می رود/ معاون سیاسی استاندار مازندران: ما کاملا از ملایی رییسی رضایت داریم و تودیع و معارفه یک امر طبیعی و امر عادی در تمامی دستگاه ها است.


  مازندنومه؛ سرویس سیاسی، بابک ابهرزاد: عصر امروز در جلسه شورای اداری بابل، مراسم تودیع رجب ملائی رئیسی و معارفه محمدتقی عباسپور به عنوان سرپرست فرمانداری بابل، برگزار شد .

 در این مراسم ابتدا رجب ملائی رئیسی از عملکرد 19 ماهه خود در شهرستان بابل و پیگیری پروژه های عمرانی این شهرستان گفت و افزود: در آستانه هفته دولت به عنوان فرماندار نمونه انتخاب شدم .

 فرماندار سابق بابل با بیان اینکه هیچ چیز به من نمی چسبد، افزود: بنده آنچه را به من ابلاغ شد، انجام دادم .

 *ملایی به معاونت اقتصادی می رود

 در ادمه علیرضا یونسی - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران- تکریم از زحمات ملائی رئیسی را از اهداف این مراسم دانست و افزود: ما کاملا از زحمات ایشان رضایت داریم و تودیع و معارفه یک امر طبیعی و امر عادی در تمامی دستگاه ها است.

 وی از حضور فرماندار سابق بابل در بدنه استانداری خبر داد و تصریح کرد: استاندار مازندران نظرش این بود که از مهندس ملائی در استانداری مازندران و در معاونت اقتصادی استانداری بهره مند بشویم .

 یونسی ضمن توصیه به فرماندار جدید بابل مبنی بر ناظر قرار دادن خداوند بر اعمال خود، خاطر نشان کرد: باید این ایام را قدر بدانیم و نوکری مردم را بکنیم، به مردم راست بگوئیم، نه آنکه فقط به فکر اقوام و آشنایان خودمان باشیم .

 معاون سیاسی و امنیتی استانداری مازندران یادآور شد: مسئولیت و مقام انسان را مغرور و متکبر می کند و اگر خدا نباشد، انسان دچار خود بزرگ بینی می شود .

 یونسی تاکید کرد: فرماندار باید چترش بر روی همه مردم پهن و دردمند تمام مردم باشد .

 *هر چه کار کنیم، کم است

 در ادامه محمدتقی عباسپور - فرماندار ویژه شهرستان بابل- گفت: یک مرد یا در کاری وارد نمی شود، یا اگر می شود تمام عیار ورود می یابد .

 وی ر از تمام تاثیر گذاران در پیشرفت شهرستان بابل دعوت به همکاری کرد و افزود: هر چقدر هم کار کنیم ، کم است زیرا بابل با ظرفیتی که هست، جای پیشرفت بیشتری دارد.


 • جمعه 26 تير 1394-12:56

  متاسفانه ما هنوز به درجه ای از رشد اجتمایی نرسیدیم که بتوانیم عقاید مخالف خود را تحمل کنیم. آقای مهندس ملایی رییسی مدیر توانایی هست که بیشتر عمل میکند نه مثل خیلی ها که فقط شعار میدهند.

  • سه شنبه 23 تير 1394-18:31

   آقای بابلی خانمی ک مو افشان میکند نظام را بیشتر ب خطر می اندازد و خون شهدا را پایمال میکند ؟یا امثال شما افراطیونی ک خیلی نا آگاهانه و بی انصافانه مدیر لایق مثل آقای سماکوش را مورد قضاوت نادرست انجام میدهد .مدعی خواست ک از بیخ کند ریشه ما .غافل از آنکه خدا هست در اندیشه ما

   • سه شنبه 23 تير 1394-9:45

    معاون سیاسی فرماندار بابل ... اگر این برکنار شود اوضاع بهتر خواهد شد....

    • دوشنبه 22 تير 1394-23:25

     ملایی کارش خوبه

     • دوشنبه 22 تير 1394-19:58

      بهتر بود بجای مهندس ملایی دکتر فلاح عزل می شد... البته باید دکتر صالحی امیری و شیخ حسنی پاسخگوی وضع موجود باشند...

      • دکتر غلامزادهپاسخ به این دیدگاه 4 0
       دوشنبه 22 تير 1394-14:23

       در جواب آقا یا خانم بابلی که از بخشدار مرکزی انتقاد کردند خواهش میکنم منصفانه حرف بزنند.سماکوش بخشدار مرکزی بابل واقعا مدیر دلسوز و مدبری هست.ای کاش آقای ملایی بجای این معاون سیاسی آقای سماکوش را معاون سیاسی خودش انتخاب میکرد تا خیالش از همه نظر راحت میشد.یالااقل معاون برنامه ریزی میکرد.

       • مردم مازندران و بابلپاسخ به این دیدگاه 2 0
        دوشنبه 22 تير 1394-12:22

        آقای استاندار ما خواستار قرار دادن ملایی در معاونت اقتصادی استانداری می باشیم.

        • دوشنبه 22 تير 1394-10:42

         ملايي چوب حمايت از بخشدار مرکزي که فردي..... است از حاميان تندروي احمدي نژاد است را خورد .
         فرماندار جديد بابل بايد هرچه سريعتر بخشدار مرکزي قابل اعتماد انتخاب کند فردا دير است دوباره آقاي عباسپور هم به سرنوشت ملايي دچار ميشود

         • حسین نجاتیپاسخ به این دیدگاه 6 0
          دوشنبه 22 تير 1394-14:17

          اتفاقا یکی کارآمد ترین و بهترین مدیر که حقش بالاتر از اینجاهاست بخشدار مرکزی هست.آقای سماکوش خیلی مدیر دلسوز و کار راه انداز و طرفدار مردم در هر شرایط هست.

          • دوشنبه 22 تير 1394-11:30

           چه حرفهای بی ربط میزنید.حتما کارایی بخشدار مرکزی را قبول و اعتماد داشته که اونو نگه داشته.بابل بخاطر شما افراطی ها هیچوقت نمیتونه پیشرفت کنه ...

          • عباس زادپاسخ به این دیدگاه 20 2
           دوشنبه 22 تير 1394-7:35

           بنظر من برای مهندس ملایی هر پست بالاتری هم در نظر بگیرند حقش هست.واقعا بدور ار افراط گری و منطقی به مسئله نگاه کنید.این آقا نه فردی افرادی بود نه اینکه فقط بخواد حرف بزنه.حرفش 90 درصدش واقعا عمل بود

           • دوشنبه 22 تير 1394-7:6

            ملایی بسیار توانمند نشان می داد. افسوس که قدرش را ندانستند.

            • دوشنبه 22 تير 1394-6:48

             با سلام
             فرماندار جدید بابل اهل کجاست؟

             • دوشنبه 22 تير 1394-6:6

              آقای ... چوب خدا صدا نداره. هیچ چیز بدتر از ظلم نیست.

              • دوشنبه 22 تير 1394-5:0

               ملایی گزینه معرفی شده ... دربابل بود!!!!!...


               ©2013 APG.ir