تعداد بازدید: 4896

توصیه به دیگران 4

دوشنبه 25 اسفند 1393-10:59

دفاع فرماندار از استاندار/نقادی با تخریب فرق دارد

مهدی محمدی: تعجب من از آنجا است که چرا برخی افراد به خود جرات می دهند علیه استاندار حرف بزنند؟/ برخی پول ها و تسهیلات استانی را در اختیار می گیرند ومی گویند ما فلان مقدار در آمد داشتیم!


مازندنومه؛ سرویس سیاسی، رضاشریعتی: ساعت هشت صبح امروز آخرین جلسه شورای اداری قائمشهر با حضور مدیر تمام دستگاههای اجرایی برگزار شد.

فرماندار قائمشهر در این جلسه با اشاره به سخنرانی یکی از مدیران شهری علیه استاندار مازندران، اظهار داشت: هر فردی انتقاد سازنده را پذیراست اما تخریب در هیچ کجا جایگاهی ندارد.

وی افزود: تعجب من از آنجا است که چرا برخی افراد به خود جرات می دهند تا علیه استاندار حرف بزنند؟!

مهدی محمدی با بیان اینکه یکی از دلایل عقب ماندگی ما همین انتقادها است، اذعان کرد: در حالی که در هیچ جا عمر استاندار به دو سال نمی رسد گاهی در مازندران این عمر به یکسال می رسد.

وی ضمن تاکید بر آنکه برخی پول ها و تسهیلات استانی را در اختیار می گیرند ومی گویند ما فلان مقدار در آمد داشتیم تصریح کرد: ربیع فلاح بیستمین استانداری است که با او کار کردم، هیچگاه نشده است که یک واحد تولیدی برای ما مهم باشد و ایشان حضور پیدا نکرده باشد.

محمدی با اشاره به انکه تخریب بر اساس آموزه های دینی کار ناپسندی است، گفت: باید همه دست به دست هم بدهیم تا غمران استان حاصل شود و در نظر داشته باشیم تاکید رهبری بر انسجام و اتحاد است.

فرماندار قائمشهر با بیان اینکه تمام مسئولان کمر همت خود را برای خدمت بسته اند اظهار کرد: امیدوارم تمام کسانی که بحث انتقاد از استاندار را دارند بدانند نقد ونقادی با تخریب فرق دارد و دست از این تخریب بردارند.

*مطلب مرتبط:

خوانش عملگرایانه از توسعه

آيا مسئول ورود به استان و خروج از آن آقاي عبوري است؟!


 • چهارشنبه 27 اسفند 1393-2:41

  اقای مهدی عبوری که...پست گرفتی. ماهم میدونیم که ربیع فلاح ... ولی خودت چی که پشت ... قایم شدی و با فشار به پیمانکارانت .. و هرروز یه عکس تشکر میزنی واسه خودت
  یک کم از پشت اون میز بیا بیرون و ببین که چقد بدهکار مردم هستید ...

  • سه شنبه 26 اسفند 1393-12:6

   مجیز گویی فرماندار از استاندار... هههه... عبوری بد جور خواب پدر خوانده های استان رو آشفته کرده... این تازه اولش ...

   • سه شنبه 26 اسفند 1393-9:44

    اقای محمدی باید هم تعریف کنه...

    • دوشنبه 25 اسفند 1393-23:40

     یکی از با سواد ترین استاندارهای قرن بد بختی ما فقط عشق تخریب داریم
     یک متل هست میگه هر چه پول داری اش می خوری با این وصعیت بهترین مدیریت     • دوشنبه 25 اسفند 1393-18:11

      فرماندار از استاندار تعریف نکنه دیکه کی بکنه

      • دوشنبه 25 اسفند 1393-17:35

       باید دید رسم امیر کشی از کی شروع شده دوست مهربان من

       • دوشنبه 25 اسفند 1393-16:24

        هیچ استدلالی بعنوان فضیلت در عبوری پیدا نمی کنید بجز اینکه ایشان برادر سه شهید هستند. احترام خانواده معظم شهدا بر همه واجب است چرا که انقلاب ما پشتوانه اش خون شهدا یش است. اما آقای عبوری در هنگام شهادت برادرانش 2 یا سه سال بیشتر نداشته اند.این کجا به ارزشی بودن ایشان ربط پیدا می کند؟ ضمن اینکه تخلف و اشتباه در هر لباسی ممکن است بوجود . به صرف اینکه براداران ایشان شهید شده اند که نمی شود ایشان از گناه و اشتباه و تخلف معصوم باشد.
        هر مرد شتردار اویس قرنی نیست

        • دوشنبه 25 اسفند 1393-16:15

         بله آقای محمدی !ساری وسته اقای ربیع کاری نکرده شموسته شاید هاکوردبو

         • دوشنبه 25 اسفند 1393-16:14

          اقای صادقی مگه مهدی عبوری چی گفت اینقدر بزرگش کردی حرف حقو زد دیگه انقدر بزرگ کردن نداره بقیه چون مثل مهدی عبوری حال کارکردنو ندارن ماستارو کردن تو کیسه چون یک روز نوبت اینها میشه که باید جوابگو باشن دیگه


          ©2013 APG.ir